G21 Nefrit vákuovačka – recenzia

Publikované: 01.12.2021
Aktualizované: 12.01.2022
Obsah článku:

G21 Nefrit

Automatická vákuovačka, podtlak 0,958 bar, príkon 200 W, rozmery 38 x 10,8 x 20 cm

Pozrieť najlepšiu ponuku

G21 Nefrit je v našom teste najpokrokovejším a najdrahším modelom. Z hľadiska výkonu a funkcií predbehol aj vákuovačku Maxxo VM Profi. Spotrebič vyniká vysokým výkonom, disponuje praktickými doplnkami a má multifunkčné využitie.

Výkonná vákuovačka so špeciálnymi funkciami

G21 Nefrit s podtlakom 0,958 baru a duálnou pumpou je najvýkonnejšou vákuovačkou v našom teste, čo sa odzrkadlilo aj na vysokej obstarávacej cene. Je vybavená integrovanou rezačkou a zásobníkom na fólie a okrem automatického režimu na nej nájdete aj ten manuálny. Vákuovačka na vreckách a fóliách vytvára pevný dvojitý zvar. Dobu vákuovania môžete nastaviť v závislosti od práve spracúvaného typu potravín. Nachádza sa na nej aj špeciálna funkcia na marinovanie, ktorú využijete pri dokúpení vákuovacej marinovacej nádoby G21.

G21 Nefrit recenzia

Na vrecká, fólie i dózy

G21 Nefrit je vhodná na použitie v kombinácii so špeciálnymi dózami. Hadička nie je jej súčasťou, nájdete ju však v balení pri zakúpení originálnych nádob na vákuovanie. Nevýhodou je ich vysoká obstarávacia cena. Ovládanie sa dá označiť za jednoduché, vzhľadom na väčší počet funkcií si však naň budete musieť zvyknúť. Rozmery G21 Nefrit sú 38 x 10,8 x 20 cm, preto je určená na vrecká a fólie so šírkou do 28 cm. Hlavným výrobným materiálom je plast, no i napriek tomu pôsobí kvalitným, robustným a odolným dojmom.

Skúsenosti s G21 Nefrit

Spotrebiteľom sa na vákuovačke G21 Nefrit páči kvalitné spracovanie, vysoký výkon a jednoduchá obsluha. Za negatívum pokladajú len fakt, že je dodávaná bez akéhokoľvek príslušenstva. Negatívne recenzie sme nenašli.

Skúsenosti so zváračkou G21 Nefrit
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nadštandardne vysoký výkon a viacero režimov
Integrovaný zásobník a rezačka na fólie
Jednoduchá obsluha

Negatíva

Vysoká cena
Dodávaná bez vreciek/fólií a ďalšieho príslušenstva

Max. podtlak = 0,958 baru ● Príkon = 200 W ● Rozmery = 38 x 10,8 x 20 cm ● Hmotnosť = 2,8 kg ● Dĺžka napájacieho kábla = 1,2 m

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)