Domácnosť

Aby sme vybrali tie najlepšie spotrebiče pre vašu domácnosť, strávili sme prieskumom trhu stovky hodín, zhovárali sa s kvalifikovanými odborníkmi, prakticky výrobky testovali a analyzovali používateľské recenzie na rôzne malé i veľké spotrebiče a produkty do domácnosti. Naši experti sa snažia vyberať len tie výrobky, ktoré spĺňajú prísne stanovené kritériá. Pomôžeme vám s výberom riadov, mopov a doplnkov do kuchyne, ktoré vám fungovanie v domácnosti výrazne uľahčia.

Anatomické vankúše

Najlepšie anatomické vankúše 2023 + recenzie

Na základe porovnávania a celkového hodnotenia napokon zvíťazil anatomický vankúš Viscopur Dreampur s poťahom s prímesou Aloe Vera.
Hrnce na indukciu

Najlepšie hrnce na indukciu 2023 + recenzie

Vybrali sme najlepší hrniec na indukciu Tefal G7196455, posvietili sme si aj na niekoľko ďalších kvalitných modelov a zostavili návod na výber toho najlepšieho hrnca na indukciu.
Olejové radiátory

Najlepšie olejové radiátory 2023 + recenzie

Porovnali sme niekoľko dostupných modelov, z ktorých najlepšie hodnotenie získal Sencor SOH 3213WH s 11 rebrami a s maximálnym vykurovacím výkonom až 2 300 W.
Tlakové hrnce

Najlepšie tlakové hrnce 2023 + recenzie

V našom prieskume vynikol 6-litrový nerezový Tefal Secure 5 Neo 6 l s masívnym sendvičovým dnom, až 5 bezpečnostnými poistkami a navyše reguláciou tlaku.
Panvice na indukciu

Najlepšie panvice na indukciu 2023 + recenzie

Po podrobnom teste sme si pripravili podrobnú recenziu víťazného modelu, panvice na indukciu Tefal Duetto+ G7320634, ale taktiež ďalšie recenzie atraktívnych modelov.
Odvlhčovače vzduchu

Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 + recenzie

Náš test odvlhčovačov vzduchu odhalil víťaza, ktorým sa stal Noaton DF 4114. Aké sú jeho hlavné benefity?
Čističe okien

Najlepšie čističe okien 2023 + recenzie

Pre tých z vás, ktorí uvažujú nad kúpou takéhoto pomocníka, sme si pripravili test čističov okien, v ktorom zvíťazil model Leifheit 51003.
Brúsky na nože

Najlepšie brúsky na nože 2023 + recenzie

Pozreli sme sa na to, aké brúsky na nože sú najlepšie. Porovnali sme niekoľko modelov. Mechanická brúska na nože Roll-Sharp Edge Fiskars sa v...
Šunkovary

Najlepšie šunkovary 2023 + recenzie

Šunkovar Banquet Akcent v našom teste získal najlepšie hodnotenie. Je vyrobený z nerezu a má optimálnu veľkosť.
Filtračné kanvice

Najlepšie filtračné kanvice 2023 + recenzie

Použitie filtračnej kanvice vo výraznej miere redukuje tvrdosť vody a eliminuje usádzanie vodného kameňa. Najlepšie hodnotenie v našom teste získala Brita Marella XL...
Rozprašovače na olej

Najlepšie rozprašovače na olej 2023 + recenzie

Či už používate olej slnečnicový, olivový, tekvicový alebo sezamový, s dávkovaním vám môže pomôcť rozprašovač na olej.
Elektrické krby

Najlepšie elektrické krby 2023 + recenzie

Elektrický krb počas zimy príjemne zahreje a počas leta poskytne príjemnú atmosféru horiacich polien. Okrem víťazu testu Klarstein Lausanne v našom teste nájdete ďalšie zaujímavé modely.
Liatinové hrnce Klarstein

Liatinové hrnce Klarstein – recenzie, skúsenosti, cena

Liatinové hrnce sú masívne, odolné, dobre vedú teplo a majú dlhú životnosť. Ak zvažujete kúpu liatinového hrnca, pozrite si porovnanie liatinových hrncov nemeckej značky Klarstein.
Elektrické ohrievače s nízkou spotrebou

Najlepšie elektrické ohrievače s nízkou spotrebou 2023

Testmagazin.sk sa detailne pozrel na to, ktorý typ elektrických ohrievačov je najviac úsporný a pomôže vám znížiť účty za elektrinu v domácnosti.
Elektrické konvektory

Najlepšie elektrické konvektory 2023 + recenzie

V našom porovnávacom teste zaujal elektrický konvektor Klarstein Bornholm Single s termostatom a 24 h časovačom. Pozreli sme sa aj na ďalšie dostupné modely.
Liatinové hrnce

Najlepšie liatinové hrnce 2023 + recenzie

 Porovnali sme viacero modelov liatinových hrncov a za favorita v našom porovnávacom teste sme vybrali model BergHoff Ron.
Kotly na tuhé palivo

Najlepšie kotly na tuhé palivo 2023 + recenzie

Kvalitný kotol na tuhé palivo musí byť zárukou tepla, funkčnosti, bezpečnosti a jednoduchej obsluhy. Ako si vybrať kotol na tuhé palivo a ktoré vlastnosti a parametre sú pri výbere najdôležitejšie?
Ako odvzdušniť radiátor

Ako správne odvzdušniť radiátor (rebríkový, panelový, bez ventilu): kedy, ako často, aký kľúč použiť

Radiátory prestávajú hriať, pritom máte kúrenie zapnuté naplno? Alebo v nich počujete šumenie či žblnkotanie? Na vine bude ich zavzdušnenie.
Kompostér do bytu

Kompostér do bytu – elektrický kompostér, vermikompostér do domácnosti. Ako správne kompostovať?

Vedeli ste, že 40 až 60 % komunálneho odpadu tvorí bioodpad? Prispieť k lepšiemu zajtrajšku v súvislosti s redukciou odpadu môžete kompostovaním.
Aróma difuzéry

Najlepšie aróma difuzéry 2023 + recenzie

O svojich kvalitách nás presvedčil aróma difuzér VOCOlinc Flowerbud Smart s 10-hodinovou nepretržitou prevádzkou a možnosťou ovládania cez aplikáciu v mobile. Ako...
Panvice na lievance

Najlepšie panvice na lievance 2023 + recenzie

Naša redakcia pre vás otestovala hneď niekoľko zaujímavých modelov a ako víťaza testu sme vybrali panvicu Banquet Alivio. Ako uspeli ďalšie...
Ako vybrať matrac

Ako si vybrať správny matrac + typy matracov

Náš sprievodca svetom matracov vám pomôže sa vo výbere zorientovať a prispôsobiť ho vašim potrebám.

Ako vyčistiť matrac

Ako vyčistiť matrac od potu, moču, krvi, zápachu alebo plesne? Sóda bikarbóna pomôže

Čistota matraca zlepšuje kvalitu nášho zdravia, preto by sa jeho údržba nemala za žiadnych okolností zanedbávať. Poradíme vám, ako matrac vyčistiť.

Doplnkové matrace Dormeo

Najlepšie doplnkové matrace Dormeo – recenzie, rozmery, akcia

Jednou z ekonomicky východných možností, ako „opraviť“ starý matrac, je kúpa toho doplnkového. Posvietili sme sa na jeho víťaza Dormeo Memosan Ultimo, no i niekoľko ďalších zaujímavých modelov.

Dormeo matrace

Dormeo matrace – recenzie, akcia, cena

Pripravili sme si pre vás test matracov Dormeo, okrem víťaza Dormeo iMemory S Plus sme pre vás zrecenzovali i niekoľko ďalších rôznorodých alternatív.

Leifheit mopy

Leifheit mopy na podlahu – recenzie, akcia, cena

Viac ako 40 hodín sme porovnávali mopy značky Leifheit. Napokon sme vybrali tie najlepšie a spracovali sme aj samostatné recenzie mopov. 

Ortopedické matrace

Najlepšie ortopedické matrace 2023 + recenzie

Pripravili sme pre vás recenzie ortopedických matracov, ktoré sú na trhu veľmi obľúbené. Matrac Dormeo Ergo Comfort v našom porovnávacom teste preukázal svoje kvality.

Rozkladacie matrace

Najlepšie rozkladacie matrace 2023 + recenzie

Rozkladacie matrace sú praktické, ľahko skladovateľné a cenovo dostupné. V našom teste vám prinášame zhodnotenie tých najlepších modelov, spomedzi ktorých zvíťazil Fimex UNI.

Vileda mopy

Vileda mopy na podlahu – recenzie, skúsenosti, cena

Vileda mopy majú na slovenskom trhu široké zastúpenie a veľmi dobré renomé. Zamerali sme sa na ponuku tohto výrobcu a vybrali jeho najlepšie modely mopov na podlahu.