Bestway Steel Pro Max Rattan recenzia nadzemného bazéna

Unikátny a štýlový ratanový vzhľad zaujme na prvý pohľad. Okrem toho je však bazén hlboký až 100 cm a vďaka pevnej kovovej konštrukcii bez podpier je oválny bazén veľmi lákavou voľbou. Dodávaný je aj s kartušovou filtráciou a rebríkom. Filtrácia má slabší výkon vzhľadom na objem bazéna až 9 150 litrov.

Publikované: 22.06.2021
Aktualizované: 23.07.2021

Bestway Steel Pro Max Rattan

Max. objem 9 150 litrov, kovová konštrukcia, vnútorné steny potiahnuté 3-vrstvovou PVC fóliou a polyesterom, kartušová filtrácia, lepiaca sada a rebrík v balení.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Nadzemný bazén nezaujme len vďaka ratanovému dizajnu. Spotrebitelia si veľmi pochvaľujú aj solídne parametre. Okrúhly bazén má priemer 366 cm a hĺbku 100 cm. Ideálny rozmer pre rodiny s deťmi. Dodávaný je s kartušovou filtráciou, ktorá má výkon 2 006 l/hod., čo je vzhľadom na objem bazéna 9 150 litrov veľmi slabý výkon.

Steny bazéna sú tvorené kovovými platformami, tzv. FrameLink System, ktoré sú odolné proti korózii. Bazén nevyžaduje žiadnu rámovú podporu po stranách ako pri klasických konštrukciách rámových bazénov, ako je tomu v prípade bazénu Bestway Power Steel, ktorý však má aj väčšie rozmery. Vnútorné steny sú potiahnutú 3-vrstvovou PVC fóliou a polyesterom. Bočné steny sú masívne a hrubé od 0,40 až po 0,80 mm. K bazénu je dodáva spomenutá filtrácia, lepiaca sada a rebrík.

Bestway Steel Pro Max Rattan recenzia

Nadzemný bazén Bestway Steel Pro Max Rattan

Klady a Zápory

Ratanový vzhľad
Výhodná cena
Dostatočná veľkosť i hĺbka

Slabá kartušová filtrácia

Typ: pevný bazén s kovovou konštrukciou ● Rozmery: 366 x 100 cm ● Filtrácia v balení: kartušová ● Prietok filtrácie: 2 006 l/hod. ● Max. objem bazéna: 9 150 l


Najlepšie nadzemné bazény 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Pri nákupe nadzemného bazéna si spotrebitelia zvyčajne všímajú  rovnaké parametre . Okrem toho, že často  vyberajú bazén na základe ceny , zvažujú, aký veľký bazén potrebujú a predovšetkým aj to, aké sú alternatívy, ak nechcú na záhrade klasický  nafukovací bazén s golierom . Vtedy prichádza do úvahy samotná  konštrukcia bazéna , ktorá hrá veľmi často rozhodujúcu rolu.... Prečítať článok

Hodnotenie:
(80.6%)