Dormeo Renew Natura recenzia anatomického vankúša

Hypoalergénny anatomický vankúš Renew Natura od výrobcu Dormeo je vhodnou voľbou pre ľudí, ktorí radi spávajú na boku a na chrbte. Má štandardné rozmery 30 x 50 cm a výšku 10/8 cm. Vankúš z pamäťovej peny sa prispôsobí tvaru a hmotnosti hlavy aj šije.

Publikované: 29.06.2021
Aktualizované: 29.06.2021

Dormeo Renew Natura

Rozmery 30 x 50 cm, výplň z pamäťovej peny, poťah tvorí zo 70 % polyester a z 30 % lyocell, vhodný na spánok na boku a na chrbte, hypoalergénny.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Najviac predávaným anatomickým vankúšom je Renew Natura od výrobcu Dormeo, ktorý je o niečo drahší, no cenovo porovnateľný s víťazom testu Dormeo Memosan. Vankúš má štandardné rozmery 30 x 50 cm s výškou 10/8 cm. Tvarovaný je tak, aby poskytol oporu pre ľudí, ktorí spia na boku a na chrbte. Výplň pozostáva z pamäťovej peny, ktorá sa vďaka svojim termoaktívnym vlastnostiam prispôsobí tvaru a hmotnosti hlavy aj šije.

Poťah tvorí zo 70 % polyester a z 30 % lyocell, ktorý je antibakteriálny a zabezpečuje absorpciu vlhkosti. Spomedzi nami vybraných modelov poťah vankúša Renew Natura zaujme hneď niekoľkými vylepšeniami. Je obohatený o prírodné ošetrenia, má termoregulačné vlastnosti, je priedušný, odolný proti roztočom a zápachu. Takisto je hypoalergénny, a teda vhodný aj pre alergikov. Pre dodatočnú hygienu ho môžete zvliecť a oprať na 40 °C.

Dormeo Renew Natura recenzia

Anatomický vankúš Dormeo Renew Natura

Klady a Zápory

Prispôsobivá pamäťová pena
Priedušný poťah odolný voči roztočom, zápachu
Vhodný pre alergikov

Vyššia cena
Poťah nie je z čisto prírodného materiálu

Rozmery: 50 x 30 x 10/8 cm ● Materiál – jadro: pamäťová pena ● Materiál – poťah: 70 % polyester, 30 % lyocell ● Pranie: poťah na 40 °C ● Vhodný pre spánkové polohy: na boku, na chrbte


Najlepšie anatomické vankúše 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Rozličný tvar, iná výška či kvalita výplne. Nielen výrobca a cena, ale aj technické parametre majú pri výbere anatomického vankúša dôležitú úlohu. Viete, na ktoré treba prihliadať čo najviac? Aby bol váš výber jednoduchší a zároveň správny , ponúkame vám prehľad tých parametrov, ktorým sme v našom porovnávacom teste venovali najväčšiu pozornosť. Náš... Prečítať článok

Hodnotenie:
(81%)