Remington S8500 recenzia žehličky na vlasy

Žehlička na vlasy Remington S8500 disponuje keramickými plávajúcimi doštičkami so 110 mm dĺžkou a šírkou 27 mm. Má hranaté okraje, preto nie je vhodná na natáčanie vlasov. Doštičky sú napustené arganovým olejom a vitamínom E. Teplotu môžete regulovať v 9 krokoch po 10 °C, v rozmedzí od 150 do 230 °C.

Publikované: 05.10.2021
Aktualizované: 05.10.2021

Remington S8500

Keramická žehlička na vlasy, regulácia teploty 150 – 230 °C, čas nahriatia 15 sek., hranaté okraje

Pozrieť najlepšiu ponuku

Remington S8500 Shine Therapy disponuje takmer všetkým, čím má disponovať výkonná, praktická a kvalitná žehlička na vlasy. Na prvý pohľad je takmer na nerozoznanie od kolegyne a našej víťazky Remington PROluxe S9100, niekoľko rozdielov sa však medzi nimi nájde. Ide o keramický model s plávajúcimi doštičkami, ktoré majú 110 mm dĺžku a nadštandardnú šírku, ktorá predstavuje 27 mm. Remington S8500 Shine Therapy nemá na rozdiel od všetkých ostatných modelov v našom teste najlepších žehličiek na vlasy oblé, ale hranaté okraje, preto nie je určená na natáčanie vlasov. Rovnako tak neslúži na žehlenie mokrých vlasov.

Vymenované nedokonalosti dorovnáva fakt, že žehliace doštičky sú napustené arganovým olejom a vitamínom E, vďaka čomu vlasy ostávajú vyživené, lesklé a hydratované. Ionizačná funkcia v tomto prípade absentuje. Teplotu môžete regulovať v 9 krokoch po 10 °C, v rozmedzí od 150 do 230 °C. Čas nahrievania 15 s hodnotíme ako vyslovene krátky. Navyše, na žehličke na vlasy Remington S8500 Shine Therapy nájdete funkciu Boost, ktorá ju nahreje na 235 °C v priebehu 2 s. Pozor, len v čase, keď je už zapnutá a predhriata.

Prácu so žehličkou hodnotíme pozitívne. Napájací kábel má netradičných, ale postačujúcich 170 cm a je vybavený otočným kĺbom. Remington Shine Therapy je ďalším modelom s podsvieteným LCD displejom, ktorý zobrazuje stav nahriatia a aktuálne nastavenú teplotu. Pozitívom je, že teplotu môžete uzamknúť. Ani v tomto prípade nechýba možnosť uzamknutia klieští a bezpečnostné automatické vypnutie po 60 min. nečinnosti. Žehlička podporuje duálne napätie a spolu s ňou dostanete aj praktické žiaruvzdorné puzdro na prenášanie.

Remington S8500 recenzia

Žehlička na vlasy Remington S8500 s puzdrom na prenášanie

Remington S8500 balenie

Klady a Zápory

Pomer medzi cenou, výkonom a funkciami
Rýchle nahrievanie a presná regulácia teploty
Doštičky napustené arganovým olejom a vitamínom E

Bez ionizačnej funkcie
Nie je vhodná na žehlenie mokrých vlasov

Typ = keramická žehlička na vlasy ● Regulácia teploty = 150 – 230 °C ● Čas nahrievania = 15 s ● Povrch žehliacich doštičiek = keramika ● Dĺžka/šírka žehliacich doštičiek = 110/27 mm ● Dĺžka napájacieho kábla = 170 cm ● Príkon = 50 W


Najlepšie žehličky na vlasy 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Pri pohľade na to, ako funguje žehlička na vlasy, je možné povedať, že nejde o príliš komplikované zariadenie. Táto skutočnosť podstatne uľahčuje jej výber. Na účely čo najzodpovednejšieho zrecenzovania jednotlivých modelov v našom teste žehličiek na vlasy sme si museli aj napriek tomu stanoviť niekoľko hodnotiacich pomôcok. Prvou z nich bolo  zostavenie rebríčka... Prečítať článok

Hodnotenie:
(83%)