Russell Hobbs 19270 recenzia parného hrnca

Parný hrniec disponuje objemom troch parných nádob 9 litrov. Príkon 800 W ponúka dostatočný výkon. Spotrebič ponúka časovač s automatickým vypnutím a zvukovou signalizáciou. Súčasťou príslušenstva ja miska na ryžu aj držiak na vajíčka.

Publikované: 02.03.2021
Aktualizované: 17.06.2021

Russell Hobbs 19270

Cenovo dostupný model so zvukovou signalizáciou, automatickým vypnutím a telom z nerezovej ocele.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Patrí medzi najpredávanejšie parné hrnce na slovenskom i českom trhu podľa portálu Heureka. Do nášho výberu sa dostal predovšetkým vďaka zaujímavej cene v pomere k funkcionalite a takisto vďaka pozitívnym recenziám zákazníkov. S objemom troch parných nádob – 9 litrov umožňuje pripraviť v pare dostatočné množstvo potravín. Príkon 800 W nie je prehnane vysoký a ponúkne dostatočný výkon. Používanie je teda šetrné aj s ohľadom na spotrebu elektrickej energie.

Na rozdiel od víťaza Tefal VC 300831 Steam N´Light, chýba funkcia udržiavania teploty či rozmrazovania, vystačiť si musíte s časovačom s automatickým vypnutím a zvukovou signalizáciou. Vodu do zásobníka je možné dolievať vďaka bočným otvorom bez demontáže nádob. Základný ovládací panel je z nerezovej ocele. Vo zvyšku konštrukcie ide o odolný plast, vrátane sitiek oddeľujúcich nádoby. Hladinu vody možno sledovať cez risku na čelnej strane parného hrnca. Súčasťou príslušenstva ja miska na ryžu aj držiak na vajíčka.

Parný hrniec Russell Hobbs 19270

Russell Hobbs 19270 recenzia

Russell Hobbs 19270 ovládanie

Russell Hobbs 19270 dolievanie vody

Russell Hobbs 19270 časovač

Klady a Zápory

Časovač s automatickým vypnutím
Zvuková signalizácia po skončení cyklu
Miska na varenie ryže

Kratší napájací kábel
Chýba funkcia udržiavania tepla
Chýba funkcia rozmrazovania

Celkový objem: 9 l ● Počet nádob: 3 ● Príkon: 800 W ● Časovač: áno ● Displej: nie ● Materiál: plast + nerez ● Hmotnosť: 2,52 kg


Najlepšie parné hrnce 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Do nášho porovnania najlepších parných hrncov sme zaradili modely, u ktorých sme zohľadnili tie najdôležitejšie parametre , ktoré si pred samotným výberom všíma samotný zákazník. Dôležitým faktorom sú takisto skúsenosti a hodnotenia samotných používateľov s ohľadom na funkčnosť spotrebičov. Do nášho spotrebiteľského testu sú produkty vyberané na... Prečítať článok

Hodnotenie:
(83.6%)