Kettler Rivo P eliptický trenažér – recenzia

Model Kettler Rivo P sa radí do kategórie trenažérov na crossový tréning. Je vhodnou voľbou na univerzálne aeróbne cvičenie pre používateľov, ktorí chcú trénovať bez zamerania na konkrétne partie. Pre tých, ktorí preferujú prirodzený priebeh cvičenia a rozmanitý tréning. Z hľadiska kondície a zdatnosti je dobrou voľbou ako pre začiatočníkov, tak aj pre náročných užívateľov a aktívnych športovcov.

Publikované: 03.03.2021
Aktualizované: 08.03.2021
Kettler Rivo P

Kettler Rivo P

Model Kettler je vhodnou voľbou na univerzálne aeróbne cvičenie pre používateľov, ktorí chcú trénovať bez zamerania na konkrétne partie.

Po dizajnovej stránke musíme uznať, že tento model má atraktívny moderný vzhľad a považujeme ho za veľmi pekný prístroj. Aj pri hmotnosti 40 kg si zachoval štíhly moderný dizajn. Zárukou stability je pevná konštrukcia z kvalitnej ocele. Doporučená nosnosť je v tomto prípade len 130 kg, čo je oproti ďalšiemu porovnávanému modelu inSPORTline inCondi ET 600i podstatne menej. Pre lepšiu manipuláciu nechýbajú transportné kolieska a k vyrovnaniu nerovnosti podlahy slúži systém Micro Shift. Kĺby a stredové zloženia sú osadené kvalitnými ložiskami SKF.

Kettler Rivo P recenzia

Hmotnosť záťažového kolesa je vysoká – až 14 kg, na výber je 16 stupňov záťaže. Dĺžka kroku je vyhovujúca (38 cm). Snímač tepovej frekvencie je umiestený v riadidlách, meranie tepu je možné aj prostredníctvom klipu do ucha. Potešil nás tichý a plynulý prevodový systém.

Prístroj nesklamal ani po funkčnej stránke. Počítaču dominuje prehľadný LCD displej, ktorý neustále zobrazuje 7 základných funkcií. Okrem času, rýchlosti, prejdenej vzdialenosti, pulzu, počtu spálených kalórii zobrazuje aj celkový počet kilometrov, frekvenciu šliapania a spotrebu energie. Nechýba upozornenie na prekročenie tepovej frekvencie pre danú zónu. Počet programov bol pre nás dostačujúci.

Eliptický trenažér Kettler Rivo P

Klady a Zápory

Stabilná konštrukcia, rám z kvalitnej ocele
Kvalitné kĺbové spoje
Bohatá funkčná výbava

Váha adaptéra
Absencia zobrazovania hodín a dátumu

Rozmery: 143 x 64 x 168 cm (DxŠxV) ● Celková hmotnosť = 40 kg ● Hmotnosť záťažového kolesa = 14 kg ● Dĺžka kroku: 38 cm ● Nosnosť = max. 130 kg ● Počet programov: 8


Najlepšie eliptické trenažéry 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Hodiny, ktoré sme strávili prieskumom trhu , študovaním jednotlivých eliptických trenažérov a ich hodnotení , priniesli výsledky. Na prvý pohľad sa vám možno zdá jeden eliptický trenažér ako druhý, skutočnosť je však iná. Pri výbere toho najlepšieho produktu pre vaše potreby si treba všímať isté parametre. Na naše testovanie mali najväčší vplyv nasledujúce parametre a... Prečítať článok

Hodnotenie:
(82%)