Klarstein Sky High stĺpový ventilátor – recenzia

Pre záujemcov o ventilátor s nižším prietokom vzduchu predstavujeme ďalší z modelov značky Klarstein, tentoraz Sky High. Je vhodný do menších priestorov a svojím objemom prietoku vzduchu sa podobá na model Klarstein Storm Tower. Jeho elegantný a priestorovo úsporný dizajn zapadne do akejkoľvek miestnosti. Na výber ho máte v čiernom a bielom prevedení. Síce má nižší výkon ako model Klarstein Highwind, no oproti nemu vyniká tichým chodom.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 30.11.2022
Obsah článku:

Klarstein Sky High

Príkon 40 W, prietok vzduchu 276 m3/hod., 3 rýchlosti a režimy, oscilácia 75 °, diaľkové ovládanie, hlučnosť 57 dB

Pozrieť najlepšiu ponuku

Funkcie a ovládanie

Pre cirkuláciu vzduchu v miestnosti má vežový ventilátor k dispozícii tri úrovne rýchlosti, ktoré sa postarajú o ochladenie. Prepínateľná oscilácia otáča ventilátor o 75 °. Ako pri väčšine stĺpových ventilátorov značky Klarstein, aj tento má na výber okrem klasického režimu aj prírodný a nočný režim. Ovládanie zariadenia Klarstein Sky High sa vykonáva cez 5-tlačidlový ovládací panel na hornej strane zariadenia. Pohodlnejšie ovládanie zo vzdialenosti až 6 m vám zaručí diaľkový ovládač, ktorý je súčasťou balenia. Podsvietený LED displej zobrazuje pomocou zrozumiteľných symbolov nastavené parametre, režim a tiež aktuálnu teplotu v miestnosti. Nechýba mu funkcia časovača. Pri nízkom príkone 40 W šetríte peňaženku aj životné prostredie.

Klarstein Sky High recenzia

Skúsenosti s Klarstein Sky High

Model stĺpového ventilátora Klarstein Sky High sa môže pochváliť tichým chodom, ktorý oceňujú aj zákazníci. Svojím výkonom je vhodný do menších miestností, pokojne do spálne alebo detskej izby. Nebude vás rušiť ani v kancelárii. Plusom je moderné prevedenie, z ktorého sa stane dizajnová dekorácia vo vašom priestore. Škoda, že disponuje nižším prietokom vzduchu, no pre niekoho práve to môže byť výhodou. Oscilácia by mohla byť tiež zabezpečená vo väčšom uhle. V konečnom hodnotení však uspel dobre.

Recenzie a skúsenosti so stĺpovým ventilátorom Klarstein Sky High
Zdroj: Electronic-star.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Tichý chod
Jednoduché ovládanie

Negatíva

Nižší prietok vzduchu
Vhodný do menších priestorov
Menší uhol oscilácie

Prietok vzduchu: 276 m3/hod ● Príkon: 40 W ● Počet rýchlostí: 3 ● Hlučnosť: 57 dB ● Oscilácia: 75 ° ● Diaľkové ovládanie: áno ● Hmotnosť: 3,5 kg ● Rozmery (ØxV): 13 x 110 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81%)