Beurer MP 48 UV lampa na nechty – recenzia

Beurer MP 48 je kvalitná UV/LED lampa na nechty, ktorá je dostupná za vyššiu obstarávaciu cenu. Je určená na vytvrdzovanie UV aj LED gélov na nechtoch rúk i nôh, má priemerný výkon a disponuje pokročilými funkciami.

Publikované: 31.03.2022
Aktualizované: 03.11.2022
Obsah článku:

Beurer MP 48

UV/LED lampa na nechty, výkon 24 W, napájanie sieťové, časovač, funkcia Low Heat Mode, reflexná základná doska

Pozrieť najlepšiu ponuku

Lampa na nechty Beurer MP 48 vyniká v oblasti kvality spracovania a životnosti. Nachádzajú sa na nej duálne LED/UV diódy, ktoré sú vhodné na vytvrdzovanie UV aj LED gélov a lakov. Menším sklamaním je výkon lampy, ktorý predstavuje max. 24 W. Vytvrdzovanie gélu preto môže v praxi trvať o niečo dlhšie.

Beurer MP 48 recenzia

Super funkcie a prevedenie

Na Beurer MP 48 nás zaujalo jej spracovanie. Ide o lampu v tvare tunela, ktorá je priestranná, vďaka čomu slúži na úpravu nechtov na rukách aj nohách. K výrazným benefitom patrí reflexná základná doska, ktorá stojí za lepším rozložením UV/LED svetla na povrchu nechtov. Z funkcií stojí za spomenutie integrovaný časovač, ktorý je nastaviteľný na 30, 60 alebo 120 s, čo znamená, že i tento kúsok slúži na citlivé a pomalšie vytvrdzovanie gélu. Na lampe nechýba indikátor napájania, ktoré je sieťové. Pozitívne hodnotíme dizajn spotrebiča, naopak, obstarávaciu cenu považujeme za mierne premrštenú a sklamaním je aj absencia aspoň základného displeja.

Skúsenosti s Beurer MP 48

Spotrebiteľské recenzie na lampu Beurer MP 48 nie sú príliš výpovedné. V prvom rade sme ich našli veľmi málo. Jedna z nich znie: “perfektné“, druhá súvisí s tým, že gél na nechtoch nevydržal príliš dlho, čo však mohlo súvisieť s kvalitou samotného gélu. Túto možnosť pripúšťa aj samotná hodnotiaca.

Recenzie a skúsenosti s UV lampou na nechty Beurer MP 48
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s UV lampou na nechty Beurer MP 48 na Alza
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vhodná na všetky typy gélov a lakov
Vhodná na nechty na rukách aj nohách
Reflexný povrch základnej dosky

Negatíva

Vyššia obstarávacia cena
Priemerný výkon
Bez displeja

Výkon = 24 W ● Napájanie = sieťové ● Typ diód = duálne LED + UV ● Počet diód = 18 ● Vlnová dĺžka = 365 – 395 nm ● Rozmery = 189 x 165 x 76 mm ● Hmotnosť = cca 330 g

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)