inSPORTline AirBeast AirBike – recenzia

Profesionálny airbike inSPORTline AirBeast s nadpriemerným výkonom má vysokú hmotnosť i nosnosť. K dispozícii je 7 tréningových programov, na LCD displeji môžete sledovať počet otáčok za minútu, srdcovú frekvenciu, čas atď. Na pedádloch sa nachádzajú nastaviteľné popruhy, sedadlo je polohovateľné.

Publikované: 02.12.2021
Aktualizované: 25.04.2022
Obsah článku:

inSPORTline AirBeast

Počet tréningových programov 7, nosnosť 180 kg, hmotnosť 72 kg

Pozrieť najlepšiu ponuku

Pri pohľade na obstarávaciu cenu airbiku inSPORTline AirBeast je jasné, že ide o nadpriemerne výkonný a kvalitný model, na ktorom sa chyby hľadajú veľmi ťažko. Disponuje 7 tréningovými programami, prehľadným ovládacím panelom, má výbornú stabilitu, vysokú nosnosť a silný odpor. Spracovanie je kvalitné, čo má vplyv na výborné funkčné vlastnosti aj pohodlie počas cvičenia na airbiku.

Profesionálny airbike za vysokú, ale primeranú cenu

inSPORTline Beast je v našom teste jediným zástupcom kategórie profesionálnych airbikov, ktoré sú vhodné aj na komerčné použitie. Jeho hmotnosť predstavuje 72 kg, stabilita je teda na enormne vysokej úrovni. To isté platí aj o celkovej kvalite spracovania a vysokej max. nosnosti, ktorá sa pohybuje okolo 180 kg.

inSPORTline AirBeast recenzia

Možnosť samostatného precvičenia paží je pri stroji, akým je AirBike inSPORTline Beast, už akousi samozrejmosťou. Držadlá môžete uchopiť niekoľkými spôsobmi. Nachádza sa na nich hrubá vrstva peny, čo podstatne prispieva ku komfortu počas cvičenia. Na pedáloch nájdete nastaviteľné popruhySedadlo je polohovateľné vo vertikálnej aj horizontálnej polohe, má ergonomické tvarovanie a je dostatočne mäkké.

Pokroková výbava pre náročných

Ponuka programov je porovnateľná s modelmi Superb AirBike a inSPORTline Airbike Pro. Nájdete medzi nimi tzv. rýchly štart, prednastavené aj manuálne regulovateľné intervalové tréningy zamerané na vysoko intenzívny intervalový tréning a nastavenie cieľových hodnôt (srdcová frekvencia, čas, vzdialenosť, spálené kalórie). K pozitívam patrí prehľadný ovládací panel s LCD displejom. Počas cvičenia na ňom môžete sledovať počet otáčok za minútu, srdcovú frekvenciu či výkon vo wattoch, ktorý sa v prípade tohto modelu pohybuje od 3 až do 1 260 W.

inSPORTline AirBeast ventilátor

Na airbiku inSPORTline Beast nás zaujala funkcia na vypočítanie max. srdcovej frekvencie, ktorú by ste mali dosiahnuť počas cvičenia. Tento model je kompatibilný s hrudným pásom, nechýba na ňom vyrovnávač nerovností na podložketransportné kolieska ani držiak na fľaše.

Skúsenosti s inSPORTline AirBeast

Recenzie spotrebiteľov na inSPORTline AirBeast sú v 99 % pozitívne. Súvisia s profesionálnym výkonom aj spracovaním, primeranou cenou a výbornou stabilitou. Niektorí spotrebitelia nie sú spokojní s vlastnosťami sedadla. Najvýraznejšie negatíva v hodnoteniach zákazníkov sú však spojené s tým, že tréning na inSPORTline AirBeas je poriadna „makačka“.

Recenzie a skúsenosti s airbikom inSPORTline AirBeast

inSPORTline AirBeast polohovateľné sedadlo

inSPORTline AirBeast rukoväte

inSPORTline AirBeast počítač

inSPORTline AirBeast počítač, displej

inSPORTline AirBeast pedále

Airbike inSPORTline AirBeast recenzia

Airbike inSPORTline AirBeast ventilátor

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výborná stabilita a kvalita spracovania
Vysoký odpor a výkon
Nadštandardná nosnosť

Negatíva

Vysoká, ale primeraná obstarávacia cena
Vysoká hmotnosť (nie je vyslovenou nevýhodou)

Počet tréningových programov = 7 ● Nosnosť = 180 kg ● Hmotnosť = 72 kg ● Rozmery = 123 x 67,5 x 142 cm ● Regulácia záťaže = automatická, stúpa so záťažou


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.8%)