Leifheit Classic mop Set – recenzia

Set Leifheit Classic pozostáva z 12 l vedra so žmýkacím košom a strapcového mopu. Skrutkovacia tyč má dĺžku 140 cm. Mop je vhodný na všetky typy podláh.

Publikované: 20.01.2022
Aktualizované: 05.10.2022
Obsah článku:

Leifheit Classic mop Set

Strapcový mop z mikrovlákna, 140 cm skrutkovacia tyč, 12 l vedro so žmýkacím košom

Pozrieť najlepšiu ponuku

Jednoduchý strapcový mop dodávaný aj s vedrom. Objem vedra predstavuje 12 litrov. Plusom tejto upratovacej sady Liefheit je, že vedro je vybavené taktiež žmýkacím košom. Vďaka tomu tak môžete vo vedre strapcovú hlavicu namočiť a následne aj vyžmýkať. Efektivita žmýkania sa samozrejme nedá porovnať s mopmi, ako Leifheit set Profi Compact alebo Leifheit Twist System XL.

Leifheit Classic mop Set recenzia

Skúsenosti s Leifheit Classic mop Set

Klasický strapcový mop je vhodný na všetky druhy podláh. Je lacný a praktický. Hlavicu so strapcami je možné meniť a náhradnú hlavicu si tak môžete dokúpiť. Hlavicu nie je možné prať. Zo zásady nie je čo by sa tomuto mopu dalo vytknúť. Ak spotrebiteľovi tento spôsob umývanie podlahy vyhovuje, za danú cenu ide o veľmi rozumnú voľbu. V efektivite umývania a zbere nečistôt sa však drahším modelom určite nevyrovná.

Recenzie a skúsenosti s Leifheit Classic mop Set na Alza
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka cena
Dĺžka tyče
Žmýkací kôš

Negatíva

Žiadne

Tvar mopu: strapcový ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Vedro: áno/12 l ● Žmýkací mechanizmus: áno/žmýkací kôš ● Dĺžka tyče: 140 cm/skrutkovacia

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82%)