Starostlivosť o telo

Ak si potrpíte na svoj zovňajšok, záleží vám na tom, ako vyzeráte a chcete sa udržiavať v dobrej kondícii, môžete k tomu využívať tie najmodernejšie technológie. Otestovali a porovnali sme množstvo spotrebičov a ďalšieho vybavenia, ktoré môžu byť v starostlivosti o vaše telo veľmi prospešné – od epilátorov a žehličiek na vlasy až po diagnostické váhy a elektrické zubné kefky. Nájdete u nás odporúčania na najlepšie spotrebiče, vybavenie a doplnky, ktoré vám umožnia starať sa o vaše zdravie a telo.

Holiace strojčeky

Najlepšie holiace strojčeky 2024 + recenzie

Holiaci strojček Braun Series 7 1000s má množstvo inovatívnych funkcií, ktoré zaručujú jeho pohodlné používanie. Čím pri testovaní ešte zaujal?
Epilátory a depilátory

Najlepšie epilátory a depilátory 2024 + recenzie, test

Epilátor Braun Silk-épil 9 9-700 epiluje namokro i nasucho takmer bezbolestne. Aké ďalšie modely obstáli v našom teste?
Kulmy na vlasy

Najlepšie kulmy na vlasy 2024 + recenzie

Hľadáte kulmu na vlasy, ktorá bude spoľahlivá, šetrná k vlasom a jej obsluhu zvládnete ľavou zadnou? Odporúčame vám kliešťovú kulmu Remington CI6525.
Žehličky na vlasy

Najlepšie žehličky na vlasy 2024 + recenzie

Víťazka testu žehličiek na vlasy Remington PROluxe S9100 nás zaujala vysokou kvalitou a presnou reguláciou teploty.
Vákuové čističe pórov

Najlepšie vákuové čističe pórov 2024 + recenzie

Trápia vás upchaté póry či akné dlhodobo? Siahnite po kvalitnom vákuovom čističi pórov Verk MS-6666. Nejde o jediný zaujímavý produkt v našom teste.
Ústne sprchy

Najlepšie ústne sprchy 2024 + recenzie

V našom teste najlepších ústnych spŕch nájdete recenzie a porovnanie viacerých modelov vrátane toho víťazného, ktorým sa stal TrueLife AquaFloss Station.
Strojčeky na vlasy

Najlepšie strojčeky na vlasy 2024 + recenzie

Preferujete úpravu vlasov v domácom prostredí? Pripravili sme test strojčekov na vlasy, jeho víťazom sa stal model Philips Series 5000 HC5630/15.
Zastrihávače chĺpkov v nose

Najlepšie zastrihávače chĺpkov v nose 2024 + recenzie

Chĺpky v nose a v ušiach slúžia ako prachový filter. V momente, keď začnú škaredo pretŕčať, je čas s nimi zabojovať. Na to vám najlepšie poslúži Remington NE3850.
Galvanické žehličky na tvár

Najlepšie galvanické žehličky na tvár 2024 + recenzie

Aby sme vám výber galvanickej žehličky zjednodušili čo najviac, pripravili sme si pre vás test, v ktorom nájdete podrobné recenzie niekoľkých vybraných produktov.
Fény na vlasy

Najlepšie fény na vlasy 2024 + recenzie

Prieskumom trhu sme strávili viac ako 60 hodín a vybrali sme to najlepšie, čo slovenský trh ponúka. Najviac nás presvedčil fén na vlasy Remington D5220.
Kulmofény

Najlepšie kulmofény 2024 + recenzie

Uvažujete nad kulmofénom, no neviete, po ktorom modeli siahnuť? V našom teste kulmofénov nájdete recenziu víťaza, ktorým sa stal Revlon RVDR5222E.
Brúsky na nechty

Najlepšie brúsky na nechty 2024 + recenzie

Aby ste si mohli vybrať tú najlepšiu brúsku na nechty, pripravili sme si pre vás test, ktorého víťazkou sa stal model JSDA Power JD500.
UV lampy na nechty

Najlepšie UV lampy na nechty 2024 + recenzie

Uvažujete nad UV lampou na nechty? V našom teste sme si posvietili nielen na jeho víťazku, lampu AlleLux UV/LED.
Inhalátory pre deti

Najlepšie inhalátory pre deti 2024 + recenzie

Aby ste si mohli vybrať ten najvhodnejší, pripravili sme si pre vás test najlepších detských inhalátorov, v ktorom nájdete okrem víťaza testu Beurer IH 40 aj iné šikovné modely.
Elektrické vs. klasické zubné kefky

Je lepšia elektrická alebo klasická zubná kefka?

Neviete sa rozhodnúť, či ostať pri klasike alebo presedlať na „elektriku“? V našom článku sa dozviete o všetkých rozdieloch, výhodách i nevýhodách oboch typov zubných kefiek.

Elektrické zubné kefky – otázky a odpovede

Elektrické zubné kefky – otázky a odpovede

Elektrické zubné kefky sú jedným z najefektívnejších spôsobov, ako dodržať všetky zásady správnej starostlivosti o ústnu dutinu. Chcete vedieť prečo?

Masážne kreslá

Najlepšie masážne kreslá 2024 + recenzie

V našom teste nájdete podrobné recenzie niekoľkých vybraných modelov vrátane toho víťazného, ktorým sa stalo kreslo Damico Globo s takmer profesionálnymi funkciami.

Masážne prístroje na krk

Najlepšie masážne prístroje na krk 2024 + recenzie

Masážne prístroje na krk sme podrobili dôkladnému porovnávaciemu testu. Po hodinách skúmania parametrov a recenzií sa víťazom testu stal masážny golier Wellife Shiatsu...

Masážne prístroje na nohy

Najlepšie masážne prístroje na nohy 2024 + recenzie

Masážne prístroje na nohy sme v našom porovnávacom teste podrobili dôkladnej analýze. Okrem víťaza testu Beurer FM 90 sme sa pozreli na ďalšie zaujímavé produkty.

Náhradné hlavice k elektrickým kefkám Oral-B

Náhradné hlavice k elektrickým kefkám Oral-B – CrossAction, 3D Power White, Stages Kids, iQ

Aby bola účinnosť elektrickej zubnej kefky vysoká, je potrebné siahnuť po správnom type náhradnej hlavice a zároveň nezabudnúť na jej včasnú výmenu. Aké máte možnosti?

Náhradné hlavice k elektrickým kefkám Philips

Náhradné hlavice k elektrickým kefkám Philips Sonicare – C2, C3, G3, Sensitive, Prestige

Prinášame vám podrobný popis náhradných hlavíc k elektrickým zubným kefkám Philips Sonicare, na základe ktorého budete môcť siahnuť po tej, ktorá je najlepšia práve pre vás.

Sonická alebo rotačná zubná kefka

Sonická alebo rotačná zubná kefka – výhody, test

Pohyblivá hlavica, pokrokové technológie a rôzne doplnkové funkcie dokážu umývanie zubov posunúť skutočne na inú úroveň. Je vhodnejšia sonická alebo rotačná zubná kefka?

Sonické zubné kefky

Najlepšie sonické zubné kefky 2024 + recenzie

Sonická zubná kefka Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6859/29 má skvelé recenzie a je veľmi šetrná k citlivým zubom....