Domo DO9177PZ pec na pizzu – recenzia

Cenovo výhodnou domácou pecou na pizzu je Domo DO9177PZ. S príkonom 1 450 W a s dvomi výhrevnými telesami, ktoré zaisťujú rovnomerný ohrev, si pizzu dokážete upiecť za 12 minút. Samozrejmosťou je nepriľnavý povrch a termostat, ktorý udržuje v peci stálu teplotu. Na ploche s priemerom 30 cm si okrem pizze môžete pripraviť aj omeletu, palacinky, tortily či koláč.

Publikované: 15.11.2022
Aktualizované: 15.11.2022
Obsah článku:

Domo DO9177PZ

Elektrická pec na pizzu, príkon 1 450 W, max. teplota 180 °C, priemer platne 30 cm

Pozrieť najlepšiu ponuku

Cenovo dostupnejšou možnosťou pre vás môže byť domáca elektrická pec na pizzu Domo DO9177PZ. Ponúka vám plochu s priemerom 30 cm, na ktorej si okrem pizze pripravíte aj omeletu, palacinky, quiche, tortilly, koláč, cookies alebo mäso. Plochy na pečenie sú opatrené kvalitným nepriľnavým povrchom bez obsahu PFOA a PTFE.

Cena/výkon

Parametre pece Domo DO9177PZ nedosahujú také hodnoty ako u víťaza testu G3 Ferrari G10006 Delizia. Jej príkon je síce vyšší, no maximálnu teplotu môže dosiahnuť len 180 °C, čo dokáže aj klasická rúra na pečenie. Čas pečenia sa tiež oproti víťazovi zvýšil, a to viac ako dvojnásobne. Jeho hodnota sa vyšplhala na 12 minút. O rovnomerný ohrev sa však postarajú dve výhrevné telesá a termostat v peci, ktorý udrží stálu teplotu, o ktorej vás informuje svetelná kontrolka.

Domo DO9177PZ recenzia

Jednoduchá údržba

Výhodou tohoto prístroja je jednoduché čistenie vďaka nepriľnavému povrchu, ktorý navyše zabráni aj možnému pripáleniu zvyškov jedál. S otvoreným vekom môžete spodnú dosku využiť aj ako panvicu. Doplnkové príslušenstvo nie je príliš bohaté, obsahuje len farebný tlačený zošit s receptami.

Skúsenosti s Domo DO9177PZ

Pri tomto modeli treba brať do úvahy nízku cenu, ktorá sa odzrkadlila aj na základných parametroch. Zákazníci sú však s prístrojom spokojní, no medzi recenziami sme našli aj zápory. Peci chýba regulátor teploty, časovač a tlačidlo zapnutia/vypnutia. Keďže ide o základné funkcie, ktoré sú v tomto prípade nedostupné, považujeme to za veľké mínus. Prejdime však k pozitívnym vlastnostiam tejto domácej pece. Aj napriek spomínaným nedostatkom dokáže pec upiecť chutnú pizzu a aj iné jedlá. Medzi jej silné stránky patrí jednoduché a variabilné používanieľahké čistenie, dobrá skladovateľnosť a prijateľná cena.

Recenzie a skúsenosti s pecou na pizzu Domo DO9177PZ
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s pecou na pizzu Domo DO9177PZ
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka cena
Nepriľnavý povrch
Jednoduché používanie a čistenie

Negatíva

Nízka teplota
Chýba tlačidlo zapnutia vypnutia
Chýba časovač a regulátor teploty

Typ pece: elektrická ● Príkon: 1 450 W ● Maximálna teplota: 180 °C ● Priemer platne: 30 cm ● Hmotnosť: 2,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80.8%)