Lauben Electric Kettle EK17WS rýchlovarná kanvica – recenzia

Absolútnym víťazom nášho porovnávacieho testu sa stala kanvica Lauben Electric Kettle EK17WS. Dizajnový kúsok v sebe kombinuje minimalistické telo s objemom 1,7 litra a možnosť teplotného nastavenia v rozsahu od 40 do 100 °C. Vďaka tomu sa tak môžete tešiť vždy na dokonalo ohriaty čaj, kávu či dojčenskú výživu. Neprehliadnite ani funkciu Keep Warm, vďaka ktorej ostane voda ohriata na zvolenú teplotu až po dobu 2 hodín. Vďaka tomu sa už nikomu v domácnosti nestane, že si svoj ranný nápoj nájde na stole studený. 

Publikované: 16.08.2021
Aktualizované: 06.10.2022
Obsah článku:

Lauben Electric Kettle EK17WS

Príkon 1 850 W, objem 1,7 l, regulácia teploty v 10 stupňoch (40 až 100 °C), funkcia udržania teploty

Pozrieť najlepšiu ponuku

Najlepšou kanvicou spomedzi porovnávaných kusov sa stal model Lauben Electric Kettle EK17WS. Ten v sebe ukrýva hneď niekoľko dôvodov, prečo po ňom siahnuť. Elegantné telo s objemom 1,7 litra ponúka priehľadný LCD displej doplnený o ovládacie tlačidlá. Vďaka šikovne umiestnenému panelu si tak môžete byť istí, že pre vás nebudú problémom pri ovládaní ani vlhké či špinavé ruky.

Regulácia teploty

Príkon 1 850 W a desať stupňov regulácie teploty v rozsahu od 40 do 100 °C sa zasa postará o to, aby mal váš nápoj vždy tú ideálnu teplotu. Integrovaný termostat prekvapí aj funkciou Keep Warm. Ako už samotný názov napovedá, pomôže vám udržať vodu zohriatu na požadovanú úroveň po dlhší čas – v tomto prípade to budú až dve hodiny. Nemusíte tak čakať na svoje deti či polovičku, jednoducho im necháte zohriatu vodu priamo v tele, ktoré sa už postará o dostatočnú izoláciu.

Lauben Electric Kettle EK17WS recenzia

Minimalistický dizajn

Obávať sa v tomto prípade nemusíte ani o tých najmenších. Veko kanvice je totiž obdarené bezpečnostnou poistkou proti rozliatiu. Tú je potrebné zatlačiť, v opačnom prípade voda z nádoby nepotečie. Elegantnému telu neškodí ani výhrevné teleso, ktoré je ukryté, čím znižuje riziko tvorby vodného kameňa a zjednodušuje proces čistenia. Minimalistický dizajn myslel aj na ukrytie kábla. Preň je priestor vyčlenený na dne základne, takže vám nebude na stole či kuchynskej linke zavadzať. Navyše, vyberateľný vodný filter sa postará o bezproblémové čistenie kedykoľvek, keď si naň spomeniete. Jedinou nevýhodou kanvice Lauben Electric Kettle EK17WS môže byť jej vyššia cena.

Skúsenosti s Lauben Electric Kettle EK17WS

Rýchlovarnú kanvicu Lauben Electric Kettle EK17WS považujú používatelia za pekný a moderný prístroj. Chvália kvalitu prevedenia, možnosť nastavenia teploty, umývateľný filter, rýchle zohrievanie vody aj funkciu Keep Warm. Kanvica je vzhľadom na množstvo funkcií cenovo veľmi výhodná.

Recenzie a skúsenosti s rýchlovarnou kanvicou Lauben Electric Kettle EK17WS
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s rýchlovarnou kanvicou Lauben Electric Kettle EK17WS na Mall
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Minimalistické prevedenie
Zaujímavé funkcie
Vyberateľný filter

Negatíva

Vyššia cena

Príkon: 1 850 W ● Objem: 1,7 l ● Regulácia teploty: áno (10 stupňov, 40 – 100 °C) ● Vyberateľný filter: áno ● Skrytá výhrevná špirála: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81%)