Práčky

Spotreba vody a energie, kapacita pracieho bubna, typ konštrukcie, ale aj pomer ceny a kvality. Aj tieto parametre zohrávajú prí výbere práčky veľkú rolu. My sme po rozsiahlom prieskume stoviek modelov práčok a ich porovnávaní našli tie, ktoré vyhovujú požiadavkám väčšiny spotrebiteľov. Na základe výsledkov odborných testov sme vybrali tie najlepšie práčky plnené spredu i tie s plnením zhora. Z pohľadu spotrebiteľov sme mysleli aj na rozmery a pozreli sa na malé i vstavané práčky či kombinované práčky so sušičkou.

Práčky plnené spredu

Najpredávanejšie práčky plnené spredu 2023 + recenzie

Spomedzi nami porovnávaných modelov spredu plnených práčok sme vybrali víťaza, ktorým sa stala práčka AEG ProSteam L7FBE48SC, ktorá ponúka parnú funkciu a WiFi pripojenie.
Zhora plnené práčky

Najlepšie zhora plnené práčky 2023 + recenzie

Po hodinách analyzovania a porovnávania sa tou najlepšou voľbou stala práčka Electrolux EW6T4262IC s kapacitou 6 kg, ktorá vyniká nielen tichou prevádzkou, ale aj...
Práčky LG

Práčky LG – recenzie, skúsenosti, cena

Náš porovnávací test práčok najlepšie ohodnotil model LG F4WV710P0E s WiFi pripojením a funkciou parného prania. Ako dopadli ďalšie testované produkty?
Práčky Electrolux

Práčky Electrolux – recenzie, skúsenosti, ceny

Najlepšie kvality s ohľadom na cenu v porovnaní preukázala práčka Electrolux EW6F428BC. Náš test vám predstaví tie najlepšie práčky, ktoré výrobca Electrolux aktuálne ponúka.
Parné práčky

Najlepšie parné práčky 2023 + recenzie

Okrem víťazky testu, parnej práčky Samsung WW90TA046AE, sme si posvietili aj na niekoľko ďalších zaujímavých a kvalitných produktov.
Práčky Bosch

Práčky Bosch – recenzie, skúsenosti, test

Porovnávaniu práčok sme venovali cez 60 hodín, analyzovali sme ponuku i dôležité parametre. Za víťaza nášho porovnávacieho testu sme určili práčku Bosch WAX32M40BY.
Práčky so sušičkou

Najlepšie práčky so sušičkou 2023 + recenzie

Po desiatkach hodín testovania sme vybrali víťaza testu kombinovaných práčok so sušičkou, stal sa ním model LG F2DV5S8S1.
Práčky Beko

Práčky Beko – recenzie, skúsenosti, cena

Náš porovnávací test vám detailnými recenziami priblíži rôzne modely práčok značky Beko. Najlepšie hodnotenie si vyslúžila práčka Beko WUE8746CSN
Práčky Whirlpool

Práčky Whirlpool – recenzie, cena, návod

Premýšľate nad kúpou automatickej práčky Whirlpool? náš test je určený práve pre vás. Nájdete v ňom nielen podrobnú recenziu jeho víťazky, práčky Whirlpool W6X W845WB EE.
Najčastejšie poruchy práčky

Najčastejšie poruchy práčky: je príliš hlučná, nevypúšťa alebo neohrieva vodu, nežmýka, bubon sa netočí

Prinášame prehľad najčastejších porúch práčok a ich predpokladané príčiny, ktoré sa niekedy dajú opraviť svojpomocne, no inokedy je vhodné obrátiť sa na autorizovaný servis.

Testované produkty