Šport

Patríte medzi milovníkov behu, bicyklovania, korčuľovania, posilňovania, jogy alebo iných športových aktivít? Prieskumom trhu, testovaním, porovnávaním a analyzovaním referencií spotrebiteľov rôzneho športového vybavenia sme strávili desiatky hodín, aby sme pre vás vybrali to najlepšie a pomohli vám vybrať – bežecké pásy, bicykle, korčule, lyže alebo elektrické kolobežky. Pripravli sme pre vás tiež praktických sprievodcov výberom.

Rotopedy

Najlepšie rotopedy 2021 + recenzie

Po porovnaní desiatok modelov sme v našom teste spomedzi rotopedov vybrali Tunturi E50 Performance. Ten ponúkne farebný displej a aj prednastavené programy.
Eliptické trenažéry

Najlepšie eliptické trenažéry 2021 + recenzie

Eliptický trenažér NordicTrack C7.5 sa stal víťazom nášho testu z viacerých dôvodov – počnúc hmotnosťou záťažového koleso cez kvalitu konštrukcie až po množstvo programov.
Čelovky

Najlepšie čelovky 2021 + recenzie

Čelovka Fenix HM65R nás oslovila svetelným výkonom, kvalitnou konštrukciou i odolnosťou.
Hodinky na behanie

Najlepšie hodinky na behanie 2021 + recenzie

Testovali sme desiatky produktov, aby sme vám pomohli nájsť tie najlepšie hodiny na behanie. Najviac nás zaujal model Garmin Fenix 6X PRO Sapphire.
Masážne pištole

Najlepšie masážne pištole 2021 + recenzie

Počas našej analýzy trhu sme pre vás pripravili výber viacerých výhodných modelov. Víťazom testu sa stala masážna pištoľ HMS PDM3123.
Dámske tenisky na behanie

Najlepšie dámske bežecké tenisky 2021 + recenzie

Viac ako 60 hodín sme analyzovali referencie zákazníkov a študovali vlastnosti dámskej bežeckej obuvi. Víťazom testu sa stali tenisky Nike Zoom...

Horské bicykle

Najlepšie horské bicykle 2021 – Kellys, CTM aj Scott majú dobré recenzie

Segment terénnych bicyklov je rozmanitý a výber individuálny. Podstatné nie sú ani tak konkrétne bicykle, ale ich vlastnosti. Náš sprievodca vám pomôže s výberom.

Kolieskové korčule

Najlepšie kolieskové korčule sú Rollerblade, Tempish, Fila a K2 – Návod, ako vybrať

Korčuľovanie patrí k najobľúbenejším športom, z čoho logicky vyplýva, že korčule sú veľmi obľúbenou výbavou každého aktívneho človeka. Ak plánujete začať s korčuľovaním, poradíme vám, ako vybrať kolieskové korčule.

Pánske tenisky na behanie

Najlepšie pánske bežecké tenisky 2021 + recenzie

V našom porovnávacom teste sme viac ako 70 hodín analyzovali skúsenosti zákazníkov. Zistili sme, že najlepšie pánske tenisky na behanie sú Hoka One One Carbon X...