Intex PureSpa Jet & Bubble Deluxe nafukovacia vírivka – recenzia

Zaručený relax pre celú rodinu predstavuje model nafukovacej vírivky vybavený okrem výhrevného čerpadla tiež prúdovým a vzduchovým čerpadlom. Maximálny komfort vám dokážu zaručiť hydromasážne a vzduchové trysky. Inovatívnym prvkom je možnosť smart ovládania cez mobilnú aplikáciu.

Publikované: 10.05.2022
Aktualizované: 26.09.2023
Obsah článku:

Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe

Oktagonová nafukovacia vírivka pre 6 osôb, 140 vzduchových trysiek, vnútorný priemer 168 cm, solinátor, filtrácia, ohrev vody do 40 °C.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Komfortný priestor i masážna funkcia

Nafukovacia vírivka Intex PureSpa patrí k novej modelovej sérii pre rok 2022. Výrobca si dal záležať aj na vylepšení konštrukcie, ktorá je odolnejšia. Vyrobená je z 3-vrstvového materiálu Super-Tough. Ten disponuje zvýšenou odolnosťou proti UV žiareniu, chémii i slanej vode. Dostatok priestoru vírivka ponúkne pre 6 ľudí, ideálne však pre 4 dospelých a dve menšie deti. Každopádne, priestoru je dosť a komfortné sedenie v horúcej vode si je možné pohodlne užiť. Výhrev má príkon 2 200 W a v priebehu hodiny dokáže vodu ohriať o 1 až 2 °C v závislosti od okolitej teploty a teploty vody. Maximálna teplota vody je 40 °C.

Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe recenzia

Vírivka je veľmi stabilná. Nielen zásluhou materiálov, ale aj pre praktický tvar oktagonu. Objem je až 1 098 litrov a vnútorný priemer je 168 cm. Výška bočných stien je 71 cm. O maximálny komfort sa vám postará 6 hydromasážnych trysiek a až 140 vzduchových trysiek (Heated Air Bubbles Technology). Vďaka tomu si užijete príjemnú masáž. Funkciu môžete aktivovať priamo na dotykovom ovládacom paneli, ktorý je umiestnený externe, mimo vírivky. Tu môžete nastavovať aj teplotu, čas, kedy sa má vírivka zapnúť, či aktivovať filtráciu.

Pohodlné ovládanie cez aplikáciu

Ďalším inovatívnym prvkom ovládania je mobilná aplikácia, ktorá vám umožňuje ovládať vírivku na diaľku vďaka tomu, že má integrovaný WiFi modul. Okrem toho, že môžete zapínať masážne funkcie, môžete meniť aj teplotu vody. Stačí si aplikáciu stiahnuť do telefónu (podporuje iOS aj Android) a uvidíte aj základné údaje, ako napríklad aktuálnu teplotu vody. Zapnúť môžete taktiež proces filtrácie alebo spomenutý relaxačný – masážny kúpeľ. Opomenúť nemôžeme ani ďalší technický prvok, ktorý predstavuje HWT systém. Vírivka Intex je vybavená systémom pre zmäkčovanie vody. Tá je šetrnejšia k vašej pokožke, ale tiež k samotnému materiálu.

Ak si chcete dopriať soľný kúpeľ, žiadny problém a nemusíte používať žiadnu chémiu, pretože vírivka má už v základe zabudovaný solinátor. Jednoducho tak môžete používať nejódovanú soľ. Súčasťou balenia je prenosná taška a termoizolačný kryt, ktorým môžete vírivku prekrývať v čase, keď ju aktívne nevyužívate. Výrobcu chválime aj za termoizolačnú podložku, ktorú je vhodné umiestniť pod vírivku z hľadiska lepšej tepelnej izolácie, ale tiež pre zvýšenie mechanickej odolnosti.

Skúsenosti s Intex 28462

V našom porovnávacom teste je aj z toho dôvodu, že spotrebitelia tento model vírivky hodnotia veľmi pozitívne. Dôvodom je jej priestrannosť a kvalitné spracovanie. Veľmi vítaná je zákazníkmi masážna funkcia a výkon trysiek. Mnohých poteší zaujímavý inovatívny prvok, ktorým je ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Vírivka je vybavená WiFi modulom a stačí si stiahnuť aplikáciu, pripojiť sa a jednoducho ovládate všetko potrebné. Nemenej praktickým vylepšením je prítomnosť solinátora. Chválime tiež, že súčasťou balenia je termoizolačný kryt a podložka. Nie je potrebná žiadna chémia, stačí nejódovaná soľ.

Recenzie a skúsenosti s nafukovacou vírivkou Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe
Zdroj: Heureka.sk

Zákazníci nemajú výhradu ani k priestrannosti vírivky. Je určená primárne pre 6 dospelých ľudí, no v praxi si najviac komfortu užijete, ak budete maximálne 4, prípadne 2 deti. Nafukovacia vírivka je inak komfortná a priestranná aj pre vyšších ľudí. Zákazníci tento model v recenziách odporúčajú ostatným, čo je taktiež pozitívne hodnotenie. Niektorí zákazníci sa sťažujú na občasné pomalé reakcie ovládacieho panela a na český návod, ktorý nie je správne preložený. Taktiež pri aktívnom ohreve, aktívnej filtrácii a masážnej funkcii musíte rátať s vyššou spotrebou energie. Celkovo je jediným mínusom určite vysoká cena.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Priestranná vírivka
WiFi ovládanie aplikáciou na diaľku
Integrovaný solinátor

Negatíva

Vysoká cena

Počet osôb: 6 ● Objem: 1 098 l ● Tvar: oktagon ● Vnútorný priemer: 168 cm ● Výška: 71 cm ● Výkon ohrevného čerpadla: 2 200 W ● Rozsah ohrevu: 10° – 40 °C ● Čas ohrevu: 1 – 2 °C/hod. ● Masážna funkcia: áno ● Počet trysiek: 6 hydromasážnych + 140 vzduchových ● Filtrácia: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(79.2%)