Hobby a záhrada

Spoľahlivá záhradná technika či kvalitné elektrické náradie je niečo, čo sa šikovnému domácemu majstrovi alebo profesionálnemu remeselníkovi vždy zíde. Počas prieskumu trhu sme porovnali a otestovali veľké množstvo rôzneho technického a záhradného vybavenia – AKU skrutkovače, hobľovačky, zváračky či uhlové brúsky. Naši redaktori spracovali aj objektívne recenzie a porovnávaním strávili stovky hodín. V rámci záhradnej techniky sme vybrali najlepšie elektrické, benzínové či akumulátorové kosačky, ale aj záhradné traktory, kultivátory alebo reťazové píly. Nevynechali sme ani ďalšie vybavenie pre rôzne hobby aktivity a spracovali praktické návody, ktoré vám výber uľahčia.

Antiparazitiká pre psov

Najlepšie obojky, pipety a tablety pre psov proti kliešťom

Študovaním diskusií na FB a diskusných fórach sme strávili desiatky hodín, aby sme zistili, ktoré antiparazitikum je podľa samotných spotrebiteľov to najlepšie. Víťazí Foresto, Scalibor, Kiltix, Bravecto či Arpalit?
Vysokotlakové čističe

Najlepšie vysokotlakové čističe 2021 + recenzie

Vysokotlakový čistič Bosch UniversalAquatak 135 príjemne prekvapil cenou i výkonom. Ako dopadli ďalšie testované produkty?
Kultivátory

Najlepšie kultivátory 2021 + recenzie

Na základe dôsledného hodnotenia a porovnania jednotlivých parametrov sme pre vás zrecenzovali víťaza testu, benzínový kultivátor Riwall PRO RPT 8556 R, a ešte niekoľko ďalších...
Benzínové reťazové píly

Najlepšie benzínové reťazové píly 2021 + recenzie

V našom teste benzínových reťazových píl, v ktorom zvíťazil model Dolmar PS-420 SC, nájdete podrobné recenzie veľmi šikovných, výkonných a cenovo dostupných kúskov. 
Ponorné kalové čerpadlá

Najlepšie ponorné kalové čerpadlá 2021 + recenzie

Náš test ponorných kalových čerpadiel sme zamerali na hodnotenie a porovnanie niekoľkých modelov. Okrem výhercu testu, čerpadla AL-KO Drain 20000 HD, sme pre vás zrecenzovali i ďalšie zaujímavé kúsky.
Nafukovacie vírivky

Najlepšie nafukovacie vírivky 2021 + recenzie

V našom porovnávacom teste nafukovacích víriviek vám predstavíme nielen jeho víťazku Bestway Lay-Z-Spa Miami, ale taktiež ďalšie 4 cenovo dostupné, kvalitné modely.
Postreky proti burine

Najlepšie postreky proti burine 2021 + recenzie

 Test Magazín sa tentoraz sústredil na to, ktoré postreky proti burine účinkujú najviac. Víťazom testu spomedzi herbicídnych prípravkov sa stal postrek Roundup Klasik PRO.
Povrchové záhradné čerpadlá na vodu

Najlepšie povrchové záhradné čerpadlá na vodu 2021 + recenzie

V porovnávacom teste zvíťazilo čerpadlo Elpumps JPV 2000 B, avšak článok neváhajte dočítať do konca. Predstavíme vám až 10 skvelých povrchových čerpadiel.
Ako vybrať gril + druhy grilov

Ako vybrať najlepší gril + druhy grilov

Ak patríte medzi milovníkov grilovania a grilovaných jedál, potom by vo vašej domácnosti či v záhrade nemal chýbať kvalitný gril. Ako si ho vybrať?

Ako vybrať nadzemný bazén

Najlepšie nadzemné bazény 2021 + recenzie

Pripravili sme krátke recenzie bazénov a náš porovnávací test vybral aj najlepší bazén. Nadzemný bazén Bestway Power Steel má rámovú konštrukciu z ocele a v...

Ako vyčistiť vodu v bazéne

Ako vyčistiť kalnú, zelenú, hnedú a bielu vodu v bazéne

Ak zanedbáte starostlivosť o vodu vo vašom bazéne, výsledkom bude jej zakalenie, zhnednutie, zozelenenie či vznik iných estetických aj funkčných nedokonalostí. Ako im predchádzať a ako ich odstrániť?

Bazénová chémia

Bazénová chémia – chlór, tablety, odvločkovače

Napustíte bazén, zapnete filtráciu a už sa nemusíte o nič starať. Áno, takýto scenár znie krásne, bohužiaľ, nie je reálny.

Benzínové kosačky

Najlepšie benzínové kosačky 2021 + recenzie

Po viac ako 70 hodinách testovania si myslíme, že VeGa 545 SXHE 7in1 je v súčasnosti tou najlepšou benzínovou kosačkou na trhu.

Benzínové krovinorezy

Najlepšie benzínové krovinorezy 2021 + recenzie

V našom teste benzínových krovinorezov sme pre vás na základe dôkladného hodnotenia vybrali víťaza, model Stiga SBC 656 DX.

Benzínové vertikutátory

Najlepšie benzínové vertikutátory 2021 + recenzie

V našom porovnaní sme sa pozreli na tie najlepšie benzínové vertikutátory, ktoré sú momentálne na trhu dostupné. Víťazom testu sa stal prevzdušňovač MTD Optima 38.

Benzínové vysávače lístia

Najlepšie benzínové vysávače lístia (fukar) 2021 + recenzie

Po desiatkách hodín testovania sme pre vás vybrali víťaza testu Stiga SBL 327 V, niekoľkých zástupcov cenovo dostupných a taktiež drahších a extrémne výkonných vysávačov lístia.

Elektrické grily

Najlepšie elektrické grily 2021 + recenzie

Víťazom porovnávaceiho testu sa stal elektrický stolový gril Sage 800GR, ktorý ponúkne vysoký výkon, možnosť kontaktného grilovania a mnoho iného.

Elektrické kosačky

Najlepšie elektrické kosačky 2021 + recenzie

Výkonná elektrická kosačka Makita ELM4121 si nás získala záberom 41 cm, funkciou mulčovania a možnosť zberu do koša s kapacitou 50 litrov.

Elektrické krovinorezy

Najlepšie elektrické krovinorezy 2021 + recenzie

Krovinorez Extol Craft 416125 príjemne prekvapil nielen cenou, ale aj výkonom a šírkou zábreu. Ako si počínali ostatné modely?

Elektrické vertikutátory

Najlepšie elektrické vertikutátory 2021 + recenzie

V našom porovnaní nájdete okrem víťaza testu Hecht 1848 2in1 niekoľko ďalších výkonných vertikutátorov, ktoré vás pri práci rozhodne nezradia.

Elektrické vysávače lístia

Najlepšie elektrické vysávače lístia 2021 + recenzie

V teste záhradných vysávačov lístia sme pre vás vybrali absolútneho víťaza, ktorým sa stal Ryobi RBV3000CESV.

Grily na drevené uhlie

Najlepšie grily na drevené uhlie 2021 + recenzie

Z pohľadu konštrukcie, kvality prípravy a dokonca s možnosťou údenia pokrmov sa víťazom pre túto grilovaciu sezónu stal gril Weber Master Touch GBS Premium SE...

Hybridné grily

Najlepšie hybridné grily plyn + uhlie 2021 + recenzie

Kombinované grily ponúknu možnosť grilovať na uhlí i na plyne. Víťazne z nášho porovnávacieho testu vzišiel hybridný gril Jamestown Drake.

Pieskové bazénové filtrácie

Najlepšie pieskové filtrácie 2021 + recenzie

Test Magazín pre vás vybral najlepšie pieskové filtrácie. Prvenstvo si vyslúžila piesková filtrácia Bestway 58499, ktorá za hodinu prefiltruje...

Plynové grily

Najlepšie plynové grily 2021 + recenzie

Po zhruba 60-hodinovej analýze trhu, štúdiu parametrov a referencií zákazníkov sme za víťaza nášho porovnávacieho testu vybrali záhradný plynový gril G21 Mexico BBQ Premium...

Záhradné traktory

Najlepšie záhradné traktory 2021 + recenzie

Vyše 80 hodín sme študovali podstatné parametre a najlepšie v našom porovnávacom teste obstál záhradný traktor MTD LE 180/92 H s hydrostatickou prevodovkou a výkonným motorom.