Dormeo Roll Up Green Tea recenzia doplnkového matraca

Vrchný matrac Dormeo Roll Up Green Tea s hrúbkou 5 cm má jadro z polyuretánovej peny Ecocell. Vrchný poťah obsahuje výťažok zo zeleného čaju, má ošetrenie CleanEffect. Matrac je vhodný an cesty, disponuje protišmykovými bodmi na spodnej stranevelcro popruhmi, dodáva sa s cestovným obalom.

Publikované: 15.11.2021
Aktualizované: 15.11.2021
Obsah článku:

Dormeo Roll Up Green Tea

Vrchný matrac, hrúbka 5 cm, jadro pena Ecocell, ošetrenie CleanEffect

Pozrieť najlepšiu ponuku

Dormeo Roll Up Green Tea je ďalší základný vrchný matrac za nízku obstarávaciu cenu, ktorý obsahuje výťažky zo zeleného čaju. Má 5 cm hrúbku, je dostupný v mnohých rozmerových variantoch, disponuje antibakteriálnymi vlastnosťami a je vhodný aj pre tých z vás, ktorí hľadajú pevnú oporu pre chrbticu. Vďaka výťažkom zo zeleného čaju v poťahu sa radí k revitalizačným doplnkovým matracom.

Regeneračný vrchný matrac, ktorý poteší chrbticu

4 cm jadro vrchného matraca Dormeo Roll Up Green Tea, ktoré je doplnené o 1 cm prešívanie na vrchnej časti, je vyrobené z odolnej a pevnej polyuretánovej peny Ecocell, ktorá sa prispôsobuje individuálnym tvarom každého tela. Vďaka tomu ho podoprie na tých správnych miestach. Upozorňujeme, že Roll Up Green Tea nie je rovnako ako modely Dormeo Air+ AdaptDormeo Bamboo 3+1 a Dormeo Tatami Comfort rozdelený na niekoľko zón. Celková hrúbka matrac predstavuje 5 cm, čo hodnotíme vzhľadom na nízku obstarávaciu cenu ako nadpriemer.

Dormeo Roll Up Green Tea recenzia

Jednou zo zaujímavých vlastností, ktorou sa Roll Up Green Tea podobá na model Dormeo Aloe Vera, je výťažok zo zeleného čaju vo vrchnom poťahu. Výťažky sú ukryté v mikrokapsulách, ktoré sa aktivujú pri každom kontakte s matracom. Uvoľní sa z nich vôňa zeleného čaju, ktorá má upokojujúce a revitalizujúce účinky. V neposlednom rade vám dodá pocit sviežosti. K tomu prispieva aj špeciálne ošetrenie CleanEffect, ktoré predchádza množeniu baktérií, prachových roztočov a tvorbe zápachu.

Stvorený na cesty

Všetky doplnkové matrace v našom teste môžete používať doma aj mimo neho. Dormeo Roll Up Green Tea je však ako stvorený na cestovanie. V prvom rade je dodávaný s praktickým cestovným obalom. Okrem toho na ňom nájdete velcro popruhy, ktoré prenosy uľahčujú ešte o niečo viac. Do tretice stoja za spomenutie protišmykové body na spodnej strane, ktoré matrac udržia na správnom mieste na akomkoľvek povrchu.

Skúsenosti a recenzie

Medzi spotrebiteľskými recenziami na matrac Dormeo Roll Up Green Tea, ktorých nie je príliš veľa, sme našli len pozitívne reakcie. Drvivá väčšina z nich súvisí s pohodlným a kvalitným spánkom.

Recenzie a skúsenosti s doplnkovým matracom Dormeo Roll Up Green Tea

Vrchný matrac Dormeo Roll Up Green Tea

Doplnkový matrac Dormeo Roll Up Green Tea

Matrac Dormeo Roll Up Green Tea recenzia

Klady a Zápory

Nízka cena
Dostatočná hrúbka
Protišmyková úprava na spodnej strane

Bez samostatných zón a ortopedických vlastností
Bez špeciálnych technológií

Typ = vrchný matrac, hrúbka = 5 cm ● Dostupné rozmery = 80 x 190, 80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 160 x 190, 160 x 200, 170 x 200, 180 x 200 cm ● Jadro = polyuretánová pena Ecocell ● Poťah = polyester + polypropylén


Doplnkové/vrchné matrace Dormeo – recenzie, rozmery, akcia

Hodnotené parametre Naše testy nie sú zamerané len na samotné  recenzovanie vybraných produktov , ale taktiež na ich  vzájomné porovnanie . Na začiatku jeho zostavovania si preto stanovujeme súbor niekoľkých parametrov, na ktoré pri hodnotení kladieme najväčší dôraz. V prípade doplnkových matracov sme sa sústredili najmä na  pomer medzi cenou, kvalitou a funkčnými vlastnosťami, ortopedické... Prečítať článok

Hodnotenie:
(81%)