Riwall REPW 150 SET recenzia vysokotlakového čističa

Občas nemá zmysel siahať po zbytočne drahom prístroji. V takom prípade sa na scénu dostáva elektrická tlaková umývačka Riwall REPW 150 SET. A možno vás to prekvapí, ale v porovnaní s predošlým Boschom prinesie ešte vyšší výkon. Ten sa zastavil na hodnote 2 000 W, pričom prístroj ponúkne maximálny tlak 150 barov a prietok vody na úrovni 468 litrov za hodinu. Používateľov poteší prítomnosť štandardnej aj turbo trysky, ktorá je pripravená pomôcť aj s väčšími nečistotami.

Publikované: 19.05.2021
Aktualizované: 01.10.2021

Riwall REPW 150 SET

Výkon 2 000 W, maximálny tlak 150 barov, maximálny prietok vody 468 litrov za hodinu, samonasávacie hliníkové čerpadlo, tlaková pištoľ s rýchlospojkou, 5 m základná tlaková hadica.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Čistenie bicyklováutplotovfasádbazénov či dlažieb. S tým všetkým si poradí elektrická tlaková čistička Riwall REPW 150 SET disponujúca úctyhodným výkonom na úrovni 2 000 W. Maximálny tlak sa v tomto prípade zastavil na hodnote 150 barov a dostatočnú efektivitu pri práci dosiadne spolu s maximálnym prietokom vody 468 litrov za hodinuSamonasávacie hliníkové čerpadlo môžete za ideálnych podmienok napájať z obyčajného vodovodného kohútika. Ak však k tečúcej vode prístup nemáte, vysokotlakový čistič si poradí aj s prečerpávaním vody z nádoby zo suda alebo z vodného zdroja. Wapka Riwall disponuje funkciou automatického zastavenia po uvoľnení spínača, vďaka čomu šetrí elektrickú energiu a pomáha aj znižovať hladinu hluku. Nestačí vám výkon tejto čističky? Siahnite po alternatíve v podobe Kärcher K7 Premium Full Control Plus Car & Home.

Podobne, ako to bolo v prípade čističa Bosch, aj tento vysokotlakový čistič myslel na komfort a kompaktnosť. Disponuje totiž dvojicou kolies, vďaka ktorým môžete zariadenie jednoducho presúvať podľa potrieb. Súčasťou balenia je tlaková pištoľ s rýchlospojkou, základná tlaková hadica na otočnom bubne s dĺžkou 5 metrov, ale aj 8-metrová predlžovacia hadica určená na lepšiu manipuláciu v ťažšie dostupných miestach. O ochranu pred poškodením „vnútorností“ prístroja sa stará prítomný vodný filter. K dosiahnutiu čistôt povrchov vám zasa dopomôže integrovaná nádoba na saponát.

Riwall REPW 150 SET recenzia

Riwall REPW 150 SET príslušenstvo

Vysokotlakový čistič Riwall REPW 150 SET

Vysokotlakový čistič Riwall REPW 150 SET recenzia

Klady a Zápory

vysoký tlak
vysoký prietok vody
samonasávacie čerpadlo

teplota vody len do 40 °C

Čistiaci výkon: 2,0 kW ● Prietok vody: 468 l/h ● Max. tlak: 150 barov ● Max. teplota vody: 40 °C


Najlepšie vysokotlakové čističe 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Aby bola vaša nová „vapka“ pri práci skutočne efektívna, pozor si musíte dať hneď na niekoľko parametrov. Medzi najpodstatnejšie z nich, také, ktoré priamo ovplyvňujú rýchlosť a kvalitu práce, sa radia výkon, tlak či prietok vody. V našom porovnaní sme tak vychádzali z  papierových predpokladov , ktoré sme dopĺňali o  dlhodobé používateľské skúsenosti . V teste sme sa... Prečítať článok

Hodnotenie:
(79.6%)