Vitapur Lavender Memory anatomický vankúš – recenzia

Na základe hodnotených parametrov sme do nášho výberu vybrali aj anatomický vankúš Vitapur Lavender Memory s účinnou pamäťovou penou. Vankúš zabezpečuje pohodlný spánok vo vašej obľúbenej polohe. Poťah je odnímateľný a je možné ho prať v práčke. Vankúš ani poťah sa neodporúča sušiť v sušičke bielizne.

Publikované: 25.04.2022
Aktualizované: 19.04.2024
Obsah článku:

Vitapur Lavender Memory

Rozmery 30 x 50 x 7/9 cm, materiál výplne 100 % polyuretán/pamäťová pena, odnímateľný poťah z viskózy a mikrovlákna AirCell, vhodný pre alergikov

Pozrieť najlepšiu ponuku

Výrobca v tomto prípade používa vysokokvalitné – prémiové materiály. Ide o ortopedický vankúš s rozmermi 30 x 50 x 7/9 cm. Samotná výplň je vyrobená z prispôsobivej pamäťovej peny (100 % polyuretán). Pamäťová pena sa dokonale prispôsobí vašej polohe spánku. Výrobca uvádza, že vankúš sa prispôsobí vašej polohe podľa toho, či spíte na boku, alebo na chrbte. Obliečka vankúša je zo 70 % vyrobená z AirCell mikrovlákna, ktorý ma za úlohu teplotnú reguláciu. Cez leto by mal chladiť a cez zimu hriať. Zvyšok materiálu použitého v návleku je viskóza. Bočné okraje poťahu sú vyrobené z dierkovanej tkaniny AirMesh pre prevzdušnenie výplne.

Vitapur Levander Memory recenzia

Odnímateľný poťah a levanduľová esencia

Poťah je odnímateľný a je možné prať ho v práčke pri teplote 40 °C. Vankúš – výplň nie je možné prať ako celok. Je vhodný pre alergikov. Materiály neobsahujú žiadne chemické látky. Disponuje certifikátmi OEKO-TEX a certifikátom Standard 100. Zaujímavosťou tohto anatomického vankúša je, že obsahuje levanduľovú esenciu. Tá sa dlhodobo uvoľňuje a napomáha ku kvalitnejšiemu spánku a prispieva k zmierňovaniu úzkosti.

Skúsenosti s Vitapur Lavender Memory

Tento levanduľový anatomický vankúš je vyrobený z kvalitných materiálov. Samotné jadro je vyrobené z polyuretánovej pamäťovej peny a dokonale sa prispôsobí vašej polohe spánku. Materiály neobsahujú žiadne chemické zložky a vankúš je vhodný aj pre alergikov. Disponuje niekoľkými certifikátmi. Anatomický vankúš Vitapur Lavender Memory má odnímateľný poťah z mikrovlákna AirCell. Poťah je možné prať v práčke. Levanduľová esencia, ktorá je súčasťou jadra prispieva ku kvalitnejšiemu spánku a má upokojujúce účinky. Spotrebitelia k vankúšu nemajú žiadne negatívne hodnotenia a dokážete ho na našom trhu kúpiť za veľmi rozumnú cenu.

Recenzie a skúsenosti s Vitapur Levander Memory
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Levanduľová esencia
Jadro z pamäťovej peny
Odnímateľný poťah (prateľný)

Negatíva

Bez výhrad

Rozmery: 30 x 50 x 7/9 cm ● Materiál výplne: 100 % polyuretán/pamäťová pena ● Poťah: viskóza, mikrovlákno AirCell ● Vhodný pre alergikov: áno ● Odnímateľný poťah: áno ● Pranie: poťah pri 40 °C ● Certifikát: OEKO-TEX, Standard 100

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(78%)