Remington CI95 Pearl recenzia kulmy na vlasy

Kónická kulma Remington CI95 Pearl s keramickým povrchom s prídavkom perál je vhodná na úpravu všetkých typov vlasov. Teplota je regulovateľná v 5 krokoch od 130 do 210 °C. Rýchlo nahrievacia kulma má 3-metrový otočný kábel, špička zostáva počas kulmovania chladná.

Publikované: 07.09.2021
Aktualizované: 07.09.2021

Remington CI95 Pearl

Kónická keramická kulma, 130 – 210 °C, 5 teplotných stupňov, otočný kábel 3 m

Pozrieť najlepšiu ponuku

Kónická kulma Remington CI95 Pearl neurobila najlepší dojem len na nás, ale zjavne aj na samotných spotrebiteľov, keďže patrí k najpredávanejším modelom na našom trhu. Jej pozitívne vlastnosti potvrdzujú aj samotné spotrebiteľské skúsenosti a hodnotenia spolu s inými nezávislými recenziami kuliem na vlasy.

Remington Ci95 Pearl má kónický tvar, ktorý stojí za veľmi prirodzene vyzerajúcimi kučerami a vlasom dodáva objem. Hneď na začiatku upozorňujeme, že práca s ňou si vyžaduje trochu cviku. To však platí pre akúkoľvek kónickú kulmu, nielen pre tento konkrétny kúsok. Keramický povrch hlavice s prídavkom perál je vhodný na úpravu všetkých typov vlasov, ktorým dodáva lesk, nezanecháva na nich odtlačky a nevytvára statickú energiu. Výrazným benefitom je veľmi rovnomerné rozloženie teploty po celom povrchu hlavice.

Vďaka podsvietenému digitálnemu displeju patrí tento model medzi LCD kulmy. Displej je navyše možné uzamknúť, čo zabraňuje nechcenému prestaveniu teploty počas kulmovania. Teplotu si na nej môžete nastaviť v podobnom rozmedzí ako na drahšom modeli BaByliss PRO 2469, teda od 130 do 210 °C v 5 krokoch. K plusom zaradzujeme aj funkciu automatického vypnutie po 60 min. nečinnosti a vysokú kvalitu spracovania.

Tento model je možné označiť za skutočne rýchlo nahrievaciu kulmu. Nahriatie jej hlavice na najnižšiu možnú teplotu, teda 130 °C, zaberie skutočne iba cca 30 s.  Pri jej nahrievaní na vyššiu či max. teplotu ide o trochu dlhší čas. Špička ostáva chladná aj počas kulmovania, čo je veľmi dôležitý, praktický a bezpečnostný detail. Pozitívne hodnotíme taktiež otočný kábel s nadštandardnou dĺžkou 3 m, ktorý manipuláciu s týmto zariadením podstatne uľahčuje. Súčasťou dodávky je žiaruvzdorné prenosné puzdro, ktoré využijete na cestách aj doma.

Remington CI95 Pearl recenzia

Remington CI95 Pearl príslušenstvo

Remington CI95 Pearl balenie

Klady a Zápory

Dobrý pomer medzi cenou, kvalitou a výkonom
Rýchle a rovnomerné nahrievanie hlavice so šetrným povrchom
Vhodná na všetky typy vlasov

Manipulácia si vyžaduje prax

Typ =kónická keramická kulma ● Materiál hlavice = keramika ● Regulácia teploty = 5 stupňov ● Teplotné rozpätie = 130 – 210 °C ● Typ/dĺžka kábla = otočný/3 m


Najlepšie kulmy na vlasy 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Kulmy na kučery nie sú príliš komplikovanými zariadeniami. Aby ste si vedeli vybrať čo najlepšie, je potrebné pochopiť len  zopár kľúčových vlastností a funkcií . Práve tie boli jednou z pomôcok, ktoré sme využívali pri výbere, ale i samotnom zostavovaní nášho testu kuliem na vlasy. Jednotlivé modely sme navyše  porovnávali aj medzi sebou , vďaka čomu môžete získať... Prečítať článok

Hodnotenie:
(82.2%)