Klarstein Beefalo liatinový hrniec s nožičkami – recenzia

Liatina je ako materiál pre hrnce, panvice a pekáče jedným z historicky najobľúbenejších. Liatinové kotlíky Klarstein Beefalo sú ponúkané v troch rôznych objemoch. Ponúkané sú v kapacite 3, 6 alebo 8 litrov. S najmenším kotlíkom si vystačíte pre 2 – 4 osoby, so stredným pre 4 – 6 a s najväčším pre 6 – 8 osôb.

Publikované: 08.08.2022
Aktualizované: 25.09.2023
Obsah článku:

Klarstein Beefalo s nožičkami

Hrniec na varenie, dusenie alebo pečenie na otvorenom ohni, objem 3 l, hmotnosť 5 kg

Pozrieť najlepšiu ponuku

Jednoduchá manipulácia

Kotlík s nožičkami sa inak nazýva aj poľovnícky kotlík. Výhodou je jednoduchá manipulácia. Takéto liatinové hrnce sa stavajú priamo do ohniska. Model je vhodný na varenie gulášov, rôznych polievok alebo na dusenie. Vyhotovenie z liatiny sa postará o rozloženie tepla a tiež o jeho čo najdlhšie udržanie. K dispozícií je s pokrievkou, no opäť bez iného príslušenstva, ako napríklad zdvihák alebo stojan na pokrievku. Hrniec disponuje veľkým oblúkovým držadlom.

Klarstein Beefalo recenzia

Skúsenosti s Klarstein Beefalo s nôžkami

Pri klasickom modeli Beefalo sme sa stretli s pozitívnymi recenziami. Keďže ide o rovnaký typ len s pridaním nožičiek, recenzie sú veľmi podobné. Zákazníci chvália prevedenie a masívnosť kotlíka. Jednoduché čistenie a manipulácia je tiež plusom. Menšou nevýhodou je vyššia hmotnosť, s ktorou sa však stretnete skoro pri každom liatinovom hrnci. Nám sa páči, že model Beefalo ponúka na výber hrniec s nožičkami aj bez a zákazník si sám môže vybrať, čo mu viac vyhovuje. Ocenili by sme však ďalšie pridané príslušenstvo.

Recenzie a skúsenosti s liatinovým hrncom Klarstein Beefalo
Zdroj: Electronic-star.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Jednoduchá manipulácia
Kvalitné prevedenie
Model s nožičkami aj bez

Negatíva

Chýba príslušenstvo

Kapacita: 3 l ● Hmotnosť: 5 kg ● Rozmery (ØxV): 21 x 25 ● Vnútorné rozmery(ØxV): 19 x 14,5 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)