G21 California BBQ Premium line plynový gril – recenzia

Plynový gril G21 California BBQ Premium line s nerezovou konštrukciou váži 41 kg. Disponuje troma hlavnými horákmi a jedným bočným plynovým horákom na ohrev. Grilovacia plochy má celkovo 2 728 cm2. Vo veku je integrovaný teplomer, poteší inovatívny systém horenia horákov Flame Tamer.

Publikované: 14.07.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

G21 California BBQ Premium line

4 horáky, úžitková grilovacia plocha 2 728 cm2, bočná odkladacia plocha, integrovaný teplomer, systém Flame Tamer.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Výkonný plynový gril vhodný do záhrady i na terasy. Na prvý pohľad gril pôsobí veľmi robustne a samotná nerezová konštrukcia váži až 41 kg. Gril je vybavený troma hlavnými horákmi a jedným bočným plynovým horákom určeným na ohrev. Okrem bočného horáka sa na ľavej strane grilu nachádza aj odkladací priestor s miskou. Záhradný plynový gril G21 California BBQ Premium line má rozdelenú grilovaciu plochu na dve časti. Klasický rošt je vyrobený z liatiny a tvorí väčšiu časť grilovacej plochy, ktorá má celkovo až 2 728 cm2. Druhá, menšia časť grilovacej plochy je tvorená hladkou a mriežkovanou grilovacou plochou zo smaltu. Spolu s vekom sa odklápa takisto rošt určený na ohrev surovín.

G21 California BBQ Premium line recenzia

Flame Tamer

Vo veku je integrovaný teplomer. Teplotu možno jednoducho nastaviť otočnými regulátormi. Spotrebitelia si veľmi pochvaľujú predovšetkým inovatívny systém horenia horákov Flame Tamer. Šťava a tuk totiž nesteká na horáky. Vďaka tomu nevzniká dym a nepripaľuje sa tuk. Nad horákmi je kovový profil, ktorý odvádza šťavy a tuk do odkvapkávacej misky, ktorú viete jednoducho vybrať a vyprázdniť.

Stabilná konštrukcia

Horáky majú vysoký výkon, celkovo až 12 650 W. Dodávaná je aj spojovacia hadica a redukčný ventil. Pojazdové kolieska z plastu bez pogumovania nepatria medzi najkvalitnejšie, celkovo je však gril veľmi stabilný. Piezoelektrické zapaľovanie vám ušetrí veľa času. Plynový gril je naozaj vyrobený z kvalitného nerezu a v pomere ceny a kvality patrí k produktom s prémiovou kvalitou. Potešia aj veľmi pozitívne recenzie spotrebiteľov.

Plynový gril G21 California BBQ Premium line

Skúsenosti a recenzie

Od dizajnu cez kvalitu spracovania až po rýchlosť ohrevu – plynový gril G21 California sa používateľom páči. Chvália integrovanú misku na potravinu, jednoduchú obsluhu aj čistenie. Viacero spotrebiteľov by ocenilo, keby sa dali sklopiť boky.

Recenzie a skúsenosti s plynovým grilom G21 California BBQ Premium line

G21 California BBQ Premium line integrovaný teplomer

G21 California BBQ Premium line príslušenstvo

Plynový gril G21 California BBQ Premium line odkvapkávacia miska

Plynový gril G21 California BBQ Premium line miska

G21 California BBQ Premium line horák

Záhradný gril G21 California BBQ Premium line

Záhradný gril G21 California BBQ Premium line recenzia

Klady a Zápory

Pomer kvalita/cena
Stabilná konštrukcia
Systém Flame Tamer

Nekvalitné kolieska
10 kg PB fľaša sa nezmestí do úložného priestoru

Výkon: 12,6 kW ● Počet horákov: 3+1 ● Veľkosť grilovacej plochy: 2 728 cm2 ● Materiál roštu: liatina ● Materiál konštrukcie: nerezová oceľ ● Integrovaný teplomer: áno ● Hmotnosť: 41 kg


Hodnotenie:
(80%)