Esperanza EBN008 UV lampa na nechty – recenzia

Esperanza EBN008 je lacná UV/LED lampa na nechty, ktorá má široké možnosti použitia. Je vybavená 12 LED diódami, vďaka čomu je vhodná na vytvrdzovanie UV gélov, hybridných lakov aj akrylu. Má pomerne vysoký výkon, nechýba na nej senzor pohybu a jej používanie zjednodušuje praktický mini displej so zobrazením zostávajúceho času procesu vytvrdzovania.

Publikované: 31.03.2022
Aktualizované: 25.09.2023
Obsah článku:

Esperanza EBN008

UV/LED lampa na nechty, výkon 40 W, napájanie sieťové, displej, senzor pohybu

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ak si vystačíte s priemerne výkonnou lampou, ktorá je vybavená základnými funkciami, Esperanza EBN008 je vhodná práve pre vás. Ide o vyslovene lacný model ideálny na domáce použitie, ktorý má široké možnosti použitia.

Multifunkčný pomocník na domáce použitie

Esperanza EBN008 je vybavená 12 LED diódami, ktoré produkujú svetlo s dvojitou vlnovou dĺžkou 365 nm a 405 nm. Je určená na vytvrdzovanie UV gélov, hybridných lakov aj akrylových nechtov. Má pomerne vysoký výkon, ktorý dosahuje 40 W, čo je na domáce použitie vcelku postačujúce. Aj tento model, ktorý sa z hľadiska ceny, funkcií aj výkonu podobá na ďalší recenzovaný kúsok Esperanza EBN009, je napájaný priamo zo siete.

Esperanza EBN008 recenzia

Na Esperanza EBN008 nechýba pohybový senzor, ktorý diódy rozsvieti automaticky po vložení prstov do lampy s klasickým tvarom „pece“. Veľmi praktickým doplnkom je základný displej, na ktorom môžete sledovať zostávajúci čas vytvrdzovania nechtov. Ďalšie funkcie sa na zariadení nenachádzajú, čo je vzhľadom na veľmi nízku obstarávaciu cenu prirodzené.

Skúsenosti s Esperanza EBN008

Spotrebitelia, ktorí si zakúpili UV lampu Esperanza EBN008, ju považujú za dostatočne výkonnú na domáce použitie. K plusom zaraďujú aj dobrú kvalitu spracovania. Negatívne recenzie sme nenašli.

Recenzie a skúsenosti s UV lampu na nechty Esperanza EBN008
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka obstarávacia cena
Multifunkčné použitie
Pohybový senzor a displej

Negatíva

Bez pokročilých funkcií a doplnkov
Nižší výkon v porovnaní s drahšími modelmi

Výkon = 40 W ● Napájanie = sieťové ● Typ diód = duálne LED + UV ● Počet diód = 12 ● Vlnová dĺžka = 365/405 nm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80%)