Grily

Leto a grilovanie patria k sebe. Samozrejme, grilovať sa dá počas celého roka, ak máte elektrický gril, môžete s ním pokojne grilovať na balkóne či v kuchyni. Otestovali sme elektrické, plynové, hybridné, ale aj grily na drevené uhlie. Nezabudli sme ani na návod, ako gril vybrať, aby sme vám čo najlepšie poradili, ktorý z druhov je pre vás najvhodnejší.

Ako vybrať gril + druhy grilov

Ako vybrať najlepší gril + druhy grilov

Ak patríte medzi milovníkov grilovania a grilovaných jedál, potom by vo vašej domácnosti či v záhrade nemal chýbať kvalitný gril. Ako si ho vybrať?
Plynové grily

Najlepšie plynové grily 2024 + recenzie

Po zhruba 60-hodinovej analýze trhu, štúdiu parametrov a referencií zákazníkov sme za víťaza nášho porovnávacieho testu vybrali záhradný plynový gril G21 Mexico BBQ Premium line.
Elektrické grily

Najlepšie elektrické grily 2024 + recenzie

Víťazom porovnávaceiho testu sa stal elektrický stolový gril Sage BGR820, ktorý ponúkne vysoký výkon, možnosť kontaktného grilovania a mnoho iného.
Grily na drevené uhlie

Najlepšie grily na drevené uhlie 2024 + recenzie

Z pohľadu konštrukcie, kvality prípravy a dokonca s možnosťou údenia pokrmov sa víťazom pre túto grilovaciu sezónu stal gril Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775.
Hybridné grily

Najlepšie hybridné grily plyn + uhlie 2024 + recenzie

Kombinované grily ponúknu možnosť grilovať na uhlí i na plyne. Kombinované grily plyn + uhlie sú kompromisom, ktorý môže nerozhodným spotrebiteľom vyhovovať.
Čistenie grilu

Čistenie grilu: ako vyčistiť grilovací rošt, pripálený gril, ako odstrániť mastnotu z grilu

Aby si gril zachoval svoju formu aj na ďalšie rodinné posedenie, musí si prejsť nutnou očistnou údržbou. Poradíme vám, ako vyčistiť plynový, elektrický, ale aj gril na drevené uhlie.

Testované produkty