Ionic-CARE Triton X6 recenzia čističky vzduchu

Ak hľadáte účinnú čističku vzduchu v spojení s ionizátorom za dostupnú cenu, riešením pre vás môže byť Ionic-CARE Triton X6. Pnúka tri úrovne výkonu, vďaka ktorým si dokáže poradiť s miestnosťou veľkou do 75 m². Svoj príkon si však zachováva na úrovni 12 W, vďaka čomu je neuveriteľne šetrný. Použitý elektrostatický filter nie je potrebné vymieňať, stačí ho len čas od času vyčistiť.

Publikované: 07.05.2021
Aktualizované: 25.10.2021
Obsah článku:

Ionic-CARE Triton X6

Elektrostatický filter, 3 režimy, hlučnosť 8 dB, príkon max. 12 W.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ionic-CARE Triton X6 je na prvý pohľad nenápadné zariadenie, ktoré však dokáže používateľovi poskytnúť aj za málo peňazí veľa muziky. Táto 70 centimetrov vysoká, 24 centimetrov hlboká, 21 centimetrov široká a 4,23 kilogramov vážiaca čistička je ideálnou voľbou do domácností, v ktorých poskytne neuveriteľne tichý chod v spojení s nulovými nákladmi na výmenu filtra

Účinný elektrostatický filter

Na svoj chod používa sústavu elektród, ktoré nasávajú okolitý vzduch za pomoci tzv. elektrónového vetra. Pritiahnuté nečistoty následne zachytáva elektrostatický filter. Ten si dokáže poradiť nielen s prachom, ale aj s chemikáliami, alergénmi, kuchynským a cigaretovým zápachom, vírusmi, plesňami či rozpadovými prvkami radónu. Veľkou výhodou elektrostatického filtra je jeho trvácnosť. Stačí ho jednoducho utrieť vlhkou handričkou, prípadne pri väčších nečistotách naniesť vodu so saponátom. To všetko pritom za zachovania skvelých filtračných účinkov na úrovni 96 %.

Ionic-CARE Triton X6 recenzia

Skvelý výkon

Výrobca modelu Ionic-CARE Triton X6 sľubuje popri príkone 12 W maximálne denné prevádzkové náklady 10 centov, pričom znížiť si ich môžete výberom jedného z troch dostupných režimov. Nízky výkon vám zabezpečí účinnosť v miestnosti veľkej do 15 m², pričom si pri prevádzkovom tempe pozostávajúcom z 20 sekúnd filtrácie a 120 sekúnd nečinnosti zachová príkon len 5 WStredný výkon čističky zdvihne príkon len na 7 W, výrazne sa však zvýši účinnosť prístroja. Ten tak dokáže pokryť 50 m² priestoru, a to pri vzduchovom výkone 38 m³ za hodinu. Ak sa však nechcete obmedzovať, zvoľte si plný výkon. Ten zabezpečí filtráciu vzduchu v priestore s veľkosťou do 75 m² a prečistí 65 m³ vzduchu za hodinu svojej práce. Poteší aj proces ionizácie vzduchu využívajúci kladné a záporné ióny na odstránenie posledných nečistôt.

Skúsenosti a recenzie

Čistička vzduchu Ionic-Care Triton X6 sa vyznačuje bezhlučným chodom a výborným výkonom. Podľa používateľov dokáže vzduch v blízkosti prístroja zlepšiť už o pár minút po zapnutí čističky. Rozdiel v kvalite vzduchu a jednoduchá údržba radia tento prístroj k najobľúbenejším produktom z danej kategórie.

Recenzie a skúsenosti s čističkou vzudchu Ionic-Care Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 ovládanie

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 čistenie

Ionic-CARE Triton X6 farebné prevedenia

Klady a Zápory

Tichý chod
Nízke prevádzkové náklady
Kompaktnosť

Nižší vzduchový výkon

Vzduchový výkon: 65 m³/h ● Príkon: 12 W ● Hlučnosť: 8 dB ● Hmotnosť: 4,23 kg


Najlepšie čističky vzduchu 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Kvalitná čistička vzduchu by mala byť v prvom rade účinná. Aj preto sme  v našom porovnaní  vychádzali z papierových parametrov overených  používateľmi  a ich  dlhodobými skúsenosťami . Pri výbere sme sa sústredili na  objektívne parametre , akými sú výkon, typ filtrácie či veľkosť miestnosti, do ktorej je prístroj vhodný. Vďaka týmto parametrom si potenciálni... Prečítať článok

Hodnotenie:
(74.2%)

Komentáre
Marta Hvizdova
23.10.2021 14:01

Zdravím všetkých. Dnes sú dva týždne po skončení záruky na tento prístroj,, super vynalez,, je s ním trocha veľa práce, ale fajn, ale tak krátka doba použitia ma veľmi zaskočila,. Určite si nebudem kupovať nový o 20€drahší na tak krátku dobu. Aj tak musím zberať prach a ešte aj čistiť tento vynález. Neodporúčam.

Odpovedať