Pre deti

So správnym vybavením sa výchova detí stáva zábavnejšia, alebo je aspoň o niečo menej náročná. Skúmali a testovali sme produkty pre batoľatá, deti aj rodičov, aby sme vám pomohli vybrať kočíky, autosedačky, odsávačky, nosiče a ďalšie vybavenie. Myslieť na všetko jednoducho nie je možné, preto sme desiatky hodín venovali porovnávaniu a pripravili pre vás recenzie a sprievodcov výberom.

Autosedačky

Najlepšie autosedačky 2024 + recenzie

Po hodinách prieskumu autosedačiek sa najlepšou voľbou stal certifikovaný model Cybex Solution S i-Fix určený pre deti od 3 do 12 rokov.
Elektrické odsávačky mlieka

Najlepšie elektrické odsávačky mlieka 2024 + recenzie

Aby ste si mohli vybrať tú najlepšiu odsávačku mlieka, pripravili sme si pre vás test. Nájdete v ňom recenzie niekoľkých šikovných modelov vrátane víťazného Medela Swing.
Videopestúnky

Najlepšie videopestúnky 2024 + recenzie

Spomedzi testovaných zariadení sa na poprednom mieste umiestnil model Motorola VM 55, ktorý napriek svojej vyššej cene ponúka overenú kvalitu a množstvo...
Kombinované kočíky

Najlepšie kombinované kočíky 2024 + recenzie

V našom teste sme zhodnotili a porovnali niekoľko desiatok modelov. Víťazom sa stal kombinovaný kočík Joolz Day+.

Športové kočíky

Najlepšie športové kočíky 2024 + recenzie

V našom článku nájdete návod na výber, no najmä recenzie kvalitných športových kočíkov. Víťazom sa stal kočík Thule Urban Glide 2, zaujali aj ďalšie zaujímavé...