Klarstein Creamberry zmrzlinovač – recenzia

Klarstein Creamberry je ďalší zmrzlinovač bez kompresora s veľkým objemom, ktorý aj napriek nižšiemu príkonu zmrzlinu či iné mrazené pochúťky pripraví za pomerne krátky čas. K plusom patrí jeho pekný dizajn, praktické funkcie a primeraná obstarávacia cena.

Publikované: 02.05.2022
Aktualizované: 22.04.2024
Obsah článku:

Klarstein Creamberry

Zmrzlinovač bez kompresora, príkon 10 W, objem 1 500 ml, manuálny časovač 20 – 40 min.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Klarstein Creamberry nás zaujal veľkým objemom a vcelku vysokým výkonom. Tento model má len 10 W príkon, zmrzlinu však pripraví už za 20 až 40 min. Čas prípravy si pritom viete nastaviť aj manuálne cez digitálny displej. Tento fakt vnímame pozitívne najmä vzhľadom na veľký objem nádoby, ktorá má až 1 500 ml.

Klarstein Creamberry recenzia

Multifunkčný stroj

Tento domáci výrobník zmrzliny nedisponuje kompresorom, nádobu preto musíte vopred namraziť. Výrazným plusom je, že ju do mrazničky stačí vložiť len na 8 hod., čo je v porovnaní s ďalšími bezkompresorovými modelmi naozaj málo. K plusom ďalej patrí multifunkčné využitie. Klarstein Creamberry okrem prípravy zmrzliny totiž môžete využiť aj na miešanie rôznych drinkov alebo rýchle vychladenie fliaš.

Ovládanie Klarstein Creamberry je vyslovene jednoduché. Nájdete na ňom 2 tlačidlá a spomínaný digitálny displej, na ktorom môžete sledovať zostávajú čas miešania. K praktickým drobnostiam patrí odnímateľná časť horného veka, vďaka čomu môžete zmrzlinu dochutiť či obohatiť o ďalšie ingrediencie aj počas jej šľahania, protišmykové nožičky, ktoré spĺňajú dôležitú bezpečnostnú funkciu, plastový držiak na mraziacej nádobe a kompaktné rozmery spotrebiča.

Skúsenosti s Klarstein Creamberry 

V recenziách spotrebiteľov sme natrafili na pozitívne skúsenosti, ktoré súvisia s jednoduchou obsluhou, dobrou kvalitou spracovania a primeranou obstarávacou cenou. Negatívne hodnotenia sme nenašli. Niektorým spotrebiteľom nevyhovuje nutnosť predmrazenia nádoby, čo však nie je možné považovať za chybu, keďže ide o model bez kompresora.

Recenzie a skúsenosti so zmrzlinovačom Klarstein Creamberry
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pomer medzi obstarávacou cenou, výkonom a kvalitou
Veľký objem
Krátky čas predmrazenia nádoby

Negatíva

Žiadne výrazné sme nenašli

Typ = zmrzlinovač bez kompresora ● Príkon = 10 W ● Časovač = áno ● Objem = 1 500 ml ● Hmotnosť = 2,8 kg ● Čas predmrazenia nádoby = 8 hod.

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)

Komentáre
Jaroslava 15.Sep.2023

Na základe Vašej recenzie sme si kúpili zmrzlinovač KLARSTEIN CREAMBERRY čierny.Po 40 tich minútach je miesto zmrzliny len hustejšia tekutina.Kontaktovala som firmu a dozvedela som sa že sme nemali robiť zmrzlinu v horúčavách alebo sme ju mali robiť v miestnosti klimatizovanej na maximálne 22 stupňov.Ani neviem čo sa dá k tomuto povedať.Bolo by to smiešne keby to nebolo do plaču.Určite si už nikdy nekúpim nič od tejto značky.

Odpovedať