Domácnosť

Aby sme vybrali tie najlepšie spotrebiče pre vašu domácnosť, strávili sme prieskumom trhu stovky hodín, zhovárali sa s kvalifikovanými odborníkmi, prakticky výrobky testovali a analyzovali používateľské recenzie na rôzne malé i veľké spotrebiče a produkty do domácnosti. Naši experti sa snažia vyberať len tie výrobky, ktoré spĺňajú prísne stanovené kritériá. Pomôžeme vám s výberom riadov, mopov a doplnkov do kuchyne, ktoré vám fungovanie v domácnosti výrazne uľahčia.

Anatomické vankúše

Najlepšie anatomické vankúše 2021 + recenzie

Na základe porovnávania a celkového hodnotenia napokon zvíťazil 3-vrstvový anatomický vankúš Dormeo Memosan s možnosťou prispôsobenia výšky a tvrdosti.
Hrnce na indukciu

Najlepšie hrnce na indukciu 2021 + recenzie

Vybrali sme najlepší hrniec na indukciu Tefal Intuition A7027984, posvietili sme si aj na niekoľko ďalších kvalitných modelov a zostavili návod na výber toho najlepšieho...
Olejové radiátory

Najlepšie olejové radiátory 2021 + recenzie

Porovnali sme niekoľko dostupných modelov, z ktorých najlepšie hodnotenie získal Concept RO3211 s 11 rebrami a s maximálnym vykurovacím výkonom až 2 300 W.
Ako vybrať matrac

Ako vybrať matrac + typy matracov

Náš sprievodca svetom matracov vám pomôže sa vo výbere zorientovať a prispôsobiť ho vašim potrebám.

Ortopedické matrace

Najlepšie ortopedické matrace 2021 + recenzie

Pripravili sme pre vás recenzie ortopedických matracov, ktoré sú na trhu veľmi obľúbené. Matrac Dormeo Ergo Comfort v našom porovnávacom teste preukázal svoje kvality.