Bicykle

Cyklistika patrí medzi najobľúbenejšie športové aktivity a má mnžostvo svojich priaznivcov. Niekto rád jazdí v teréne, naopak niektorí denne prejdú stovky kilometrov ako na Tour de France. Naši redaktori sa tejto téme venovali desiatky hodín a radili sa s odborníkmi, aby pre vás pripravili komplexného sprievodcu výberom svetom bicyklov. Na základe spotrebiteľských referencií vám tiež odporučíme najlepšie horské bicykle, bicykle do mesta a na dlhšie vzdialenosti pre vás máme niekoľko tipov na najlepšie cestné bicykle.

Horské bicykle

Najlepšie horské bicykle 2023 – Kellys, CTM aj Scott majú dobré recenzie

Segment terénnych bicyklov je rozmanitý a výber individuálny. Podstatné nie sú ani tak konkrétne bicykle, ale ich vlastnosti. Náš sprievodca vám pomôže s výberom.
Elektrobicykle

Najlepšie elektrobicykle 2023 + recenzie

V našom teste sme sa venovali analyzovaniu a porovnávaniu parametrov viacerých modelov. Na základe dôkladného prieskumu napokon zvíťazil horský elektrobicykel Crussis...
Najlepšie značky bicyklov

Najlepšie značky bicyklov: TOP sú Kellys, CTM, Kross i Specialized. Akú značku bicykla si kúpiť?

Cyklistika je trendom v mnohých krajinách, postupne sa ním stáva aj na Slovensku. Aby ste sa tohto trendu ľahšie chopili, prinášame prehľad najlepších značiek bicyklov.

Testované produkty