Hurom H200 šnekový odšťavovač – recenzia

Vertikálny odšťavovač ovocia a zeleniny pracuje rýchlosťou 43 ot./min. Zaujme vysokou výťažnosťou a maximálnou efektivitou. Veľká násypka umožňuje odšťavovať aj väčšie kusy ovocia, prístroj si ovocie sám nakrája. Pripravovať môžete taktiež orechové maslá.

Publikované: 10.01.2022
Aktualizované: 11.01.2022

Hurom H200

Vertikálny šnekový odšťavovač s príkonom 200 W, 43 ot./min., objem nádoby na šťavu 400 ml

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ide o prémiový model v segmente šnekových odšťavovačov. Využíva špeciálny mechanizmus bez nutnosti používania nerezového sitka. V záťaži zotrvá aj viac ako 30 minút. Odšťavuje nízkymi otáčkami s vysokou výťažnosťou a minimom odpadu. Potraviny sám krája a následne presúva do komory na odšťavovanie. Zariadenie je takisto tiché a kompaktné.

Nakrája, odšťaví a ľahko sa umýva

Ak potrebujete mať doma rýchly, výkonný a efektívny odšťavovač a neprekáža vám si za kvalitu priplatiť si, Hurom H200 môžeme len odporučiť. Príkonom 200 W a 43 ot./min. nezaujme nijak špeciálne, no vysoká výťažnosť a maximálna efektivita sú rozhodne obdivuhodné. Motor navyše vydrží v záťaži viac ako pol hodinu, neprehrieva sa a je veľmi tichý. Samotný mechanizmus odšťavovania je už technologicky najvyššou triedou v danom segmente. Hurom H200 je považovaný za revolučnú novinku.

Hurom H200 recenzia

Vďaka veľkej násypke, môžete do hornej komory vkladať veľké kusy ovocia, nerezový nôž ovocie či zeleninu sám nakrája a následne sa z násypky presunú potraviny do odšťavovacej komory, ktorá sa postará o extrakciu štiav. Použiť ho môžete aj na výrobu orechového masla (arašidy, mandle...) Nevyužíva žiadne nerezové sitká, ako napríklad odšťavovač Klarstein Fruitberry, ktoré by sa upchávali. Množstvo dužiny, ktoré prístroj prepúšťa určujú dva štrbinové filtre. Môžete si tak regulovať, akú hustú šťavu vlastne chcete. Výpust má aj AntiDrip systém. Integrovaná nádoba na šťavu má objem 400 ml. Ku kvalite materiálov a údržbe nemáme výhrady. Demontáž je jednoduchá, rýchla a čistenie nenáročné.

Skúsenosti a recenzie

Hurom je profesionálny odšťavovač, ktorý má nielen vysoký výkon, ale takisto veľmi efektívne riešený odšťavovací mechanizmus. Napriek vyššej hmotnosti 6,5 kg, ide o kompaktné zariadenie vyrobené z odolných materiálov a BPA plastov. Hurom neobsahuje žiadne sitko, ktoré by sa upchávalo, čo je veľkým plusom. Ľahko sa umýva i skladá. Automatické krájanie a následné automatické odšťavenie je len dôkazom prepracovanej technológie. Šetrí tak množstvo času. Zákazníkov však odrádza primárne vyššia obstarávacia cena.

Recenzie a skúsenosti s odšťavovačom Hurom H200
Zdroj: Heureka.sk

Klady a Zápory

Vysoký výkon a maximálna výťažnosť
Dokáže automaticky nakrájať potraviny
Jednoduché skladanie a čistenie (bez sitka)

Vysoká cena
Pozor na prezreté potraviny (upchávanie)

Vertikálny šnekový odšťavovač Hurom H200

Šnekový odšťavovač Hurom H200 recenzia

Šnekový odšťavovač Hurom H200

Hurom H200 príslušenstvo

Hurom H200 farby

Typ: vertikálny šnekový odšťavovač ● Príkon: 200 W ● Počet otáčok: 43 ot./min. ● Objem nádoby na šťavu: 400 ml ● Priemer plniaceho otvoru: - cm ● Hmotnosť: 6,5 kg


Testované produkty

Hodnotenie:
(81.8%)