Beko WUE6536CSX0C práčka plnená spredu – recenzia

Spredu plnená práčka Beko WUE6536CSX0C má 14 prednastavených pracích programov a ďalšie doplnkové je možné stiahnuť vďaka spojeniu s inteligentným telefónom a aplikáciou HomeWhiz. Objem pracieho bubna je 6 kg, neabsentuje funkcia AddXtra, poteší program DrumClean+. Nechýba parná funkcia SteamCure.

Publikované: 13.08.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Beko WUE6536CSX0C

Max. kapacita 6 kg, max. počet otáčok 1 000 ot./min., 14 programov, energetická trieda D, účinnosť odstreďovania B, parná funkcia

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ak hľadáte spredu plnenú práčku, ktorá vám ponúkne bohatú programovú výbavu, kvalitné spracovanie a ešte aj inteligentné technológie, Beko WUE6536CSX0C je takýmto modelom. Navyše za veľmi nízku obstarávaciu cenu. Zárukou kvality sú aj pozitívne referencie spotrebiteľov, ktorí si veľmi pochvaľujú aj parný program SteamCure, ktorý v tejto cenovej triede nebýva úplne bežným. Rovnako ako možnosť ovládania práčky prostredníctvom aplikácie HomeWhiz.

Slim práčka so 14 prednastavenými programami

Práčka má 14 prednastavených programov, ale vďaka aplikácii môžete stiahnuť ďalšie doplnkové programy. Ovládací panej je v češtine alebo slovenčine a nechýba ani displej s dotykovou plochou, kde môžete nastaviť teplotu, počet otáčok alebo aktivovať detský zámok.

Beko WUE6536CSX0C receniza

Objem pracieho bubna je 6 kg. Dôvodom menšieho pracieho bubna je fakt, že ide o slim práčku, ktorej hĺbka je 44 cm. Skôr sa tak hodí pre menšie domácnosti. 8 kg prací bubon ponúkne automatická práčka Beko WUE8746CSN. Tichý invertorový motor pracuje pri nižších otáčkach, a to maximálne 1 000 ot./min. Efektivita odstreďovanie aj napriek tomu získala hodnotenie B. Odstraňovanie nečistôt nie je problém, a to aj vďaka spomenutej parnej funkcii, ale ja vďaka účinným pracím programom.

Rýchle a šetrné pranie

Veľmi pozitívne hodnotíme aj to, že neabsentuje funkcia AddXtra – oblečenie môžete pridať ešte počas trvania pracieho cyklu. V programovej výbave nájdete aj samostatné odstreďovanie, extra rýchle pranie alebo ECO program, ktorý trvá najdlhšie. Funkcia Fast+ však dokáže skrátiť prací cyklus až na polovici. Páči sa nám aj program DrumClean+, čo je samočistiaci program bubna.

Vlastný prací program

Extra krátky program zvládne pri polovičnej náplni vyprať aj za 15 minút. Práčka patrí do energetickej triedy D. Cez inteligentnú aplikáciu môžete napríklad sledovať čas trvania pracieho cyklu. Slim práčka s aplikáciou HomeWhiz vám umožňuje vytvoriť si vlastný prací program. Signál je však pomerne nestabilný, pretože musíte byť v blízkosti práčky, aby Bluetooth spojenie fungovalo.

Práčka Beko WUE6536CSX0C

Efektívne pranie

Vysoko kladne hodnotíme SteamCure parnú funkciu, vďaka nej totiž odstránite aj skutočne zájdené nečistoty a zároveň je pranie šetrnejšie ako s použitím agresívnejších pracích prostriedkov. Ako aj pri ostatných modeloch práčok Beko platí, že po registrácii produktu zákazník dostane garantovanú záruku 10 rokov na poruchu invertorového motora. Beko WUE6536CSX0C je typickým príkladom kvalitnej práčky za ľudovú cenu.

Skúsenosti a recenzie

Beko WUE6536CSX0C ponúka bohatú programovú výbavu, ak vám to nebude stačiť, môžete si dodatočne stiahnuť ďalšie cez aplikáciu. Používatelia chváli amožnosť zmeniť dĺžku prania, parné pranie, ale aj zrozumiteľné ovládanie. Viacerí spotrebitelia si sťažovali na komplikácie pri spárovaní sa s mobilom. Mohlo však ísť aj o chybu aplikácie, viacerým totiž spojenie fungovalo bez problémov.

Recenzie a skúsenosti s práčkou Beko WUE6536CSX0C

Beko WUE6536CSX0C ovládanie

Beko WUE6536CSX0C HomeWhiz

Beko WUE6536CSX0C bubon

Klady a Zápory

Parná funkcia SteamCure
Skvelý pomer ceny a kvality
Jednoduché ovládanie a tichý chod

Problematickejšie pripojenie k aplikácii

Energetická trieda: D ● Trieda účinnosti odstreďovania: B ● Max. kapacita naplnenia: 6 kg ● Max. počet otáčok: 1 000 ot./min. ● Počet programov: 14 ● Hlučnosť odstreďovania: 72 dB ● Parná funkcia: áno ● Odložený štart: áno ● Smart technológie: áno ● Rozmery: 60 cm x 84 cm x 44 cm (ŠxVxH)


Testované produkty

Hodnotenie:
(80.8%)