Braun LS 5560 epilátor – recenzia

Braun LS 5560 sa nabije za 1 hodinu a v prevádzke vydrží 40 minút. Disponuje flexibilnou hlavicou a plávajúcou planžetou. Môžete ho používať bezdrôtovo, ale aj počas nabíjania. S/časťou balenia je nadstavec s peelingom, nadstavec OptiShave na nohy, 4-milimetrový a 8-milimetrový nadstavec OptiTrim na líniu bikín, adaptér a mäkké kozmetické puzdro.

Publikované: 08.03.2021
Aktualizované: 12.10.2022
Obsah článku:

Braun LS 5560

Cenovo dostupný depilátor s plávajúcou planžetou, perfektnou ergonómiou hlavice a rýchlym nabíjaním.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ďalší cenovo veľmi výhodný planžetový depilátor, na ktorý sa oplatí pozrieť, ak hľadáte lacnejšie riešenie, je Braun LS 5560. Tento depilátor sa nabije za 1 hodinu a v prevádzke vydrží 40 minút. Nevýhodou však je, že nie je určený na mokré holenie vo vani.

Vibrujúca hlavica

Flexibilná hlavica a plávajúca planžeta sa prispôsobia krivkám vášho tela a dokážu rovnako efektívne a bezbolestne oholiť kratšie i dlhšie chĺpky. Komfort holenia zvyšuje jemný dotyk vibrujúcej hlavice, ktorá de facto zabezpečuje jemný peeling a zanecháva oholené miesto okamžite príjemné na dotyk.

Braun LS 5560 recenzia

Jednoducho ním oholíte aj ťažko dostupné a intímne miesta vďaka vymeniteľným nástavcom, môžete ho používať klasicky bezdrôtovo, ale čo je veľká výhoda aj počas nabíjania, teda pripojený do elektrickej siete.

Bohaté príslušenstvo

Tento strojček umyjete veľmi jednoducho aj obyčajným opláchnutím prúdom vody, využiť však môžete aj čistiacu kefku.

V balení nájdete nadstavec s peelingom, nadstavec OptiShave na nohy, 4-milimetrový a 8-milimetrový nadstavec OptiTrim na líniu bikín, adaptér a mäkké kozmetické puzdro.

Braun LS 5560 nadstavce

Skúsenosti a recenzie

Depilátor/elektrický holiaci strojček Braun LS 5560 zaujme dlhou výdržou batérie, holením nasucho i namokro, nadstavcami v balení. Používateľom sa páči taktiež cestovné balenie a širovké využitie strojčeka.

Recenzie a skúsenosti s depilátorom Braun LS 5560

Depilátor Braun LS 5560 recenzia

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Bezdrôtové aj káblové použitie
Rýchle nabíjanie
Umývateľnosť

Negatíva

Iba jedna holiaca planžeta

Typ: planžetový depilátor ● Napájanie: akumulátorové ● Doba nabíjania: 1 hod. ● Doba prevádzky: 40 min. ● Počet rýchlostí: 1 ● Bikini hlava: áno ● Hmotnosť: 300 g ● Mokré holenie: nie ● Masážny systém: nie


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80%)