Starostlivosť o telo

Ak si potrpíte na svoj zovňajšok, záleží vám na tom, ako vyzeráte a chcete sa udržiavať v dobrej kondícii, môžete k tomu využívať tie najmodernejšie technológie. Otestovali a porovnali sme množstvo spotrebičov a ďalšieho vybavenia, ktoré môžu byť v starostlivosti o vaše telo veľmi prospešné – od epilátorov a žehličiek na vlasy až po diagnostické váhy a elektrické zubné kefky. Nájdete u nás odporúčania na najlepšie spotrebiče, vybavenie a doplnky, ktoré vám umožnia starať sa o vaše zdravie a telo.

Holiace strojčeky

Najlepšie holiace strojčeky 2021 + recenzie

Holiaci strojček Braun Series 7 7899cc má množstvo inovatívnych funkcií, ktoré zaručujú jeho pohodlné používanie. Čím pri testovaní ešte zaujal?
Epilátory a depilátory

Najlepšie epilátory a depilátory 2021 + recenzie, test

Epilátor Braun Silk-epil 9 9-561 Wet&Dry epiluje namokro i nasucho takmer bezbolestne. Aké ďalšie modely obstáli v našom teste?
Kulmy na vlasy

Najlepšie kulmy na vlasy 2021 + recenzie

Hľadáte kulmu na vlasy, ktorá bude spoľahlivá, šetrná k vlasom a jej obsluhu zvládnete ľavou zadnou? Odporúčame vám kliešťovú kulmu Remington CI6525.
Elektrické vs. klasické zubné kefky

Je lepšia elektrická alebo klasická zubná kefka?

Neviete sa rozhodnúť, či ostať pri klasike alebo presedlať na „elektriku“? V našom článku sa dozviete o všetkých rozdieloch, výhodách i nevýhodách oboch typov zubných kefiek.

Elektrické zubné kefky – otázky a odpovede

Elektrické zubné kefky – otázky a odpovede

Elektrické zubné kefky sú jedným z najefektívnejších spôsobov, ako dodržať všetky zásady správnej starostlivosti o ústnu dutinu. Chcete vedieť prečo?

Sonické zubné kefky

Najlepšie sonické zubné kefky 2021 + recenzie

Sonická zubná kefka Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6859/29 má skvelé recenzie a je veľmi šetrná k citlivým zubom....