Dormeo Ergo Comfort ortopedický matrac – recenzia

Kvalitný ortopedický matrac od renomovaného výrobcu, ktorý ponúka na matrac záruku až 15 rokov. Výška matraca je 20 cm a použitá je vrstva pamäťovej peny a jadro je tvorené kvalitným materiálom Ecocell. Matrac je priedušný, antialergický a disponuje aj snímateľným poťahom, ktorý je prateľný. Matrac bol inšpirovaný funkciou ortopedickej pomôcky Kosmodisk (3 anatomické zóny). Dormeo matrac prešiel aj testami Nemeckého inštitútu zdravia a ergonómie.

Publikované: 21.07.2021
Aktualizované: 15.04.2022
Obsah článku:

Dormeo Ergo Comfort

Stredne tvrdý matrac s výškou 20 cm, obsahuje pamäťovú penu, je vhodný pre alergikov.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ergonomický matrac renomovaného výrobcu je určený pre ľudí, ktorí potrebujú pri spánku maximálnu oporu a pohodlne. Matrac Dormeo Ergo Comfort bol podrobený laboratórnym testom Nemeckého inštitútu zdravia a ergonómie a patril k najlepšie hodnoteným matracom. Veľkej obľúbenosti sa teší matrac aj u spotrebiteľov. Matrac je vysoký 20 cm a celkovo sa skladá až z 5 vrstiev. Mimo prateľného odnímateľného poťahu s antibakteriálnou úpravou proti mikróbom a roztočom.

Dormeo Ergo Comfort recenzia

Kosmodisk ako inšpirácia

Vhodný je pre alergikov i astmatikov. Vysoko pozitívne hodnotíme prítomnosť 2 cm vrstvy pamäťovej peny a dve vrstvy 6 cm materiálu Ecocell, ktorý je veľmi priedušný a matrac ani v letných mesiacoch nehreje a vaša pokožka tak dýcha. Medzi materiálom Ecocell sa nachádza ergonomická vrstva, ktorá bola inšpirovaná funkciami Kosmodisku. Matrac sa tak flexibilne prispôsobuje zakriveniu chrbtice, a to bez ohľadu na to, akú polohu počas spánku máte. Disponuje tromi ergonomickými zónami.

Zdravý spánok

Práve kombinácia týchto materiálov má ponúknuť používateľovi maximálny komfort a zdravý spánok. Matrac disponuje štandardnou šírkou 80 cm, dĺžka matraca je 190 cm. Doménou výrobcu matracov Dormeo je tiež garantovaná záruka, a to až v trvaní 15 rokov. Jediným drobným mínusom je z pohľadu spotrebiteľov dlhotrvajúci zápach matraca z výroby. Dôvodom je predovšetkým balenie a použité materiály.

Dormeo Ergo Comfort vrstvy

Skúsenosti s Dormeo Ergo Comfort

Dormeo Ergo Comfort označujú spotrebitelia ako kvalitný matrac s pekným dizajnom. Je pohodlný, vďaka uchýtkam sa s ním dobre manipuluje a má prateľný poťah. Matrac je obojstranný, čo je plusom, pretože si môžete zvloliť mäkšiu alebo tvrdšiu stranu.

Recenzie a skúsenosti s matracom Dormeo Ergo Comfort

Skúsenosti s matracom Dormeo Ergo Comfort

Ortopedický matrac Dormeo Ergo Comfort

Ortopedický matrac Dormeo Ergo Comfort recenzia

Matrac Dormeo Ergo Comfort

Matrac Dormeo Ergo Comfort recenzia

Ergonomický matrac Dormeo Ergo Comfort

Ergonomický matrac Dormeo Ergo Comfort recenzia

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Záruka 15 rokov
Snímateľný poťah
Preukázateľná ergonómia - funkčnosť

Negatíva

Dlho trvajúci pach z výroby

Výrobca: Dormeo ● Šírka: 80 cm (variabilná) ● Dĺžka: 190 cm (variabilná) ● Výška matraca: 20 cm ● Tvrdosť: stredne tvrdý ● Počet zón: 3 ● Pamäťová pena: áno ● Vhodný pre alergikov: áno


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)