Malé spotrebiče

Od mixérov a sendvičovačov cez odšťavovače a sušičky ovocia až po kuchynské roboty a kávovary – aj tieto praktické spotrebiče by mal mať doma každý. Po otestovaní desiatok rôznych malých spotrebičov, štúdiu používateľských recenzií a porovnaní technických parametrov jednotlivých modelov, sme našli tie najlepšie spotrebiče vo svojej triede. Naše testy a sprievodcovia výberom vám tak zaručene pomôžu zistiť, kedy platíte za skutočnú kvalitu.

Parné hrnce

Najlepšie parné hrnce 2021 + recenzie

Prečo v našom teste obstál práve parný hrniec Tefal VC 300831 Steam N´Light? Ktoré parametre sme zohľadnili a ako vybrať najlepší parný hrniec?
Kuchynské roboty

Najlepšie kuchynské roboty 2021 + recenzie

Po 60 hodinách štúdia parametrov, odborných testov a referencií zákazníkov sme za víťaza testu zvolili kuchynský robot ETA Gratus MAX 0028 90061.
Čističky vzduchu

Najlepšie čističky vzduchu 2021 + recenzie

Po otestovaní desiatok čističiek vzduchu sme pre vás vybrali víťaza – Electrolux PA91-404GY s funkciou automatickej úpravy vzduchu.
Ventilátory

Najlepšie ventilátory 2021 + recenzie

Po desiatkách hodín testovania sme pre vás vybrali viacero zaujímavých produktov, ktoré sa oplatí vyskúšať. Víťazom testu sa stal ventilátor Klarstein Silent Storm.
Domáce pekárne

Najlepšie domáce pekárne 2021 + recenzie

Po podrobnej analýze a následnom porovnaní cien, parametrov i funkcií sa stala pekárňou s najlepším hodnotením Tefal PF 611838.
Sušičky ovocia

Najlepšie sušičky ovocia 2021 + recenzie

Test Magazín sa vo svojom porovnávacom teste pozrel na niekoľko modelov, z ktorých ako jasný víťaz vzišiel Klarstein Fruit Jerky 9.
Rýchlovarné kanvice

Najlepšie rýchlovarné kanvice 2021 + recenzie

Výber rýchlovarnej kanvice nemusí byť vôbec jednoduchý. Okrem víťaza testu, kanvice Lauben Electric Kettle EK17WS, vám predstavíme niekoľko ďalších zaujímavých modelov.
Tepovače – extraktory

Najlepšie tepovače – extraktory 2021 + recenzie

Spomedzi vybraných tepovačov vynikol viacúčelový Kärcher SE 6.100 s príkonom 1 400 W, dvomi 4-litrovými nádržami i bohatou výbavou na čistenie niekoľkých druhov povrchov. 
Elektrické mlynčeky na mäso

Najlepšie elektrické mlynčeky na mäso 2021 + recenzie

Na modernejšie modely sme zamerali náš prieskum, v ktorom sa najlepšie umiestnil výkonný Bosch MFW3850B s rýchlosťou mletia takmer 2 kg za minútu.
Zvlhčovače vzduchu

Najlepšie zvlhčovače vzduchu 2021 + recenzie

V našom teste najlepších zvlhčovačov vzduchu sme si posvietili na model Klarstein VapoAir Onyx, ktorý nás zaujal výkonom a funkciami, a na niekoľko ďalších zaujímavých produktov.
Parné čističe

Najlepšie parné čističe 2021 + recenzie

Premýšľate nad kúpou tohto zariadenia? Náš test parných čističov, v ktorom zvíťazil multifunkčný pojazdný model Kärcher SC 3 EasyFix, je v tom prípade určený práve vám.
Multifunkčné hrnce

Najlepšie multifunkčné hrnce 2021 + recenzie

Test Magazín zrealizoval porovnávací test multifunkčných hrncov. Víťazom testu sa stal hrniec Sencor SFR 9300BK.
Mlynčeky na kávu

Najlepšie mlynčeky na kávu 2021 + recenzie

Ak je mlynček poslednou súčasťou skladačky vašej baristickej výbavy, náš test je určený práve pre vás. Zrecenzovali sme v ňom víťazný automatický model DeLonghi KG 521.
Automatické kávovary

Najlepšie automatické kávovary 2021 + recenzie

Automatický kávovar DeLonghi ECAM 350.55.B zvládne pripraviť 11 kávových nápojov a dokonalú mliečnu penu.

Automatické kávovary DeLonghi

Automatické kávovary DeLonghi PrimaDonna, Dinamica, Magnifica, Autentica porovnanie, recenzie, cena

Pre spotrebiteľov sme pripravili porovnanie modelových radov prístrojov DeLonghi. Zvolili sme víťaza testu, ktorým sa stal automatický kávovar DeLonghi ECAM 350.55.B.

Kapsulové kávovary

Najlepšie kapsulové kávovary 2021 + recenzie

Víťazom sa stal kompaktný kapsulový kávovar Krups XN1001. Po viac ako 50-hodinovom prieskume trhu sme pripravili recenzie kávovarov na kapsuly a praktický návod.

Klasické vysávače

Najlepšie klasické vysávače 2021 + recenzie

Náš spotrebiteľský test označil za najlepší vysávač Miele Compact C1 PowerLine, a to predovšetkým z hľadiska účinnosti vysávania na všetkých povrchoch.

Pákové kávovary

Najlepšie pákové kávovary 2021 + recenzie

Testovaniu pákových kávovarov sme venovali 40 hodín. Okrem víťaza DeLonghi EC 685.M vám predstavíme aj ďalšie zaujímvaé kúsky.

Recepty pre teplovzdušné fritézy

Recepty pre teplovzdušné fritézy: hranolky, rezne, kurča, ryba

Jedlá pripravené teplým vzduchom sú pri porovnaní s tými „olejovými“ neporovnateľne zdravšie. Poradíme vám, ako variť v teplovzdušnej fritéze.

 

Robotické vysávače

Najlepšie robotické vysávače 2021 + recenzie

Z desiatok robotických vysávačov, ktoré sme testovali, nás najviac zaujal Roborock S6 MAX V s funkciou mopovania a Wi-Fi pripojením.

Robotické vysávače s mopom

Najlepšie robotické vysávače s mopom 2021 + recenzie

Ak si neviete vybrať spomedzi dostupných modelov, náš test robotických vysávačov s mopom je určený práve pre vás. Posvietili sme si nielen na víťaza, vysávač Xiaomi Roidmi...

Robotické vysávače Xiaomi

Robotické vysávače Xiaomi – recenzie, porovnanie, cena

Aby ste si vedeli vybrať ten najlepší robotický vysávač Xiaomi pre vašu domácnosť, pripravili sme si pre vás porovnávací test, v ktorom zvíťazil model Xiaomi Roborock S6...

Ručné mixéry

Najlepšie ručné mixéry 2021 + recenzie

Najlepšie z testu vyšiel mixér Bosch MFQ 36440 ErgoMixx. Jeho silný 450 W motor je aj napriek vysokému výkonu nečakane tichý. 

Stolné smoothie mixéry

Najlepšie stolné mixéry na smoothie 2021 + recenzie

Po hodinách strávených testovaním sme vybrali víťaza. Tefal BL962B38 zaujal vysokým výkonom a bohatou výbavou.

Teplovzdušné fritézy

Najlepšie teplovzdušné fritézy 2021 + recenzie

Ak hľadáte teplovzdušnú fritézu s bohatými funkciami a praktickými technológiami, odporúčame vám Klarstein AeroVital Deluxe.

Tyčové vysávače

Najlepšie tyčové vysávače 2021 + recenzie

Hodiny venované testovaniu tyčových vysávačov priniesli výsledok. Dyson V11 Absolute je podľa nás najlepšou voľbou na kúpu.

Voľne stojace mikrovlnky

Najlepšie voľne stojace mikrovlnky 2021 + recenzie

Pre jej užitočné funkcie i moderný vzhľad sa nám páči Whirlpool MCP 349 BL. Čím si nás tento model získal?

Vstavané mikrovlnky

Najlepšie vstavané mikrovlnky 2021 + recenzie

Trvalo nám viac ako 60 hodín, kým sme vybrali víťaza testu, ktorým sa stala vstavaná mikrovlnka Electrolux LMS4253TMX.