Braun LS 5560 recenzia epilátora

Braun LS 5560 sa nabije za 1 hodinu a v prevádzke vydrží 40 minút. Disponuje flexibilnou hlavicou a plávajúcou planžetou. Môžete ho používať bezdrôtovo, ale aj počas nabíjania. S/časťou balenia je nadstavec s peelingom, nadstavec OptiShave na nohy, 4-milimetrový a 8-milimetrový nadstavec OptiTrim na líniu bikín, adaptér a mäkké kozmetické puzdro.

Publikované: 08.03.2021
Aktualizované: 25.10.2021
Obsah článku:

Braun LS 5560

Cenovo dostupný depilátor s plávajúcou planžetou, perfektnou ergonómiou hlavice a rýchlym nabíjaním.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ďalší cenovo veľmi výhodný planžetový depilátor, na ktorý sa oplatí pozrieť, ak hľadáte lacnejšie riešenie, je Braun LS 5560. Tento depilátor sa nabije za 1 hodinu a v prevádzke vydrží 40 minút. Nevýhodou však je, že nie je určený na mokré holenie vo vani.

Vibrujúca hlavica

Flexibilná hlavica a plávajúca planžeta sa prispôsobia krivkám vášho tela a dokážu rovnako efektívne a bezbolestne oholiť kratšie i dlhšie chĺpky. Komfort holenia zvyšuje jemný dotyk vibrujúcej hlavice, ktorá de facto zabezpečuje jemný peeling a zanecháva oholené miesto okamžite príjemné na dotyk.

Braun LS 5560 recenzia

Jednoducho ním oholíte aj ťažko dostupné a intímne miesta vďaka vymeniteľným nástavcom, môžete ho používať klasicky bezdrôtovo, ale čo je veľká výhoda aj počas nabíjania, teda pripojený do elektrickej siete.

Bohaté príslušenstvo

Tento strojček umyjete veľmi jednoducho aj obyčajným opláchnutím prúdom vody, využiť však môžete aj čistiacu kefku.

V balení nájdete nadstavec s peelingom, nadstavec OptiShave na nohy, 4-milimetrový a 8-milimetrový nadstavec OptiTrim na líniu bikín, adaptér a mäkké kozmetické puzdro.

Braun LS 5560 nadstavce

Skúsenosti a recenzie

Depilátor/elektrický holiaci strojček Braun LS 5560 zaujme dlhou výdržou batérie, holením nasucho i namokro, nadstavcami v balení. Používateľom sa páči taktiež cestovné balenie a širovké využitie strojčeka.

Recenzie a skúsenosti s depilátorom Braun LS 5560

Depilátor Braun LS 5560 recenzia

Klady a Zápory

Bezdrôtové aj káblové použitie
Rýchle nabíjanie
Umývateľnosť

Iba jedna holiaca planžeta

Typ: planžetový depilátor ● Napájanie: akumulátorové ● Doba nabíjania: 1 hod. ● Doba prevádzky: 40 min. ● Počet rýchlostí: 1 ● Bikini hlava: áno ● Hmotnosť: 300 g ● Mokré holenie: nie ● Masážny systém: nie


Najlepšie epilátory a depilátory 2021 + recenzie, test

Hodnotené parametre Pri porovnávaní a testovaní najlepších epilátorov a depilátorov sa Test Magazín zameral na výsledky odborných testov, ale aj skúsenosti skutočných zákazníčok. Dôležité pre nás boli, samozrejme, kľúčové technické parametre , ktoré majú výrazný vplyv nielen na kvalitu holenia. Na základe toho sme spomedzi testovaných vybrali tie najlepšie epilátory a depilátory .... Prečítať článok

Hodnotenie:
(82.4%)