Racceway E-Fichtl elektrický skúter – recenzia
Zvažujete kúpu skútra, ktorý by ste využívali skôr na krátke vzdialenosti? Ak vám takýto typ bude dostačovať, tak vám predstavujeme cenovo výhodný a dostatočne výkonný model Racceway E-Fichtl. Vzhľadom na svoje parametre je zaradený do kategórie malých mopedov s elektrickým pohonom, a tak ho môžete riadiť aj bez vodičského preukazu. Motor s výkonom 500 W je elektronický obmedzený na 250 W. Šetrnosť k životnému prostrediu, nulová produkcia splodín a tichý chod sú samozrejmosťou.
Racceway E-Fichtl
Výkon 250 W, max. dojazd 40 km, max. rýchlosť 25 km/h, max. nosnosť 120 kg, doba nabíjania 8 hod.
Pozrieť najlepšiu ponukuPohodlie pri jazde
Skúter zvládne na jedno nabitie prejsť okolo 40 km. Vďaka pedálom po vybití batérie môžete k dojazdu využiť šliapanie. Plné nabitie akumulátora potom zaberie zhruba 8 hodín, pričom je možné batériu vybrať a nabíjať nezávisle na elektroskútri. Maximálna rýchlosť tohoto elektrického skútra sa vytiahne na 25 km/h. Pohodlie pri jazde majú na starosti tlmiče, oceniteľná je určite aj priestranná konštrukcia s úložným systémom pod sedadlom aj v prednej časti. Hydraulické kotúčové brzdy sú zárukou kvalitnej a bezpečnej jazdy. 16" kolesá si poradia aj s jazdou v teréne či na poľných cestách. S nosnosťou do 120 kg je určený skôr pre jednu osobu, krátkodobo však uvezie aj dve osoby. Vo výbave nájdete diaľkové ovládanie s alarmom a LED osvetlenie s denným a nočným režimom.
Skúsenosti s Racceway E-Fichtl
Uvedomujeme si, že tento model má nízky výkon, ale nehodnotíme to ako výraznú nevýhodu. Navyše, za túto cenu je to pochopiteľné. Mnoho užívateľov ocení takýto lacnejší, ale pritom kvalitný prístroj, ktorý môžu využívať na krátke jazdy do mesta. V pomere cena/kvalita ho považujeme za šikovného pomocníka na krátke cesty.
Zdroj: Hej.sk
Testované produkty
Prečítajte si
(78.6%)
Komentáre
Som majiteľom tohto skútra-pár pripomienok novým uživateľom!
a,zástrčku na nabíjanie treba silou cca 25kg zastrčiť-inak nenabíja/je v nej mikrospínač/-riešenie je obrúsenie smirkovým papierom cca 0,2mm-už ide cca so silou 1kg..
b,povoľujú sa skrútky na kufri-dotiahnúť a zaistiť dvojzložkovým lepidlom-alebo dať tam pérové podložky...
c,tie jednorázovky-pedále nahradiť inými za 5€ na bycikel-inak som ich namontoval v jednej rovine-slúžia iba na opierku nôh-pôvodné su nalisovaný plast na oske bez ložísk!!!
Želám veľa km bez problémov-až dôjdu olovky-dám si Li-on-lítiové??
Odpovedať