Dormeo Renew Natura anatomický vankúš – recenzia

Hypoalergénny anatomický vankúš Renew Natura od výrobcu Dormeo je vhodnou voľbou pre ľudí, ktorí radi spávajú na boku a na chrbte. Má štandardné rozmery 30 x 50 cm a výšku 10/8 cm. Vankúš z pamäťovej peny sa prispôsobí tvaru a hmotnosti hlavy aj šije.

Publikované: 29.06.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Dormeo Renew Natura

Rozmery 30 x 50 cm, výplň z pamäťovej peny, poťah tvorí zo 70 % polyester a z 30 % lyocell, vhodný na spánok na boku a na chrbte, hypoalergénny.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Jedným z najpredávanejších anatomických vankúšov je Renew Natura od výrobcu Dormeo, ktorý je o niečo drahší, no cenovo porovnateľný s víťazom testu Dormeo Memosan. Vankúš má štandardné rozmery 30 x 50 cm s výškou 10/8 cm. Tvarovaný je tak, aby poskytol oporu pre ľudí, ktorí spia na boku a na chrbte. Výplň pozostáva z pamäťovej peny, ktorá sa vďaka svojim termoaktívnym vlastnostiam prispôsobí tvaru a hmotnosti hlavy aj šije.

Dormeo Renew Natura recenzia

Termoregulačné vlastnosti

Poťah tvorí zo 70 % polyester a z 30 % lyocell, ktorý je antibakteriálny a zabezpečuje absorpciu vlhkosti. Poťah vankúša Renew Natura zaujme hneď niekoľkými vylepšeniami. Je obohatený o prírodné ošetrenia, má termoregulačné vlastnosti, je priedušný, odolný proti roztočom a zápachu. Takisto je hypoalergénny, a teda vhodný aj pre alergikov. Pre dodatočnú hygienu ho môžete zvliecť a oprať na 40 °C.

Skúsenosti a recenzie

Napriek tomu, že chvíľu potrvá, kým si naň zvyknete, anatomický vankúš Dormeo Renew Natura spotrebitelia odporúčajú. Ide o vankúš vhodný na spánok na boku i na chrbte, ktorý sa prispôsobí prispôsobí kontúram vašej hlavy a šije. Plusom je nielen výborná absorpcia vlhkosti, ale aj prateľný poťah.

Recenzie a skúsenosti s anatomickým vankúšom Dormeo Renew Natura

Anatomický vankúš Dormeo Renew Natura

Klady a Zápory

Prispôsobivá pamäťová pena
Priedušný poťah odolný voči roztočom, zápachu
Vhodný pre alergikov

Vyššia cena
Poťah nie je z čisto prírodného materiálu

Rozmery: 50 x 30 x 10/8 cm ● Materiál – jadro: pamäťová pena ● Materiál – poťah: 70 % polyester, 30 % lyocell ● Pranie: poťah na 40 °C ● Vhodný pre spánkové polohy: na boku, na chrbte


Hodnotenie:
(81%)