Kinderkraft Prime 3v1 kombinovaný kočík – recenzia

Štvorkolesový kombinovaný kočík 3v1 s hmotnosť ou 13 kg zaujme 3-bodovými bezpečnostnými pásmi s mäkkým polstrovaním. Ide o kombináciu klasickej vaničky, športového sedenia a ešte poslúži aj ako autosedačka. Milým prekvapením je príslušenstvo – pumpaprebaľovacia taškapláštenka, nánožník a adaptéry.

Publikované: 19.07.2021
Aktualizované: 26.04.2022
Obsah článku:

Kinderkraft Prime 3v1

Kombinovaný kočík 3v1, štvorkolesový, gumené kolesá, rozmery po zložení 100 x 59 x 106 cm.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Mamičky, resp. rodičia malých detí často hľadajú multifunkčný kočík, ktorý ponúkne kombináciu klasickej vaničkyšportového sedenia a ešte poslúži aj ako autosedačka. Kinderkraft Prime 3v1 patrí ku kombinovaným kočíkom, ktoré dokážu tieto tri zadania splniť, a to vďaka príslušenstvu a kvalitnej konštrukcii z pevného hliníka. Nastavovať môžete aj výšku rukoväte od 85 po 105 cm. Kočík disponuje hlbokou vaničkou s mäkkým matracom. Hmotnosť vaničky je približne 5 kg. V tejto konštrukcii je kočík vhodný aj pre tie najmenšie deti. Navyše, sklon vaničky je nastaviteľný a dieťa tak má optimálne pohodlie. Veľmi chválime aj hlboko umiestnenú striešku, ktorá dieťa chráni pred priamym slnkom i vetrom. Dodávaný je i dodatočný kryt pre ochranu pred dažďom.

Kinderkraft Prime 3v1 recenzia

V smere i proti smeru jazdy

Ak chcete, aby bol klasický kočík zároveň aj športovým, dôležité je, aby tomu bola prispôsobená i konštrukcia. V prípade kočíku Kinderkraft Prime 3v1 tak tomu je. Pohodlné sedadlo je možné montovať v smere i proti smeru jazdy. Operadlo je možné nastavovať až v vodorovnom rozsahu. 5-bodový bezpečnostný pás a má mäkké polstrovanie, aby dieťatko netlačil. Nastaviť môžete i výšku opierky pre nohy. Maximálna nosnosť konštrukcie je 22 kg. Tá je mimochodom z hliníka a používatelia pozitívne hodnotili robustnosť a pevnosť konštrukcie. Takisto môžete pri športovej sedačke využiť striešku v rovnakom rozsahu ako pri vaničke. To, čo robí športový kočík športovým sú aj kolesá. Tie má Kinderkraft nafukovacie a vďaka priemeru 30 cm zadných kolies a 22 cm priemeru predných kolies, nerovnosti, kamienky nie sú skutočne problémom. Koniec koncov, kolesá i rám sú odpružené.

Bohaté príslušenstvo

Želané využitie má autosedačka Mink pre deti s maximálnou hmotnosťou 13 kg. Výhodou sú univerzálne adaptéry, ktoré kočík má. Tie sú kompatibilné aj s autosedačkou (i ostatnými prvkami výbavy) a nemusíte tak nič demontovať. Autosedačka má 3-bodové bezpečnostné pásy s mäkkým polstrovaním. Autosedačka bola testovaná a schválená v súlade s európskou normou ECE R44/04 a patrí do kategórie ECE 0+. Kočík kombinuje rôzne materiály od polyesteru, bavlny, ekologickej kože a odolného plastu (polyetylén). Kočík má viacero reflexných – bezpečnostných prvkov. Brzdenie kočíka je centrálne na všetky kolesá. V zloženom stave má kočík veľmi kompaktné rozmery. Milým prekvapením je aj príslušenstvo, pumpaprebaľovacia taškapláštenka, nánožník a už spomenuté adaptéry.

Kinderkraft Prime 3v1 rozmery

Skúsenosti a recenzie

Kinderkraft Prime 3v1 ponúka výborný pomer kvalita/cena. Spotrebiteľom sa páči bohaté príslušenstvo, kvalita spracovania a jednoduché zloženie/rozloženie kočíka. Trochu hlasné odpruženie a nekvalitná priložená pumpička na nafukovanie kolies sú nedostatkami tohto modelu.

Recenzie a skúsenosti s kombinovaným kočíkom Kinderkraft Prime 3v1

Zložený kočík Kinderkraft Prime 3v1

Kinderkraft Prime 3v1 sieťka

Kinderkraft Prime 3v1 farby

Kinderkraft Prime 3v1 kolesá

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kombinácia 3v1
Kvalitné materiály a robustný rám
Jednoduché skladanie

Negatíva

Vyššia hmotnosť

Typ = kombinovaný 3v1 ● Max. zaťaženie = 22 kg ● Hmotnosť podvozka = 12 kg ● Hmotnosť športovej nadstavby = x kg ● Hmotnosť vaničky = 5 kg ● Rozmery po zložení = 100 x 59 x 106 cm (DxŠxV) ● Rozmery vaničky = 88 x 41 x 65 cm ● Typ kolies = gumené/nafukovacie ● Priemer zadných/predných kolies = 30/22 cm


Prečítajte si

Hodnotenie:
(74.8%)