Philips Avent SCD835 videopestúnka – recenzia

V strednej cenovej kategórií sa nachádza detská pestúnka Philips Avent SCD841/26. Jej hlavnou úlohou je sprostredkovať vám prehľad o tom, čo vaše dieťa aktuálne robí. Pestúnka ponúka dosah 50 metrov vo vnútri a 300 metrov vonku. Prístroj využíva adaptívnu technológiu FHSS, ktorá zaisťuje dôverný a bezpečný systém pripojenia.

Publikované: 14.04.2023
Aktualizované: 14.04.2023
Obsah článku:

Philips Avent SCD835

Audio- a videopestúnka s digitálnym prenosom zvuku, obojsmerná komunikácia, napájanie zo siete a z akumulátora, dosah 50/300 m, displej s uhloipriečkou 6,8 cm

Pozrieť najlepšiu ponuku

Funkcia obojstranného prenosu zvuku

Medzi jej hlavné prednosti patrí vysokokvalitný obojstranný prenos zvuku bez presluchov. S dieťaťom sa môžete kedykoľvek porozprávať a upokojiť ho. Keď sa zobudí, dokážete mu z vášho prijímača pustiť jednu z piatich upokojujúcich melódií, ktoré mu pomôžu lepšie zaspať. Zariadenie prenáša čistý zvuk a umožňuje aj nastavenie citlivosti mikrofónu.

Philips Avent SCD835 recenzia

Farebná obrazovka s vysokým rozlíšením

Nasnímaný obraz z kamery je ostrý a farebný. Zobrazuje sa na 2,7" displeji s možnosťou približovania a zväčšovania obrazu. LCD displej je z nášho pohľadu príliš malý, jeho uhlopriečka dosahuje len cca 7 cm. Ak by ste chceli lepší a väčší obraz, popremýšľajte o investovaní do modelov s uhlopriečkou okolo 13 cm, ako má napr. Motorola Pip 1610 Connect alebo Motorola VM55. Výhodou tohoto modelu je, že pri zotmení sa automaticky aktivuje infračervené nočné svetlo, aby ste dieťa mohli skontrolovať vtedy, keď už je tma.

Batéria s výdržou 12 hodín

Kladnou stránkou je, že zariadenie môžete používať aj bezdrôtovo. Pestúnka má spoľahlivú batériu s výdržou 12 hodín. V prípade, že ste mimo dosahu prístroja alebo dochádza batéria, dostanete upozornenie. Ak chcete znížiť spotrebu batérie, môžete aktivovať režim ECO, ktorý vypne zvuk aj video a aktivuje ho až v prípade, že dieťa vydá nejaký zvuk.

Philips Avent SCD835 kamera

Skúsenosti s Avent SCD841/26

Zákazníci v recenziách vyzdvihujú kvalitný obrazintuitívne ovládanie a dobrú výdrž batérie. Videopestúnka ponúka všetky základné funkcie no nevyrovná sa drahším modelom. Cena sa nám vzhľadom na funkcie zdá vysoká, lepšie parametre dokonca ponúka aj lacnejší model TrueLife NannyCam H32. Najväčšiu nevýhodu vidíme v malom displeji. Kamera ponúka celkom kvalitný obraz, no v kombinácií s malým displejom jej potenciál nie je naplno využitý. Zákazníci vo svojich recenziách považujú za nevýhodu malý dosah. Ten však závisí od množstva prekážok v interiéri.

Recenzie a skúsenosti s videopestúnkou Philips Avent SCD835
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalita obrazu aj zvuku
Nočný režim
Jednoduché ovládanie

Negatíva

Krátky dosah
Malý displej

Typ prenosu: audio a video ● Prenos zvuku: digitálny ● Dosah v interiéri: 50 m ● Dosah v exteriéri: 300 m ● Napájanie: vstavaný akumulátor/priamo zo siete ● Obojsmerná komunikácia: áno ● Uhlopriečka displeja: 6,8 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81%)