Malé spotrebiče

Od mixérov a sendvičovačov cez odšťavovače a sušičky ovocia až po kuchynské roboty a kávovary – aj tieto praktické spotrebiče by mal mať doma každý. Po otestovaní desiatok rôznych malých spotrebičov, štúdiu používateľských recenzií a porovnaní technických parametrov jednotlivých modelov, sme našli tie najlepšie spotrebiče vo svojej triede. Naše testy a sprievodcovia výberom vám tak zaručene pomôžu zistiť, kedy platíte za skutočnú kvalitu.

Parné hrnce

Najlepšie parné hrnce 2024 + recenzie

Prečo v našom teste obstál práve parný hrniec Russell Hobbs 23560? Ktoré parametre sme zohľadnili a ako vybrať najlepší parný hrniec?
Kuchynské roboty

Najlepšie kuchynské roboty 2024 + recenzie

Po 60 hodinách štúdia parametrov, odborných testov a referencií zákazníkov sme za víťaza testu zvolili kuchynský robot ETA Gratus MAX 0028 90061.
Čističky vzduchu

Najlepšie čističky vzduchu 2024 + recenzie

Po otestovaní desiatok čističiek vzduchu sme pre vás vybrali víťaza – Electrolux PA91-404GY s funkciou automatickej úpravy vzduchu.
Domáce pekárne

Najlepšie domáce pekárne 2024 + recenzie

Po podrobnej analýze a následnom porovnaní cien, parametrov i funkcií sa stala pekárňou s najlepším hodnotením Tefal PF 611838.
Sušičky ovocia

Najlepšie sušičky ovocia a potravín 2024 + recenzie

Test Magazín sa vo svojom porovnávacom teste pozrel na niekoľko modelov, z ktorých ako jasný víťaz vzišiel Klarstein Fruit Jerky 9.
Rýchlovarné kanvice

Najlepšie rýchlovarné kanvice 2024 + recenzie

Výber rýchlovarnej kanvice nemusí byť vôbec jednoduchý. Okrem víťaza testu, kanvice Lauben Electric Kettle EK17WS, vám predstavíme niekoľko ďalších zaujímavých...
Tepovače – extraktory

Najlepšie tepovače – extraktory 2024 + recenzie

Spomedzi vybraných tepovačov vynikol viacúčelový Kärcher SE 6.100 s príkonom 1 400 W, dvomi 4-litrovými nádržami i bohatou výbavou na čistenie niekoľkých druhov povrchov. 
Elektrické mlynčeky na mäso

Najlepšie elektrické mlynčeky na mäso 2024 + recenzie

Na modernejšie modely sme zamerali náš prieskum, v ktorom sa najlepšie umiestnil výkonný Bosch MFW3850B s rýchlosťou mletia takmer 2 kg za minútu.
Zvlhčovače vzduchu

Najlepšie zvlhčovače vzduchu 2024 + recenzie

V našom teste najlepších zvlhčovačov vzduchu sme si posvietili na model Xiaomi Smart Humidifier 2, ktorý nás zaujal výkonom a funkciami, a na niekoľko...
Parné čističe

Najlepšie parné čističe 2024 + recenzie

Premýšľate nad kúpou tohto zariadenia? Náš test parných čističov, v ktorom zvíťazil multifunkčný pojazdný model Kärcher SC 3 EasyFix, je v tom prípade určený práve vám.
Multifunkčné hrnce

Najlepšie multifunkčné hrnce 2024 + recenzie

Test Magazín zrealizoval porovnávací test multifunkčných hrncov. Víťazom testu sa stal hrniec Sencor SFR 9300BK.
Mlynčeky na kávu

Najlepšie mlynčeky na kávu 2024 + recenzie

Ak je mlynček poslednou súčasťou skladačky vašej baristickej výbavy, náš test je určený práve pre vás. Zrecenzovali sme v ňom víťazný automatický model DeLonghi KG 521.
Vákuovačky

Najlepšie vákuovačky 2024+ recenzie

Ak premýšľate nad kúpou tohto praktického kuchynského spotrebiča, veríme, že vám pomôže aj náš test. Ktorá vákuovačka okrem víťaza testu Klarstein Foodlocker sa oplatí?
Parné mopy

Najlepšie parné mopy 2024 + recenzie

Po prieskume trhu a štúdiu parametrov sme vybrali víťaza testu, stal sa ním parný mop Tesla SteamPower FX30 s trojuholníkovým tvarom hlavice, funkciou 2v1 a príkonom 1 300 W.
Napeňovače mlieka

Najlepšie napeňovače mlieka 2024 + recenzie

Ak patríte k fanúšikom „mliečnych“ káv, neoceniteľnou pomôckou pri ich príprave je kvalitný napeňovač mlieka. Víťazom testu sa stal multifunkčný Lauben Milk Frother 550BC.
Hotdogovače

Najlepšie hotdogovače 2024 + recenzie

Dlhé hodiny sme postupne prechádzali celú ponuku hotdogovačov a analyzovali sme ich najpodstatnejšie parametre. Víťazom sa stal produkt Guzzanti GZ 460.
Naparovače odevov

Najlepšie naparovače odevov 2024 + recenzie

Náš test je určený pre tých z vás, ktorí sa rozhodli pre kúpu naparovača odevov. Nájdete v ňom recenzie na viacero šikovných modelov vrátane toho víťazného, naparovača Tefal DT 9100...
Remosky

Najlepšie remosky – elektrické panvice 2024 + recenzie

Premýšľate, či remoska je tou kuchynskou pomôckou, ktorá by zapadla do vašej kuchyne? Prečítajte si recenziu víťazky testu Remosky Prima P32 F a niekoľko ďalších zaujímavých produktov.
Výrobníky ľadu

Najlepšie výrobníky ľadu 2024 + recenzie

Prieskum trhu nám ukázal, že v danom segmente je ponuka dostatočná a spracovali sme porovnávací test. Víťazne z neho vyšiel výrobník ľadu Guzzanti GZ 122.
Vaflovače

Najlepšie vaflovače 2024 + recenzie

Po hodinách porovnávania a hodnotenia parametrov sme vybrali víťaza, ktorým sa stal Sencor SWF 1010.
Zmrzlinovače

Najlepšie zmrzlinovače 2024 + recenzie

Ak si chcete pripravovať zmrzlinu sami, budete potrebovať špeciálne zariadenie, ktorým je zmrzlinovač. Vyskúšajte víťaza nášho testu, model Guzzanti GZ 151A.
Palacinkovače

Najlepšie palacinkovače 2024 + recenzie

Ak uvažujete nad kúpou palacinkovača, náš test je určený práve pre vás. Okrem víťaza testu Russell Hobbs 20920-56 v ňom nájdete recenzie najlepších modelov na trhu.
Ako sušiť ovocie

Ako sušiť ovocie – slivky, jablká, figy, pomaranče, hrušky

Sušené ovocie je jedným zo spôsobov, ako si aj v zime navodiť chuť leta. Je dobrým zdrojom živín a aj výborne chutí. Viete, ako pri sušení postupovať?
Pece na pizzu

Najlepšie pece na pizzu 2024 + recenzie

Naša redakcia pre vás pripravila test, z ktorého sa dozviete, ako a ktorú pec na pizzu si vybrať. Okrem víťaza testu G3 Ferrari G10006 Delizia vám predstavíme aj ďalšie...
Vákuovanie potravín

Vákuovanie potravín: Ako vákuovať potraviny a prečo? Ktoré potraviny možno vákuovať?

Nesprávne uskladňovanie jedla je jedným z dôvodov, prečo dochádza k nadmernému plytvaniu stravou. Riešenie sa skrýva za jednoduchým a časovo nenáročným procesom nazývaným vákuovanie.
Ako vyčistiť žehličku

Ako vyčistiť žehličku – od vodného kameňa a pripálenín octom, soľou, citrónom či sódou

Objavili ste na svojej žehličke nečistotu z pripálenia, hrdzu alebo vodný kameň? Poradíme vám, ako sa ich rýchlo a jednoducho zbaviť.
Robotické čističe okien

Najlepšie robotické čističe okien 2024 + recenzie

V našom teste, ktorého víťazom sa stal model Mamibot W120 vám prinášame prehľad tých najlepších robotických čističov okien, ktoré vám rozhodne uľahčia prácu.
Hriankovače

Najlepšie hriankovače 2024 + recenzie

V našom teste sme si pre vás pripravili zhodnotenie najlepších hriankovačov na trhu, spomedzi ktorých sme vytýčili jedného víťaza – hriankovač Electrolux E7T1-6BP.
Toustovače

Najlepšie toustovače 2024 + recenzie

Pripravili sme pre vás test, z ktorého sa dozviete, ako a ktorý toustovač si vybrať. Spomedzi testovaných modelov nás najviac zaujal Sencor SSM 9940, ktorý vyniká v pomere cena/kvalita.
Ako odvápniť kávovar

Ako odvápniť kávovar DeLonghi, Philips, Siemens, Dolce Gusto, Krups, Nespresso – návod

Pokiaľ používate kávovar každodenne, je nutné ho pravidelne odvápňovať. Vodný kameň sa dokáže usádzať v dutinách prístroja, ktoré nie sú viditeľné voľným okom. Ako si s ním poradiť?

Ako vyčistiť mikrovlnku

Ako vyčistiť mikrovlnku octom, citrónom, sódou od zápachu a mastnoty

Mikrovlnka je každý deň vystavovaná mastnote, pripáleným zvyškom najrozličnejších jedál a zápachom. Ako sa nečistôt a zápachov vo vašej mikrovlnke jednoducho a rýchlo zbaviť?

Automatické kávovary

Najpredávanejšie automatické kávovary 2024 + recenzie

Automatický kávovar DeLonghi ECAM 350.55.B zvládne pripraviť 11 kávových nápojov a dokonalú mliečnu penu.

Automatické kávovary DeLonghi

Automatické kávovary DeLonghi PrimaDonna, Dinamica, Magnifica, Autentica porovnanie, recenzie, cena

Pre spotrebiteľov sme pripravili porovnanie modelových radov prístrojov DeLonghi. Zvolili sme víťaza testu, ktorým sa stal automatický kávovar DeLonghi ECAM...

Bezvreckové vysávače

Najlepšie bezvreckové vysávače 2024 + recenzie

Po desiatkach hodín testovania sme vybrali víťaza testu – bezvreckový vysávač Electrolux EL61C3DB. Aké ďalšie modely stoja za zváženie?

Druhy káv

Druhy kávy a kávových nápojov a ich príprava – cappuccino, Lungo, Flat White či Americano

Pre niektorých je káva jednoducho tekutým zázrakom, ktorý dodá potrebnú energiu, iní popíjanie kávy považujú za voľnočasovú aktivitu. Aké druhy káv a kávovych nápojov existujú?

Kapsulové kávovary

Najlepšie kapsulové kávovary 2024 + recenzie

Víťazom sa stal kompaktný kapsulový kávovar Krups XN1001. Po viac ako 50-hodinovom prieskume trhu sme pripravili recenzie kávovarov na kapsuly a praktický...

Klasické vysávače

Najpredávanejšie klasické vysávače 2024 + recenzie

Náš spotrebiteľský test označil za najlepší vysávač Miele Compact C1 PowerLine, a to predovšetkým z hľadiska účinnosti vysávania na všetkých...

Moka kávovary

Najlepšie moka kávovary 2024 + recenzie

Pre všetkých, ktorí uvažujú nad kúpou moka kanvice, sme si pripravili test najlepších moka kávovarov. Nájdete v ňom nielen recenziu víťazného modelu Bialetti Moka Induction 2,

Najčastejšie poruchy kávovarov

Najčastejšie poruchy a chybové kódy kávovarov DeLonghi, Philips, Krups, Dolce Gusto a Jura

Kávovar sa môže časom pokaziť, preto je dôležité, aby ste porozumeli signálom, ktoré sa vám snaží odkomunikovať. Zhrnieme vám najčastejšie poruchy a chybové kódy kávovarov.

Odstredivé odšťavovače

Najlepšie odstredivé odšťavovače 2024 + recenzie

Pripravili sme recenzie a takisto návod, ktorý vám pomôže sa v rozmanitej ponuke odstredivých odšťavovačov zorientovať. Najlepším sa stal Bosch MES25C0.

Odvápňovače kávovaru

Najlepšie odvápňovače kávovaru 2024 + recenzie

Medzi hodnoteniami najlepších produktov vynikol jedinečný víťaz, a to tekutý odvápňovač kávovarov DeLonghi EcoDecalk DLSC500. Aké...

Pákové kávovary

Najlepšie pákové kávovary 2024 + recenzie

Testovaniu pákových kávovarov sme venovali 40 hodín. Okrem víťaza DeLonghi EC 685.M vám predstavíme aj ďalšie zaujímavé kúsky.

Priemyselné vysávače

Najlepšie priemyselné vysávače 2024 + recenzie

Spomedzi veľkého množstva modelov na trhu sme vybrali víťaza testu, ktorým sa stal Kärcher NT 22/1 Ap Te L. Tento mokro-suchý vysávač vás presvedčí svojím silným...

Recepty pre teplovzdušné fritézy

Recepty pre teplovzdušné fritézy: hranolky, rezne, kurča, ryba

Jedlá pripravené teplým vzduchom sú pri porovnaní s tými „olejovými“ neporovnateľne zdravšie. Poradíme vám, ako variť v teplovzdušnej fritéze.

 

Robotické vysávače

Najlepšie robotické vysávače 2024 + recenzie

Z desiatok robotických vysávačov, ktoré sme testovali, nás najviac zaujal Roborock S8 s funkciou mopovania a Wi-Fi pripojením.

Robotické vysávače s mopom

Najlepšie robotické vysávače s mopom 2024 + recenzie

Ak si neviete vybrať spomedzi dostupných modelov, náš test robotických vysávačov s mopom je určený práve pre vás. Posvietili sme si nielen na víťaza, vysávač Xiaomi Roidmi Eve...

Robotické vysávače Xiaomi

Robotické vysávače Xiaomi – recenzie, porovnanie, cena

Aby ste si vedeli vybrať ten najlepší robotický vysávač Xiaomi pre vašu domácnosť, pripravili sme si pre vás porovnávací test, v ktorom zvíťazil model Xiaomi Roborock S8.

Ručné mixéry

Najlepšie ručné mixéry 2024 + recenzie

Najlepšie z testu vyšiel mixér Bosch MFQ 36440 ErgoMixx. Jeho silný 450 W motor je aj napriek vysokému výkonu nečakane tichý. 

Šnekové odšťavovače

Najlepšie šnekové odšťavovače 2024 + recenzie

 Na základe porovnania sa stal v našom teste najlepším šnekovým odšťavovačom G21 Gracioso. Pripravili sme aj návod, ktorý vám pomôže s výberom.

Stĺpové ventilátory Klarstein

Stĺpové ventilátory Klarstein – recenzie, test, cena

Uvažujete nad stĺpovým ventilátorom Klarstein? V našom teste nájdete všetky obľúbené modely tejto nemeckej značky.

Stojanové ventilátory Klarstein

Stojanové ventilátory Klarstein – recenzie, skúsenosti, test, cena

Zvlášť v letnom období ventilátory slúžia ako efektívny prostriedok pocitového schladenia vzduchu. Máme pre vás výber najlepších stojanových ventilátorov Klarstein a ich hodnotenie.

Stolné smoothie mixéry

Najlepšie stolné mixéry na smoothie 2024 + recenzie

Po hodinách strávených testovaním sme vybrali víťaza. Tefal BL811D38 zaujal vysokým výkonom a bohatou výbavou.

Stropné ventilátory

Najlepšie stropné ventilátory 2024 + recenzie

Zostavili sme pre vás test stropných ventilátorov, v ktorom nájdete recenziu víťazného modelu Globo 0309, recenzie ďalších zaujímavých produktov aj praktický návod na výber.

Teplovzdušné fritézy

Najlepšie teplovzdušné fritézy 2024 + recenzie

Ak hľadáte teplovzdušnú fritézu s bohatými funkciami a praktickými technológiami, odporúčame vám Klarstein AeroVital Deluxe.

Tyčové vysávače

Najlepšie tyčové vysávače 2024 + recenzie

Hodiny venované testovaniu tyčových vysávačov priniesli výsledok. Xiaomi Mi G10 je podľa nás najlepšou voľbou na kúpu.

Ventilátory

Najlepšie ventilátory 2024 + recenzie

Po desiatkách hodín testovania sme pre vás vybrali viacero zaujímavých produktov, ktoré sa oplatí vyskúšať. Víťazom testu sa stal ventilátor Meaco Fan 1056P.

Voľne stojace mikrovlnky

Najlepšie voľne stojace mikrovlnky 2024 + recenzie

Pre jej užitočné funkcie i moderný vzhľad sa nám páči Whirlpool MCP 349 BL. Čím si nás tento model získal?

Vstavané mikrovlnky

Najlepšie vstavané mikrovlnky 2024 + recenzie

Trvalo nám viac ako 60 hodín, kým sme vybrali víťaza testu, ktorým sa stala vstavaná mikrovlnka Electrolux LMS4253TMX.

Vysávače do auta

Najlepšie vysávače do auta 2024 + recenzie

Otestovali sme pre vás vybrané modely a pripravili tiež návod na výber. Tešiť sa môžete na kvalitné prístroje, z ktorých najväčší úspech mal víťaz testu Concept VP 4370.

Vysávače Dyson

Vysávače Dyson – recenzie, test, porovnanie, cena

Za najlepší vysávač výrobcu Dyson považujeme tyčový vysávač Dyson V12 Slim Absolute s cyklónovou technológiou a enormným sacím výkonom.