Recenzie a Testy

Najlepšie umývačky riadu podľa testu.

Ak vás už umývanie riadu nebaví, umývačka je to pravé orechové práve pre vás. My sme pre vás pripravili komplexný návod, ako vybrať umývačku a dúfame, že vám pomôžeme.

Prečítať článok

Ako si vybrať parný hrniec? Toto sú najlepšie podľa testu

Úprava jedla pomocou pary sa považuje za najzdravší spôsob servírovania. Jedlo si týmto spôsobom zachová oveľa viac vitamínov a výživných látok, ako pri bežnej príprave na plameni.

Prečítať článok

Najlepšie kolieskové korčule 2017

Trh s kolieskovými korčuľami sa za posledné roky výborne rozrástol a preto dnes už nie je žiaden problém vybrať si model, ktorý bude zodpovedať predstavám spotrebiteľa.

Prečítať článok

Najlepšie horské bicykle 2017

Bicykle patria nielen medzi obľúbené dopravné prostriedky, ale jazda na nich patrí aj k relaxačným a športovým aktivitám. Hlavne počas leta ich využívame v najväčšej miere.

Prečítať článok

Test kávovarov – najlepšie kávovary na trhu

Neviete si bez dobrej kávy predstaviť ráno? Určite dobre viete, že nezáleží iba od kvality kávy ale aj od prístroja a spôsobu, akým kávu pripravujete.

Prečítať článok

Najlepšie holiace strojčeky podľa testu

Pomôžeme vám vybrať tie najlepšie holiace strojčeky, ktoré sme my alebo niekto iný za vás otestovali. Pozrite sa na náš redakčný výber a zvoľte si produkt presne podľa vašich požiadaviek.

Prečítať článok
Whirlpool HSCX 80420

Test práčok – najlepšie práčky 2017

Vyberte si ten najlepší model práčky podľa porovnávacieho testu práčok, ktorý sme pre váz zostavili. Obsahuje rebríček najlepších práčok.

Prečítať článok