Norditalia MO-03 inhalátor – recenzia

Náročnejším záujemcom dávame do pozornosti inhalátor Norditalia MO-03, ktorý vás presvedčí svojimi parametrami i funkciami. Ide o ultrazvukový inhalátor, podobne ako Beurer IH 40. Tento typ inhalátora je vhodné používať v období chrípok a tiež preventívne. Využijete ho nielen doma, ale aj na cestách.

Publikované: 07.12.2022
Aktualizované: 24.04.2024
Obsah článku:

Norditalia MO-03

Ultrazvukový inhalátor, nebulizačný výkon 1 ml/min., veľkosť produkovaných častíc 3 µm, 8 ml zásobník na lieky, bohaté príslušenstvo

Pozrieť najlepšiu ponuku

Kompaktný, ale pritom výkonný

Spomedzi všetkých testovaných vám tento inhalátor ponúka najvyšší nebulizačný výkon až 1 ml za minútu. Veľkosť produkovaných častíc dosahuje 3 µm. Intenzitu hmloviny si môžete vybrať z 3 stupňov. Jeho výhodou je aj to, že je ľahký, a tak si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou. Taktiež je možné ho upevniť k posteli pomocou pásky so suchým zipsom. Prístroj je napájaný zo zásuvky alebo z akumulátora.

Norditalia MO-03 recenzia

Príslušenstvo a doplnkové funkcie

Čo sa týka príslušenstva, nájdete v ňom masku pre deti aj dospelých, adaptér, podpornú základňu prístroja, hadicu, náustok, 10 medikačných nádobiek a prenosné cestovné puzdro. Inhalátor môžu používať všetky vekové kategórie. Je vhodný na prácu s riedkymi liečivami a s minerálnymi vodami. Ďalšou z jeho výhod je jednoduché používanie, ktorému dopomáha LCD displej. Ten vám zobrazuje rôzne informácie a upozornenia.

Skúsenosti s Norditalia MO-03

Nejde síce o najpredávanejší a najobľúbenejší model, no jeho kúpou nespravíte krok vedľa. Vytknúť mu môžeme len vyššiu cenu a nie príliš vydarený dizajn. Na druhej strane výkonnosť je pri tomto modeli na prvom mieste. Okrem toho je skladný, tichý a jednoducho sa s ním pracuje. Všetky tieto vlastnosti nájdete aj medzi pozitívnymi spotrebiteľskými recenziami. Plusový bod od nás získava za výkonnosť a informačný displej, s ktorým sa pri inhalátoroch tak často nestretnete.

Recenzie a skúsenosti s inhalátorom Norditalia MO-03
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výkonnosť
LCD displej
Tichý chod

Negatíva

Vyššia cena
Dizajn

Typ inhalátora: ultrazvukový ● Nebulizačný výkon: 1 ml/min. ● Veľkosť produkovaných častíc: 3 µm ● Kapacita zásobníka na lieky: 8 ml ● Príslušenstvo: adaptér, podporná základňa prístroja, hadica, náustok, 2 masky – dospelá a detská, 10 medikačných nádobiek, prenosné cestovné puzdro, návod na obsluhu ● Hmotnosť: 0,35 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82.6%)