Apple AirPods Pro MWP22ZM/A recenzia bezdrôtových slúchadiel do uší

Bluetooth slúchadlá Apple AirPods Pro MWP22ZM/A s ANC technológiou dokážu odfiltrovať až 99 % nevyžiadaného hluku. Disponujú odolnosťou IPX4, nechýba im technológia Bluetooth 5.0, ovládajú sa pomocou dotykových plôšok. Výdrž na jedno nabitie je 4,5 hodiny, nabíjacie puzdro ju predĺžiť až na celkových 24 hodín.

Publikované: 23.07.2021
Aktualizované: 23.07.2021

Apple AirPods Pro MWP22ZM/A

Štupľové slpchadlá s ANC technológiou, lightning konektor, výdrž na jedno nabitie 4,5 hodiny, Bluetooth 5.0.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Pri kalifornskej spoločnosti s nahryznutým jablkom v logu ešte na malý moment ostaneme. Apple totiž ponúka aj výkonnejšiu a vynovenú verziu svojich obľúbených AirPodov nesúcu označenie Apple AirPods Pro MWP22ZM/A. Pro verzia Apple slúchadiel zároveň zastupuje aj pozíciu najpredávanejších bluetooth slúchadiel na slovenskom trhu. Stará sa o to viacero zaujímavých funkcií. Jednou z nich je aj už dobre známa technológia ANC. Tá detekuje priľnavosť špuntov k ušiam a na základe výsledkov filtruje okolitý šum tak, aby ostal zážitok z počúvania čo najvyšší. Celkovo dokážu odfiltrovať až 99 % nevyžiadaného hluku, avšak v prípade potreby je slúchadlá možné prepnúť do režimu priepustnosti. Ten sa zasa postará o vašu bezpečnosť počas cesty do práce či školy. 

Slúchadlá disponujú odolnosťou na úrovni IPX4, čo by malo stačiť na ochranu pred striekajúcou vodou s tlakom 50 — 150 Kn/m². O bezproblémovú konektivitu sa postará technológia Bluetooth vo verzii 5.0, o komfort pri používaní zasa dotykové plôšky. Tie predídu zbytočnému zatláčaniu slúchadiel hlbšie do zvukovodu. Aj v tomto prípade pritom platí, že výdrž na jedno nabitie, v porovnaní s podobne drahými konkurentmi, príliš nepoteší. Zastavila sa totiž na hodnote 4,5 hodiny nepretržitého prehrávania so zapnutou funkciou aktívneho potlačenia okolitého hluku. Ako používateľ si nepomôžete ani v režime priepustnosti, v tom získate len 30 minút navyše. Výdrži však dopomáha nabíjacie puzdro, ktoré môže výdrž predĺžiť až na celkových 24 hodín. V zásade tak môžeme konštatovať, že sa AirPods Pro od Applu špecifikáciami približujú k víťazovi testu, slúchadlám Sony WF-1000XM3, a to len s jedným rozdielom – oproti konkurencii ich zaručene odlíšite pomocou vytŕčajúcej nožičky.

Apple AirPods Pro MWP22ZM/A recenzia

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Pro MWP22ZM/A

Bezdrôtové slúchadlá do uší Apple AirPods Pro MWP22ZM/A

Bluetooth slúchadlá Apple AirPods Pro MWP22ZM/A

Klady a Zápory

Funkcia ANC
Kvalita prevedenia

Vyššia obstarávacia cena

Typ slúchadiel: štuple ● Konektor: lightning ● Výdrž: 4,5 hod. (s puzdrom 24 hod.) ● Bluetooth: 5.0 ● ANC: áno


Najlepšie bezdrôtové slúchadlá do uší 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Aby ste neurobili pri kúpe bezdrôtových slúchadiel do uší chybu, mali by ste brať ohľad na viacero dôležitých parametrov. Medzi ne pritom nespadajú len dlhodobé používateľské skúsenosti a  spokojnosť spotrebiteľov v praxi , ale aj  podstatné technické špecifikácie.  Nemusíte sa obávať, v ponuke sa rozhodne nestratíte. Vďaka nášmu porovnávaciemu testu totiž nájdete všetko... Prečítať článok

Hodnotenie:
(79.6%)