Šport

Patríte medzi milovníkov behu, bicyklovania, korčuľovania, posilňovania, jogy alebo iných športových aktivít? Prieskumom trhu, testovaním, porovnávaním a analyzovaním referencií spotrebiteľov rôzneho športového vybavenia sme strávili desiatky hodín, aby sme pre vás vybrali to najlepšie a pomohli vám vybrať – bežecké pásy, bicykle, korčule, lyže alebo elektrické kolobežky. Pripravli sme pre vás tiež praktických sprievodcov výberom.

Rotopedy

Najlepšie rotopedy 2021 + recenzie

Po porovnaní desiatok modelov sme v našom teste spomedzi rotopedov vybrali Tunturi FitCycle 50i. Ten ponúkne farebný displej a aj prednastavené programy.
Eliptické trenažéry

Najlepšie eliptické trenažéry 2021 + recenzie

Eliptický trenažér NordicTrack C7.5 sa stal víťazom nášho testu z viacerých dôvodov – počnúc hmotnosťou záťažového koleso cez kvalitu konštrukcie až po množstvo programov.
Čelovky

Najlepšie čelovky 2021 + recenzie

Čelovka Fenix HM65R nás oslovila svetelným výkonom, kvalitnou konštrukciou i odolnosťou.
Hodinky na behanie

Najlepšie hodinky na behanie 2021 + recenzie

Testovali sme desiatky produktov, aby sme vám pomohli nájsť tie najlepšie hodiny na behanie. Najviac nás zaujal model Garmin Fenix 6X PRO Sapphire.
Masážne pištole

Najlepšie masážne pištole 2021 + recenzie

Počas našej analýzy trhu sme pre vás pripravili výber viacerých výhodných modelov. Víťazom testu sa stala masážna pištoľ Misura MB1Pro.
Bežecké pásy

Najlepšie bežecké pásy 2021 + recenzie

Po dôkladnej analýze a porovnávaní sa najlepšou voľbou stal Capital Sports Infinity Track 2.0 s výkonom 5 HP, 12 úrovňami sklonu a ponukou 36 programov.
Fitnes náramky

Najlepšie fitnes náramky 2021 + recenzie

V našom teste fitnes náramkov sme si posvietili na víťaza, model Xiaomi Mi Band 6, no i niekoľko ďalších atraktívnych kúskov.
Celokožená turistická obuv BOSP

Celokožená turistická obuv BOSP – recenzie, skúsenosti, cena

BOSP – Bardejovská Obuv SPeciál figuruje na trhu pod týmto označením oficiálne od roku 2012. V tomto článku sa bližšie povenujeme nielen ponuke turistickej obuvi tohto výrobcu.

Dámska turistická obuv

Najlepšia dámska turistická obuv 2021 + recenzie

Pozreli sme sa na najlepšiu dámsku turistickú obuv a v porovnávacom teste uspeli trekové topánky Salewa WS Crow GTX Premium.

Dámske tenisky na behanie

Najlepšie dámske bežecké tenisky 2021 + recenzie

Viac ako 60 hodín sme analyzovali referencie zákazníkov a študovali vlastnosti dámskej bežeckej obuvi. Víťazom testu sa stali tenisky Nike...

Elektrické kolobežky

Najlepšie elektrické kolobežky 2021 + recenzie

Test Magazín pripravil porovnávací test a recenzie elektrických kolobežiek. Vybrali sme aj tú najlepšiu, ktorou sa stala kolobežka Xiaomi Mi Pro 2

Elektrobicykle

Najlepšie elektrobicykle 2021 + recenzie

V našom teste sme sa venovali analyzovaniu a porovnávaniu parametrov viacerých modelov. Na základe dôkladného prieskumu napokon zvíťazil horský elektrobicykel Crussis...

Horské bicykle

Najlepšie horské bicykle 2021 – Kellys, CTM aj Scott majú dobré recenzie

Segment terénnych bicyklov je rozmanitý a výber individuálny. Podstatné nie sú ani tak konkrétne bicykle, ale ich vlastnosti. Náš sprievodca vám pomôže s výberom.

Kolieskové korčule

Najlepšie kolieskové korčule sú Rollerblade, Tempish, Fila a K2 – Návod, ako vybrať

Korčuľovanie patrí k najobľúbenejším športom, preto sú korčule obľúbenou výbavou každého aktívneho človeka. Ak plánujete začať s korčuľovaním, poradíme vám, ako vybrať kolieskové korčule.

Kolobežky pre dospelých

Najlepšie kolobežky pre dospelých 2021 + recenzie

Podrobne sme pre vás zhodnotili našu víťazku, kolobežku Street Surfing Torpedo, pripravili recenzie ďalších atraktívnych modelov, nezabudli sme ani na podrobný návod na výber.

Pánska turistická obuv

Najlepšie turistické topánky (obuv) 2021 + recenzie

Prieskumu sme venovali takmer 90 hodín a za najlepšie pánske turistické topánky sme označili Garmont Pinnacle GTX X-Lite.

Pánske tenisky na behanie

Najlepšie pánske bežecké tenisky 2021 + recenzie

V našom porovnávacom teste sme viac ako 70 hodín analyzovali skúsenosti zákazníkov. Zistili sme, že najlepšie pánske tenisky na behanie sú Hoka One One Carbon X...