Capital Sports Stormstrike 2k AirBike –

Capital Sports Stormstrike 2k je airbike pre nenáročných športovcov. Nevyniká výbornou stabilitou, preto je i pomerne ľahký, jeho nosnosť je priemerná a disponuje menej kvalitným reťazovým pohonom. Nenachádzajú sa na ňom ani žiadne cvičebné programy. Plusom je prítomnosť displeja, ktorý zobrazuje základné merania práve prebiehajúceho tréningu. Všetky vymenované nedokonalosti vyrovnáva naozaj nízka obstarávacia cena.

Publikované: 02.12.2021
Aktualizované: 25.04.2022
Obsah článku:

Capital Sports Stormstrike 2k

Počet tréningových programov 1, nosnosť 120 kg, hmotnosť 25 kg

Pozrieť najlepšiu ponuku

Airbike Capital Sports Stormstrike 2k je ideálnou voľbou pre začínajúcich rekreačných športovcov. Ide o lacný model, ktorý nemá vyslovene výbornú stabilitu, na nenáročný tréning je však postačujúci. Nedisponuje špeciálnymi programami, intenzitu a typ tréningu na ňom teda regulujete len vaším výkonom.

Pre začiatočníkov a nenáročných športovcov

Airbike Capital Sports Stormstrike 2k patrí do podobnej kategórie ako model inSPORTline Airbike Basic. Je vybavený praktickými kolieskami na prenos, ktorý je vďaka nízkej hmotnosti pomerne jednoduchý. Tento model váži len 25 kg, čo sa odzrkadlilo na nie najlepšej stabilite a max. nosnosti, ktorá predstavuje 120 kg. Tieto parametre na Capital Sports Stormstrike 2k nevrhajú najlepšie svetlo, pokiaľ však hľadáte cvičebný stroj na nenáročný až stredne náročný tréning, jeho kúpu vám môžeme nepochybne odporučiť.

Capital Sports Stormstrike 2k recenzia

Airbike Capital Sports Stormstrike 2k je vybavený reťazovým pohonom, ktorý je známy vyššou poruchovosťou aj hlučnosťou. Na stroji nechýba displej, na ktorom môžete počas tréningu sledovať aktuálnu prejdenú aj celkovú vzdialenosť, čas cvičenia a spálené kalórie. Funkcia merania srdcovej frekvencie absentuje.

Sedadlo je pohodlné a dostatočne široké, čo ocení najmä ženská časť populácie. Môžete ho nastaviť v 7 stupňoch v krokoch po 4 cm, a to vo výške od 70 do 88 cm od podlahy. Možnosť horizontálneho nastavenia sa na tomto modeli nenachádza. K plusom zaraďujeme aj rýchlu a nenáročnú montáž a už niekoľkokrát spomínanú nízku obstarávaciu cenu.

Skúsenosti s Capital Sports Stormstrike 2k

Ani po dlhšom pátraní sa nám nepodarilo nájsť väčší počet spotrebiteľských skúseností s Airbikeom Capital Sports Stormstrike 2k. Tie existujúce sú pozitívne. V skratke, hovoria o tom, že stroj splnil očakávania.

Recenzie a skúsenosti s airbikom Capital Sports Stormstrike 2k

Strieborný airbike Capital Sports Stormstrike 2k

Airbike Capital Sports Stormstrike 2k

Airbike Capital Sports Stormstrike 2k recenzia

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka obstarávacia cena
Pohodlné sedadlo
Rýchla a nenáročná montáž

Negatíva

Horšia stabilita
Vhodný len na stredne náročný tréning
Bez možnosti horizontálneho nastavenia sedadla

Počet tréningových programov = 1 ● Nosnosť = 120 kg ● Hmotnosť = 25 kg ● Rozmery = 70 x 125 x 115 cm ● Regulácia záťaže = automatická, stúpa so záťažou


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80%)