Gallet Gourmet MAH 502 hotdogovač – recenzia

Lacný produkt, ktorý vám poskytne všetko podstatné. Hotdogovač Gallet Gourmet MAH 502. Toto nenápadné zariadenie vyrobené z tvrdeného plastu ponúka niekoľko zaujímavých bonusov navyše. Jeho hlavným ťahákom je plastová nádoba schopná pripraviť až 12 párkov súčasne. Potešia aj dva rozpekacie hroty na rožky a možnosť ich samostatného zapnutia. Pečivo si tak môžete dať rozpiecť až tesne predtým, než budú párky pripravené. Okrem toho sa môžete tešiť na možnosť varenia 6 vajec vďaka dvom plastovým podložkám, prípadne prípravy kukurice.

Publikované: 23.02.2022
Aktualizované: 22.04.2024
Obsah článku:

Gallet Gourmet MAH 502

Varná nádoba na 12 párkov, 2 rozpekacie hroty, vhodný na prípravu kukurice a vajec

Pozrieť najlepšiu ponuku

Víťazom nášho porovnávacieho testu sa stal hotdogovač Gallet Gourmet MAH 502. Toto nenápadné zariadenie príliš nenadchne svojím plastovým vyhotovením, ale disponuje mnohými inými prednosťami. Jednou z nich je kapacita varnej nádoby, tá je schopná naraz pripraviť až 12 párkov. Plastové veko samotnej nádoby disponuje otvorom na odvádzanie vytvorenej vodnej pary. Potešia dva rozpekacie hroty na pečivo. V tomto prípade si svoje miesto našla nerezová oceľ, ktorá je schopná dobre rozvádzať vytvorené teplo. Dobrou správou je, že ako varnú nádobu na párky, tak aj samotné hroty na pečivo je možné zapínať samostatne. V prípade, že si chcete pripraviť len párky alebo len si opiecť rožok, nemusíte míňať zbytočne veľa elektrickej energie.

Gallet Gourmet MAH 502 recenzia

Na hot dogy, vajcia a kukuricu 

Popri svojom hlavnom zameraní ponúka hotdogovač Gallet Gourmet MAH 502 ešte ďalšie dve možnosti prípravy jedla. Dvojica prídavných plastových nadstavcov z neho razom urobí zariadenie vhodné na prípravu vajec, pričom celkovo je ich možné uvariť až šesť. Hotdogovač nebude mať problém ani s prípravou kukurice. Rozmery zariadenia sa zastavili na hodnotách 28 × 34,3 × 19,5 centimetrov a váha v tomto prípade dosiahla necelý kilogram (0,92 kilogramu). Hotdogovač je tak ľahko prenosný, na lepšiu manipuláciu s ním vám poslúžia aj odolné držadlá a protišmykové nožičky. Dobrou správou je, že zariadenie disponuje bezpečnostnou poistkou brániacou jeho prehriatiu.

Skúsenosti s Gallet Gourmet MAH 502

Samotný produkt je mimoriadne obľúbený aj medzi dlhodobými používateľmi. Oceňujú na ňom najmä priaznivú cenovku, dostatočný výkon a možnosť vypnutia/zapnutia variča a výhrevných hrotov samostatne. Zároveň však upozorňujú, že samotné výhrevné hroty sú pomerne široké a nemusia si celkom rozumieť s krehkými rožkami z potravín. Miernou nevýhodou môže byť aj použitý plast, ktorý pôsobí krehko a môže sa ľahko poškodiť. Pripravte sa na komplikovanejšie čistenie, keďže nádobu, v ktorej sa párky pripravujú, nie je možné odstrániť.

Recenzie a skúsenosti s hotdogovačom Gallet Gourmet MAH 502
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s hotdogovačom Gallet Gourmet MAH 502 na Alza
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Objem varnej nádoby
Priaznivá cena

Negatíva

Výhrevné hroty sú v porovnaní s konkurentmi hrubšie
Lacné spracovanie

Príkon: 380 W ● Objem varnej nádoby (kapacita párkov): 12 ● Počet rozpekacích hrotov: 2 ● Vhodný na prípravu iných jedál: Áno (vajcia, kukurica) ● Použitý materiál: Plast, hroty z nerezovej ocele ● Rozmery: 28 cm × 34.3 cm × 19.5 cm ● Hmotnosť: 0,92 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)