Grily

Leto a grilovanie patria k sebe. Samozrejme, grilovať sa dá počas celého roka, ak máte elektrický gril, môžete s ním pokojne grilovať na balkóne či v kuchyni. Otestovali sme elektrické, plynové, hybridné, ale aj grily na drevené uhlie. Nezabudli sme ani na návod, ako gril vybrať, aby sme vám čo najlepšie poradili, ktorý z druhov je pre vás najvhodnejší.

Ako vybrať gril + druhy grilov

Ako vybrať najlepší gril + druhy grilov

Ak patríte medzi milovníkov grilovania a grilovaných jedál, potom by vo vašej domácnosti či v záhrade nemal chýbať kvalitný gril. Ako si ho vybrať?
Plynové grily

Najlepšie plynové grily 2023 + recenzie

Po zhruba 60-hodinovej analýze trhu, štúdiu parametrov a referencií zákazníkov sme za víťaza nášho porovnávacieho testu vybrali záhradný plynový gril G21 Mexico BBQ Premium line.
Elektrické grily

Najlepšie elektrické grily 2023 + recenzie

Víťazom porovnávaceiho testu sa stal elektrický stolový gril Sage BGR820, ktorý ponúkne vysoký výkon, možnosť kontaktného grilovania a mnoho iného.
Grily na drevené uhlie

Najlepšie grily na drevené uhlie 2023 + recenzie

Z pohľadu konštrukcie, kvality prípravy a dokonca s možnosťou údenia pokrmov sa víťazom pre túto grilovaciu sezónu stal gril Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775.
Hybridné grily

Najlepšie hybridné grily plyn + uhlie 2023 + recenzie

Kombinované grily ponúknu možnosť grilovať na uhlí i na plyne. Víťazne z nášho porovnávacieho testu vzišiel hybridný gril Jamestown Drake.

Testované produkty