Domácnosť

Aby sme vybrali tie najlepšie spotrebiče pre vašu domácnosť, strávili sme prieskumom trhu stovky hodín, zhovárali sa s kvalifikovanými odborníkmi, prakticky výrobky testovali a analyzovali používateľské recenzie na rôzne malé i veľké spotrebiče a produkty do domácnosti. Naši experti sa snažia vyberať len tie výrobky, ktoré spĺňajú prísne stanovené kritériá. Pomôžeme vám s výberom riadov, mopov a doplnkov do kuchyne, ktoré vám fungovanie v domácnosti výrazne uľahčia.

Anatomické vankúše

Najlepšie anatomické vankúše 2021 + recenzie

Na základe porovnávania a celkového hodnotenia napokon zvíťazil 3-vrstvový anatomický vankúš Dormeo Memosan s možnosťou prispôsobenia výšky a tvrdosti.
Hrnce na indukciu

Najlepšie hrnce na indukciu 2021 + recenzie

Vybrali sme najlepší hrniec na indukciu Tefal Intuition A7027984, posvietili sme si aj na niekoľko ďalších kvalitných modelov a zostavili návod na výber toho najlepšieho hrnca na indukciu.
Olejové radiátory

Najlepšie olejové radiátory 2021 + recenzie

Porovnali sme niekoľko dostupných modelov, z ktorých najlepšie hodnotenie získal Klarstein Thermaxx 2500 s 11 rebrami a s maximálnym vykurovacím výkonom až 2 300 W.
Tlakové hrnce

Najlepšie tlakové hrnce 2021 + recenzie

V našom prieskume vynikol 6-litrový nerezový Tefal Secure 5 Neo 6 l s masívnym sendvičovým dnom, až 5 bezpečnostnými poistkami a navyše reguláciou tlaku.
Panvice na indukciu

Najlepšie panvice na indukciu 2021 + recenzie

Po podrobnom teste sme si pripravili podrobnú recenziu víťazného modelu, panvice na indukciu Tefal Duetto+ G7320634, ale taktiež ďalšie recenzie atraktívnych modelov.
Odvlhčovače vzduchu

Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2021 + recenzie

Náš test odvlhčovačov vzduchu odhalil víťaza, ktorým sa stal Klarstein DryFy 10. Aké sú jeho hlavné benefity?
Ako vybrať matrac

Ako si vybrať správny matrac + typy matracov

Náš sprievodca svetom matracov vám pomôže sa vo výbere zorientovať a prispôsobiť ho vašim potrebám.

Ortopedické matrace

Najlepšie ortopedické matrace 2021 + recenzie

Pripravili sme pre vás recenzie ortopedických matracov, ktoré sú na trhu veľmi obľúbené. Matrac Dormeo Ergo Comfort v našom porovnávacom teste preukázal svoje kvality.