Dormeo Aloe Vera doplnkový matrac – recenzia

5-zónový vrchný matrac Aloe Vera s Orthocell penou, ktorá sa prispôsobí tvaru tela a znižuje tlak na kritické body, je obohatený o výťažok z aloe vera s revitalizačnými účinkami. Špeciálne ošetrenie CleanEffect zabraňuje množeniu patogénov a eliminuje zápachy, k čomu prispieva aj veľmi dobrá priedušnosť. Doplnkový matrac Dormeo Aloe Vera je dostupný vo všetkých štandardných veľkostiach a je dodávaný s praktickým prenosným vakom.

Publikované: 15.11.2021
Aktualizované: 15.04.2022
Obsah článku:

Dormeo Aloe Vera

Vrchný matrac, hrúbka 4 cm, 5 zón, jadro pena Orthocell, systém AirX, prešívanie Formacell, ošetrenie CleanEffect

Pozrieť najlepšiu ponuku

5-zónový vrchný matrac Aloe Vera s Orthocell penou, ktorý môžete umiestniť na starú posteľ alebo ho využiť na dovolenke, vyniká pomerom medzi obstarávacou cenou a kvalitou. Je vyrobený z priedušného, odolného a ekologického materiálu, nechýba na ňom antibakteriálne ošetrenie ani poťah, ktorý môžete prať v práčke, a je obohatený o prírodný výťažok z aloe vera. Matrac je dostupný vo všetkých štandardných veľkostiach od 70 x 190 do 180 x 200 cm.

Ortopedický a revitalizačný doplnkový matrac na doma i na cesty

Doplnkový matrac Aloe Vera je vhodný pre každého, kto chce spať pohodlne, no tiež pre tých, ktorí majú problémy s chrbticou či kĺbmi. Môžete ho používať doma aj pri kempovaní, na internátoch, v hoteloch či v aute. Praktickým detailom je, že spolu s matracom dostanete prenosný vak, do ktorého ho jednoducho zrolujete. Doplnkový matrac Dormeo Aloe Vera má 4 cm hrúbku.

Jadro matraca je vyrobené z polyuretánovej peny Orthocell, ktorá je priedušná, pevná, predchádza nadmernému poteniu a počas celého roka podporuje prirodzenú termoreguláciu. Pena sa dokáže prispôsobiť tvarom tela, čím sa znižuje tlak na tzv. tlakové body.

Dormeo Aloe Vera recenzia

K ortopedickým vlastnostiam ďalej prispieva až 5 samostatných zón, ktoré poskytujú rozdielnu oporu pre hlava a krk, hornú časť tela, boky, stehná a lýtka s členkami. Zaujímavosťou je, že v tomto smere Dormeo Aloe Vera predbehol všetky ostatné nami recenzované zónové matrace, teda modely Dormeo Memosan UltimoDormeo Warm&Cool Memory a Dormeo Air+. Vďaka takémuto rozdeleniu matraca ostáva chrbtica počas spánku v prirodzenej anatomickej polohe. K benefitom patrí aj výborná priedušnosť, ktorú zabezpečuje spomínaná pena Orthocell v kombinácii so sieťovinou AirX v prešívanom poťahu Formacell.

Antibakteriálny a ekologický

K prednostiam doplnkového matraca Dormeo Aloe Vera patrí jeho hygienická stránka. Nachádza sa na ňom ošetrenie CleanEffect, ktoré zabraňuje množeniu baktérií a roztočov. Poťah, ktorý môžete jednoducho zložiť a prať v práčke, obsahuje výťažok z aloe vera. Najväčšou výhodou tejto rastliny sú antibakteriálne vlastnosti. Výrobca hovorí aj o pozitívnych účinkoch na pokožku, o ktorých si však v týchto súvislostiach dovolíme pochybovať. Poťah je vyrobený z recyklovateľného polyesteru, k plusom teda zaraďujeme aj ekologickú stránku.

Skúsenosti s Dormeo Aloe Vera

Spotrebiteľské recenzie na matrac Dormeo Aloe Vera sú v drvivej väčšine pozitívne. Najčastejšie sme v nich natrafili na skúsenosti, ktoré hovoria o veľmi pohodlnom a kvalitnom spánku či zmiernení bolestí chrbtice a kĺbov. Jediný negatívny ohlas súvisí s nepríjemným zápachom po rozbalení, ktorý zmizol po pár dňoch používania.

Recenzie a skúsenosti s doplnkovým matracom Dormeo Aloe Vera

Doplnkový matrac Dormeo Aloe Vera

Vrchný matrac Dormeo Aloe Vera

Doplnkový matrac Dormeo Aloe Vera recenzia

5-zónový vrchný matrac Dormeo Aloe Vera

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pomer medzi cenou a kvalitou
5 zón
Dobrá priedušnosť a antibakteriálne vlastnosti

Negatíva

Menšia hrúbka

Typ = vrchný matrac ● Hrúbka = 4 cm ● Dostupné rozmery = 70 x 190, 80 x 190, 90 x 190, 80 x 200, 90 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 190 x 200 cm ● Jadro = polyuretánová pena Orthocell ● Poťah = polyester


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.6%)