Riwall REPW 150 SET vysokotlakový čistič – recenzia

Občas nemá zmysel siahať po zbytočne drahom prístroji. V takom prípade sa na scénu dostáva elektrická tlaková umývačka Riwall REPW 150 SET. A možno vás to prekvapí, ale v porovnaní s predošlým Boschom prinesie ešte vyšší výkon. Ten sa zastavil na hodnote 2 000 W, pričom prístroj ponúkne maximálny tlak 150 barov a prietok vody na úrovni 468 litrov za hodinu. Používateľov poteší prítomnosť štandardnej aj turbo trysky, ktorá je pripravená pomôcť aj s väčšími nečistotami.

Publikované: 19.05.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Riwall REPW 150 SET

Výkon 2 000 W, maximálny tlak 150 barov, maximálny prietok vody 468 litrov za hodinu, samonasávacie hliníkové čerpadlo, tlaková pištoľ s rýchlospojkou, 5 m základná tlaková hadica.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Čistenie bicyklováutplotovfasádbazénov či dlažieb. S tým všetkým si poradí elektrická tlaková čistička Riwall REPW 150 SET disponujúca úctyhodným výkonom na úrovni 2 000 W. Maximálny tlak sa v tomto prípade zastavil na hodnote 150 barov a dostatočnú efektivitu pri práci dosiadne spolu s maximálnym prietokom vody 468 litrov za hodinu.

Voda zo suda i vodovodu

Samonasávacie hliníkové čerpadlo môžete za ideálnych podmienok napájať z obyčajného vodovodného kohútika. Ak však k tečúcej vode prístup nemáte, vysokotlakový čistič si poradí aj s prečerpávaním vody z nádoby zo suda alebo z vodného zdroja. Wapka Riwall disponuje funkciou automatického zastavenia po uvoľnení spínača, vďaka čomu šetrí elektrickú energiu a pomáha aj znižovať hladinu hluku.

Riwall REPW 150 SET recenzia

Tlaková pištoľ s rýchlospojkou

Podobne, ako to bolo v prípade čističa Bosch, aj tento vysokotlakový čistič myslel na komfort a kompaktnosť. Disponuje totiž dvojicou kolies, vďaka ktorým môžete zariadenie jednoducho presúvať podľa potrieb. Súčasťou balenia je tlaková pištoľ s rýchlospojkou, základná tlaková hadica na otočnom bubne s dĺžkou 5 metrov, ale aj 8-metrová predlžovacia hadica určená na lepšiu manipuláciu v ťažšie dostupných miestach. O ochranu pred poškodením „vnútorností“ prístroja sa stará prítomný vodný filter. K dosiahnutiu čistôt povrchov vám zasa dopomôže integrovaná nádoba na saponát.

Riwall REPW 150 SET príslušenstvo

Skúsenosti a recenzie

Napriek nízkej cene ponúka vysokotlakový čistič Riwall REPW 150 SET výborný výkon. Bohaté príslušenstvo umožňuje použiť prístroj na čistenie auta i dlažby. Používateľom sa páči zabudovaná nádobka na saponát, samonasávanie i regulácia tlaku.

Recenzie a skúsenosti s vysokotlakovým čističom Riwall REPW 150 SET

Vysokotlakový čistič Riwall REPW 150 SET

Vysokotlakový čistič Riwall REPW 150 SET recenzia

Klady a Zápory

vysoký tlak
vysoký prietok vody
samonasávacie čerpadlo

teplota vody len do 40 °C

Čistiaci výkon: 2,0 kW ● Prietok vody: 468 l/h ● Max. tlak: 150 barov ● Max. teplota vody: 40 °C


Testované produkty

Hodnotenie:
(78%)