VibroLegs masážny prístroj na nohy – recenzia

Masážny prístroj na nohy VibroLegs disponuje 2 automatickými a 2 manuálne nastaviteľnými programami. Prístroj poskytuje vibračnú masáž a disponuje funkciou kmitania. Nohy tak nielen masíruje, ale aj posilňuje. Výhodou je praktické diaľkové ovládanie.

Publikované: 01.12.2021
Aktualizované: 25.04.2022
Obsah článku:

VibroLegs

Elektrický masážny prístroj so 4 úrovňami masáže, vibračná masáž, funkcia kmitania, diaľkové ovládanie

Pozrieť najlepšiu ponuku

Masážny prístroj na nohy VibroLegs je moderné zariadenie, ktoré dokáže poskytnúť zaslúžený oddych unaveným nohám. Popri regenerácii ich prirodzene aj posilňuje, o čo sa stará patentovaná technológia kmitania. Tá v sebe kombinuje účinky akupunktúry a oscilácie. Výsledkom je stimulácia svalstva, akú by ste v prípade konkurenčných zariadení hľadali len ťažko.

Automatické i manuálne programy

Tento masážny prístroj disponuje dvomi automatickými dvomi manuálne nastaviteľnými programami. Počas jeho ovládania však nemusíte vstávať, ani sa zohýbať. Na rozdiel od konkurentov prichádza s praktickým diaľkovým ovládaním, všetko tak vyriešite v absolútnom komforte.

VibroLegs recenzia

Veľkou výhodou je praktickosť pri čistení. Vibračné podložky sú totiž jednoducho odnímateľné, vďaka čomu je ich možné v prípade potreby kedykoľvek vyčistiť. Samotné zariadenie je navyše mimoriadne kompaktné, o čo sa stará jeho váha 1,2 kilogramov. Potešia aj príjemné rozmery na úrovni 35 x 14 x 40 centimetrov.

Skúsenosti s VibroLegs

Dlhodobí používatelia sa tešia z uvoľneného svalstva, elegantného dizajnu aj kvalitného spracovania. Miernou nevýhodou môže byť vyššia obstarávacia cena, avšak je potrebné dodať, že plne zodpovedá prítomným funkciám.

Recenzie a skúsenosti s masážnym prístrojom na nohy VibroLegs

Masážny prístroj na nohy VibroLegs

Klady a Zápory

Vibračná masáž v kombinácii s akupunktúrou a osciláciou
Odnímateľné poťahy

Vyššia obstarávacia cena

Typ masáže: Vibračná masáž ● Výkon: 30 W ● Počet úrovní masáže: 4 ● Funkcie: Funkcia kmitania (akupunktúra, oscilácia) ● Ovládanie: Diaľkový ovládač ● Spôsob napájania: Sieťový (230 V) ● Rozmery: 35 cm × 14 cm × 40 cm ● Hmotnosť: 1,2 kg


Hodnotenie:
(81.2%)

Komentáre
Redakcia Testmagazin.sk
19.01.2022 15:10

Dobrý deň, na uvoľnenie svalstva stačí prístroj používať raz denne, samozrejme, ak máte pocit unavených nôh permanentne, môžete masírovať aj viac. Netreba to však preháňať.

Odpovedať

Maja
10.01.2022 19:38

Dostala som ho pod stromček koľko krát ho treba používať denne aby to malo nejaký účinok

Odpovedať