Power Master stepper – recenzia

Nezabudli sme ani na náročných kupujúcich, ktorým by sa mohol páčiť model stojanového steppera Power stepper Master. Stojanové steppery vo väčšine ponúkajú lepšiu výbavu i viac funkcií. Power stepper Master je ideálnou cvičebnou pomôckou na posilňovanie a tvarovanie vnútorných a vonkajších častí stehien, no pomáha aj pri zlepšovaní kondície. Okrem toho ponúka možnosť nastavenia záťaže, ktorá chýba väčšine mini stepperov, dokonca aj nášmu víťazovi testu Capital Sports Galaxy Step. Vybrať si môžete až z 12 úrovní záťaže, s ktorými budete postupne prekonávať vaše limity. Samozrejme, je potrebné brať do úvahy cenu, ktorá je pri tomto type stroja značne vyššia.

Publikované: 22.05.2023
Aktualizované: 24.04.2024
Obsah článku:

Power stepper Master

Stojanový stepper, nosnosť 120 kg, počítadlo, možnosť nastavenia záťaže (12 úrovní)

Pozrieť najlepšiu ponuku

Prepracovaná konštrukcia s hydraulickými tlmičmi

Vďaka pevnej konštrukcii je prístroj dostatočne stabilný a jeho nosnosť je 120 kg. Dostatočne veľké pedále sú pokryté protišmykovou nášľapnou plochou, ktorá zaručí bezpečné státie na prístroji. Hydraulickým tlmičom vďačíme zas za to, že je cvičenie na stepperi šetrnejšie ku kĺbom, v porovnaní s klasickou chôdzou do schodov. Slabšou stránkou stojanových stepperov je ich veľká konštrukcia a vysoká hmotnosť. Model Power stepper Master však tento problém nemá. Príjemne nás prekvapila možnosť jednoduchého zloženia a okrem toho aj premiestnenia vďaka transportným kolieskam. Hmotnosť 21 kg tak ani nepocítite.

Power stepper Master recenzia

Všetky údaje pod kontrolou

Aj vy máte radi, keď máte presný prehľad o svojom cvičení? Všetky dôležité údaje sú zobrazované na prehľadnom LCD displeji. Okrem počtu krokov tam nájdete aj čas cvičenia, spotrebu kalórií a tepovú frekvenciu. Snímače tepovej frekvencie sa nachádzajú v rukovätiach. Čo sa týka výšky kroku, tá je primárne nastavená na 26 cm.

Skúsenosti s Power stepper Master

Ak to myslíte s cvičením naozaj vážne, v tom prípade vám odporúčame si priplatiť za prepracovanejší prístroj. Model Power stepper Master ponúka vyšší štandard i lepšie možnosti. Za veľkú výhodu oproti mini stepperom považujeme najmä možnosť zvoliť si vyššiu záťaž. Tá vám pomôže nielen pri budovaní svalovej hmoty, ale aj pri zvyšovaní kondície. Čo sa týka prevedenia modelu, spotrebitelia vyzdvihujú slušnú kvalitu adekvátnu k cene.

Recenzie a skúsenosti so stepperom Power stepper Master
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Stepper so stojanom
Možnosť nastavenia záťaže
Prehľadný LCD displej

Negatíva

Vyššia cena
Nemožnosť nastavenia výšky kroku

Typ: stojanový stepper ● Nosnosť: 120 kg ● Počítadlo: áno ● Možnosť nastavenia záťaže: áno – 12 úrovní ● Hmotnosť: 21 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80.8%)