Bazény

Väčšina z nás si nevie predstaviť leto bez bazéna. Ponúka príjemné osvieženie počas sparných dní, ale aj zábavu s deťmi či priateľmi. Pripravili sme pre vás návod, ako vybrať bazén, recenzie tých najlepších bazénov na našom trhu, a pozreli sme sa aj na filtrácie či bazénovú chémiu. Všetko, čo potrebujete vedieť o bazénoch a starostlivosti o ne, nájdete v tejto kategórii.

Ako vybrať nadzemný bazén

Najlepšie nadzemné bazény 2024 + recenzie

Pripravili sme krátke recenzie bazénov a náš porovnávací test vybral aj najlepší bazén. Nadzemný bazén Bestway Power Steel má rámovú konštrukciu z ocele a v...
Ako vyčistiť vodu v bazéne

Ako vyčistiť kalnú, zelenú, hnedú a bielu vodu v bazéne

Ak zanedbáte starostlivosť o vodu vo vašom bazéne, výsledkom bude jej zakalenie, zhnednutie, zozelenenie či vznik iných estetických aj funkčných nedokonalostí. Ako im predchádzať a ako ich odstrániť?
Pieskové bazénové filtrácie

Najlepšie pieskové filtrácie 2024 + recenzie

Test Magazín pre vás vybral najlepšie pieskové filtrácie. Prvenstvo si vyslúžila piesková filtrácia Bestway 58499, ktorá za hodinu prefiltruje až...
Bazénová chémia

Bazénová chémia – chlór, tablety, odvločkovače

Napustíte bazén, zapnete filtráciu a už sa nemusíte o nič starať. Áno, takýto scenár znie krásne, bohužiaľ, nie je reálny.

Testované produkty