Šport

Patríte medzi milovníkov behu, bicyklovania, korčuľovania, posilňovania, jogy alebo iných športových aktivít? Prieskumom trhu, testovaním, porovnávaním a analyzovaním referencií spotrebiteľov rôzneho športového vybavenia sme strávili desiatky hodín, aby sme pre vás vybrali to najlepšie a pomohli vám vybrať – bežecké pásy, bicykle, korčule, lyže alebo elektrické kolobežky. Pripravli sme pre vás tiež praktických sprievodcov výberom.

Rotopedy

Najlepšie rotopedy (stacionárne bicykle) 2024 + recenzie

Po porovnaní desiatok modelov sme v našom teste spomedzi rotopedov vybrali Tunturi FitCycle 50i. Ten ponúkne farebný displej a aj prednastavené programy.
Eliptické trenažéry

Najlepšie eliptické trenažéry (Orbitreky) 2024 + recenzie

Eliptický trenažér NordicTrack C7.5 sa stal víťazom nášho testu z viacerých dôvodov – počnúc hmotnosťou záťažového koleso cez kvalitu konštrukcie až po množstvo programov.
Čelovky

Najlepšie čelovky 2024 + recenzie

Čelovka Fenix HM65R nás oslovila svetelným výkonom, kvalitnou konštrukciou i odolnosťou.
Masážne pištole

Najlepšie masážne pištole 2024 + recenzie

Počas našej analýzy trhu sme pre vás pripravili výber viacerých výhodných modelov. Víťazom testu sa stala masážna pištoľ Misura MB1Pro.
Bežecké pásy

Najlepšie bežecké pásy 2024 + recenzie

Po dôkladnej analýze a porovnávaní sa najlepšou voľbou stal Capital Sports Infinity Track 2.0 s výkonom 5 HP, 12 úrovňami sklonu a ponukou 36 programov.
Fitnes náramky

Najlepšie fitnes náramky 2024 + recenzie

V našom teste fitnes náramkov sme si posvietili na víťaza, model Xiaomi Mi Band 6, no i niekoľko ďalších atraktívnych kúskov.
AirBiky

Najlepšie AirBiky 2024 + recenzie

Náš test najlepších airbikov zahŕňal desiatky hodín výberu kvalitných modelov. Okrem víťaza inSPORTline Airbike Pro sme si posvietili na ďalšie zaujímavé kúsky.
Hamaky

Najlepšie hamaky 2024 + recenzie

Pretých, ktorí premýšľajú nad kúpou prvého hamaku alebo sa chystajú základný model vymeniť za niečo pokrokovejšie, sme si pripravili veľký test hamakov. Víťazom sa stal DD Hammocks...
Elektrické skateboardy/longboardy

Najlepšie elektrické skateboardy/longboardy 2024 + recenzie

Testmagazín sa bližšie pozrel na to, aké modely sú v ponuke, aký je ich dojazd, výkon atď. Veľmi dobrý dojem na nás urobil elektrický longboard Exway X1 Flex...
Programy na cvičenie na doma

Najlepšie programy na cvičenie na doma 2024 + recenzie

Vďaka online tréningom máte možnosť trénovať v pohodlí domova a pritom dosahovať vytúžené ciele. Čitateľom prinášame výber najlepších programov na cvičenie doma, ktoré máte k dispozícii online.
Mačky na turistiku do snehu

Najlepšie mačky na turistiku do snehu 2024 + recenzie

Pre milovníkov zimnej turistiky sme pripravili test mačiek na turistiku do snehu. Jeho víťazom sa stal model Climbing Technology Nevis Flex.
Steppery

Najlepšie steppery 2024 + recenzie

Zo širokej ponuky mini stepperov, twist stepperov a stojanových stepperov sme vybrali víťaza testu, ktorým sa stal Capital Sports Galaxy Step. Ide o model chválený...
Veslovacie trenažéry

Najlepšie veslovacie trenažéry 2024 + recenzie

Na celotelový tréning je najvhodnejším kandidátom veslovací trenažér. Okrem víťaza – veslovaceho trenažéra Concept2 RowErg vám predstavíme ďalšie zaujímavé modely.
Paddleboardy

Najlepšie paddleboardy 2024 + recenzie

V súhrnnom teste najlepších modelov paddleboardov sa nám podarilo vytýčiť jedinečného víťaza – paddleboard Aqua Marina Magma. Poradíme vám aj to, ako si paddleboard vybrať.
Celokožená turistická obuv BOSP

Celokožená turistická obuv BOSP – recenzie, skúsenosti, cena

BOSP – Bardejovská Obuv SPeciál figuruje na trhu pod týmto označením oficiálne od roku 2012. V tomto článku sa bližšie povenujeme nielen ponuke turistickej obuvi tohto výrobcu.

Dámska turistická obuv

Najlepšia dámska turistická obuv 2024 + recenzie

Pozreli sme sa na najlepšiu dámsku turistickú obuv a v porovnávacom teste uspeli trekové topánky Salewa WS Crow GTX Premium.

Dámske tenisky na behanie

Najlepšie dámske bežecké tenisky 2024 + recenzie

Viac ako 60 hodín sme analyzovali referencie zákazníkov a vlastnosti dámskej bežeckej obuvi. Víťazom testu sa stali tenisky Adidas Ultraboost 22 W,...

Elektrické kolobežky

Najlepšie elektrické kolobežky 2024 + recenzie

Test Magazín pripravil porovnávací test a recenzie elektrických kolobežiek. Vybrali sme aj tú najlepšiu, ktorou sa stala kolobežka Xiaomi Mi Pro 2. Zaujali aj...

Elektrobicykle

Najlepšie elektrobicykle 2024 + recenzie

V teste sme sa venovali analyzovaniu a porovnávaniu viacerých modelov. Na základe prieskumu napokon zvíťazil horský elektrobicykel Crussis e-Largo. Čím nás presvedčil?

Horské bicykle

Najlepšie horské bicykle 2024 – Kellys, CTM aj Scott majú dobré recenzie

Segment terénnych bicyklov je rozmanitý a výber individuálny. Podstatné nie sú ani tak konkrétne bicykle, ale ich vlastnosti. Náš sprievodca vám pomôže s výberom.

Kolieskové korčule

Najlepšie kolieskové korčule sú Rollerblade, Tempish, Fila a K2 – Návod, ako vybrať

Korčuľovanie patrí k najobľúbenejším športom, preto sú korčule obľúbenou výbavou každého aktívneho človeka. Ak plánujete začať s korčuľovaním, poradíme vám, ako vybrať kolieskové korčule.

Kolobežky pre dospelých

Najlepšie kolobežky pre dospelých 2024 + recenzie

Podrobne sme pre vás zhodnotili našu víťazku, kolobežku Street Surfing Torpedo, pripravili recenzie ďalších atraktívnych modelov, nezabudli sme ani na podrobný...

Najlepšie značky bicyklov

Najlepšie značky bicyklov: TOP sú Kellys, CTM, Kross i Specialized. Akú značku bicykla si kúpiť?

Cyklistika je trendom v mnohých krajinách, postupne sa ním stáva aj na Slovensku. Aby ste sa tohto trendu ľahšie chopili, prinášame prehľad najlepších značiek bicyklov.

Pánska turistická obuv

Najlepšie turistické topánky (obuv) 2024 + recenzie

Prieskumu sme venovali takmer 90 hodín a za najlepšie pánske turistické topánky sme označili Garmont Pinnacle GTX X-Lite. Ako si viedli ďalšie modely?

Pánske tenisky na behanie

Najlepšie pánske bežecké tenisky 2024 + recenzie

Najlepšie pánske tenisky na behanie sú Hoka One One Carbon X 3. Zistili sme to po viac ako 70 hodinách analyzovania skúsenosti...