Domácnosť

Aby sme vybrali tie najlepšie spotrebiče pre vašu domácnosť, strávili sme prieskumom trhu stovky hodín, zhovárali sa s kvalifikovanými odborníkmi, prakticky výrobky testovali a analyzovali používateľské recenzie na rôzne malé i veľké spotrebiče a produkty do domácnosti. Naši experti sa snažia vyberať len tie výrobky, ktoré spĺňajú prísne stanovené kritériá. Pomôžeme vám s výberom riadov, mopov a doplnkov do kuchyne, ktoré vám fungovanie v domácnosti výrazne uľahčia.

Anatomické vankúše

Najlepšie anatomické vankúše 2023 + recenzie

Na základe porovnávania a celkového hodnotenia napokon zvíťazil anatomický vankúš Viscopur Dreampur s poťahom s prímesou Aloe Vera.
Hrnce na indukciu

Najlepšie hrnce na indukciu 2023 + recenzie

Vybrali sme najlepší hrniec na indukciu Tefal Intuition A7027984, posvietili sme si aj na niekoľko ďalších kvalitných modelov a zostavili návod na výber toho najlepšieho hrnca na indukciu.
Olejové radiátory

Najlepšie olejové radiátory 2023 + recenzie

Porovnali sme niekoľko dostupných modelov, z ktorých najlepšie hodnotenie získal Sencor SOH 3213WH s 11 rebrami a s maximálnym vykurovacím výkonom až 2 300 W.
Tlakové hrnce

Najlepšie tlakové hrnce 2023 + recenzie

V našom prieskume vynikol 6-litrový nerezový Tefal Secure 5 Neo 6 l s masívnym sendvičovým dnom, až 5 bezpečnostnými poistkami a navyše reguláciou tlaku.
Panvice na indukciu

Najlepšie panvice na indukciu 2023 + recenzie

Po podrobnom teste sme si pripravili podrobnú recenziu víťazného modelu, panvice na indukciu Tefal Duetto+ G7320634, ale taktiež ďalšie recenzie atraktívnych modelov.
Odvlhčovače vzduchu

Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 + recenzie

Náš test odvlhčovačov vzduchu odhalil víťaza, ktorým sa stal Noaton DF 4114. Aké sú jeho hlavné benefity?
Čističe okien

Najlepšie čističe okien 2023 + recenzie

Pre tých z vás, ktorí uvažujú nad kúpou takéhoto pomocníka, sme si pripravili test čističov okien, v ktorom zvíťazil model Leifheit 51003.
Brúsky na nože

Najlepšie brúsky na nože 2023 + recenzie

Pozreli sme sa na to, aké brúsky na nože sú najlepšie. Porovnali sme niekoľko modelov. Mechanická brúska na nože Roll-Sharp Edge Fiskars sa v...
Šunkovary

Najlepšie šunkovary 2023 + recenzie

Šunkovar Banquet Akcent v našom teste získal najlepšie hodnotenie. Je vyrobený z nerezu a má optimálnu veľkosť.
Filtračné kanvice

Najlepšie filtračné kanvice 2023 + recenzie

Použitie filtračnej kanvice vo výraznej miere redukuje tvrdosť vody a eliminuje usádzanie vodného kameňa. Najlepšie hodnotenie v našom teste získala Brita Marella XL...
Rozprašovače na olej

Najlepšie rozprašovače na olej 2023 + recenzie

Či už používate olej slnečnicový, olivový, tekvicový alebo sezamový, s dávkovaním vám môže pomôcť rozprašovač na olej.
Elektrické krby

Najlepšie elektrické krby 2023 + recenzie

Elektrický krb počas zimy príjemne zahreje a počas leta poskytne príjemnú atmosféru horiacich polien. Okrem víťazu testu Klarstein Lausanne v našom teste nájdete ďalšie zaujímavé modely.
Liatinové hrnce Klarstein

Liatinové hrnce Klarstein – recenzie, skúsenosti, cena

Liatinové hrnce sú masívne, odolné, dobre vedú teplo a majú dlhú životnosť. Ak zvažujete kúpu liatinového hrnca, pozrite si porovnanie liatinových hrncov nemeckej značky Klarstein.
Elektrické ohrievače s nízkou spotrebou

Najlepšie elektrické ohrievače s nízkou spotrebou 2023

Testmagazin.sk sa detailne pozrel na to, ktorý typ elektrických ohrievačov je najviac úsporný a pomôže vám znížiť účty za elektrinu v domácnosti.
Elektrické konvektory

Najlepšie elektrické konvektory 2023 + recenzie

V našom porovnávacom teste zaujal elektrický konvektor Klarstein Bornholm Single s termostatom a 24 h časovačom. Pozreli sme sa aj na ďalšie dostupné modely.
Liatinové hrnce

Najlepšie liatinové hrnce 2023 + recenzie

 Porovnali sme viacero modelov liatinových hrncov a za favorita v našom porovnávacom teste sme vybrali model BergHoff Ron.
Kotly na tuhé palivo

Najlepšie kotly na tuhé palivo 2023 + recenzie

Kvalitný kotol na tuhé palivo musí byť zárukou tepla, funkčnosti, bezpečnosti a jednoduchej obsluhy. Ako si vybrať kotol na tuhé palivo a ktoré vlastnosti a parametre sú pri výbere najdôležitejšie?
Ako vybrať matrac

Ako si vybrať správny matrac + typy matracov

Náš sprievodca svetom matracov vám pomôže sa vo výbere zorientovať a prispôsobiť ho vašim potrebám.

Doplnkové matrace Dormeo

Najlepšie doplnkové matrace Dormeo – recenzie, rozmery, akcia

Jednou z ekonomicky východných možností, ako „opraviť“ starý matrac, je kúpa toho doplnkového. Posvietili sme sa na jeho víťaza Dormeo Memosan Ultimo, no i niekoľko ďalších zaujímavých modelov.

Dormeo matrace

Dormeo matrace – recenzie, akcia, cena

Pripravili sme si pre vás test matracov Dormeo, okrem víťaza Dormeo iMemory S Plus sme pre vás zrecenzovali i niekoľko ďalších rôznorodých alternatív.

Leifheit mopy

Leifheit mopy na podlahu – recenzie, akcia, cena

Viac ako 40 hodín sme porovnávali mopy značky Leifheit. Napokon sme vybrali tie najlepšie a spracovali sme aj samostatné recenzie mopov. 

Ortopedické matrace

Najlepšie ortopedické matrace 2023 + recenzie

Pripravili sme pre vás recenzie ortopedických matracov, ktoré sú na trhu veľmi obľúbené. Matrac Dormeo Ergo Comfort v našom porovnávacom teste preukázal svoje kvality.

Rozkladacie matrace

Najlepšie rozkladacie matrace 2023 + recenzie

Rozkladacie matrace sú praktické, ľahko skladovateľné a cenovo dostupné. V našom teste vám prinášame zhodnotenie tých najlepších modelov, spomedzi ktorých zvíťazil Fimex UNI.

Vileda mopy

Vileda mopy na podlahu – recenzie, skúsenosti, cena

Vileda mopy majú na slovenskom trhu široké zastúpenie a veľmi dobré renomé. Zamerali sme sa na ponuku tohto výrobcu a vybrali jeho najlepšie modely mopov na podlahu.