Malé spotrebiče

Od mixérov a sendvičovačov cez odšťavovače a sušičky ovocia až po kuchynské roboty a kávovary – aj tieto praktické spotrebiče by mal mať doma každý. Po otestovaní desiatok rôznych malých spotrebičov, štúdiu používateľských recenzií a porovnaní technických parametrov jednotlivých modelov, sme našli tie najlepšie spotrebiče vo svojej triede. Naše testy a sprievodcovia výberom vám tak zaručene pomôžu zistiť, kedy platíte za skutočnú kvalitu.

Parné hrnce

Najlepšie parné hrnce 2021 + recenzie

Prečo v našom teste obstál práve parný hrniec Tefal VC 300831 Steam N´Light? Ktoré parametre sme zohľadnili a ako vybrať najlepší parný hrniec?
Kuchynské roboty

Najlepšie kuchynské roboty 2021 + recenzie

Po 60 hodinách štúdia parametrov, odborných testov a referencií zákazníkov sme za víťaza testu zvolili kuchynský robot ETA Gratus MAX III. 0028 90061.
Automatické kávovary

Najlepšie automatické kávovary 2021 + recenzie

Automatický kávovar DeLonghi ECAM 350.55.B zvládne pripraviť 11 kávových nápojov a dokonalú mliečnu penu.

Klasické vysávače

Najlepšie klasické vysávače 2021 + recenzie

Náš spotrebiteľský test označil za najlepší vysávač Miele Compact C1 PowerLine, a to predovšetkým z hľadiska účinnosti vysávania na všetkých povrchoch.

Ručné mixéry

Najlepšie ručné mixéry 2021 + recenzie

Najlepšie z testu vyšiel mixér Bosch MFQ 36440 ErgoMixx. Jeho silný 450 W motor je aj napriek vysokému výkonu nečakane tichý. 

Teplovzdušné fritézy

Najlepšie teplovzdušné fritézy 2021 + recenzie

Ak hľadáte teplovzdušnú fritézu s bohatými funkciami a praktickými technológiami, odporúčame vám Klarstein AeroVital Deluxe.