TrueLife AquaFloss Station ústna sprcha – recenzia

Stolná ústna sprcha TrueLife AquaFloss Station s výborným pomerom medzi obstarávacou cenou, výkonom aj celkovou kvalitou disponuje nadštandardným max. tlakom. Má veľmi presnú a širokú reguláciu, veľkú nádržku na vodu a jej obsluha i ovládanie sú vyslovene nenáročné. Jediným mínusom je absencia špeciálnych trysiek v balení.

Publikované: 29.11.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

TrueLife AquaFloss Station

Stolná ústa sprcha, objem nádržky 600 ml, tlak 30 – 125 PSI, 2 trysky v balení

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ústnu sprchu TrueLife AquaFloss Station môže používať aj viacero osôb v domácnosti. Spolu s ňou totiž dostanete 2 základné trysky, ktoré môžete odložiť priamo do veka nádržky. Špeciálne trysky v balení absentujú. Rukoväť je otočná v 360 ° uhle, preto ňou pohodlne dosiahnete aj na vyslovene ťažko dostupné miesta.

Vysoký tlak s presnou reguláciou

Nádržka na ústnej sprche TrueLife AquaFloss Station má 600 ml, čo je dostatočne veľký objem, ktorý by mal v závislosti od zvoleného tlaku postačovať na 60 až 150 s čistenie medzizubných priestorov masáž ďasien či preplachovanie parodontálnych vačkov. Nádržku môžete naplniť čistou alebo ústnou vodou. Tlak na sprche je regulovateľný v širokom rozpätí v 10 stupňoch, a to od 30 až do 125 PSI. Sprcha je preto vhodná pre osoby s citlivými ďasnami či zubami aj tých z vás, ktorí bojujú s nadmerným usádzaním zubného povlaku. Z hľadiska max. tlaku AquaFloss Station prekonala aj drahší model Panasonic EW1611.

TrueLife AquaFloss Station recenzia

Ovládanie hodnotíme ako praktické a jednoduché. Ovládacie prvky na reguláciu tlaku sa nachádzajú na nádržke a tlačidlo na spustenie alebo zastavenie sprchy priamo na rukoväti. Rukoväť a tryska sú otočné v 360 °uhle, čo podstatne uľahčuje manipuláciu pri ústnej hygiene.

Skúsenosti a recenzie

Vzhľadom na to, že ústnu sprchu TrueLife AquaFloss Station hodnotili už desiatky spotrebiteľov, celkový dojem sme si mohli dotvoriť aj prostredníctvom ich recenzií. Tie sú, až na pár výnimiek, vyslovene pozitívne. Spotrebiteľom sa páči pomer medzi cenou a kvalitou, viac trysiek v balení, možnosť širokej regulácie tlaku a vysoký max. tlak. Negatívne skúsenosti sú spojené len s drobnosťami, ako sú väčšie rozmery či dostupnosť produktu iba v bielej farbe.

Recenzie a skúsenosti s ústnou sprchou TrueLife AquaFloss Station

Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Station recenzia

Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Station

Klady a Zápory

Veľmi dobrý pomer medzi cenou a výkonom
Široká regulácia tlaku a vysoký max. tlak
Veľká nádržka

Dodávaná len so základnými tryskami

Objem nádržky = 600 ml ● Tlak = 30 – 125 PSI ● Počet trysiek v balení = 2 ● Rozmery = 15,5 x 13,5 x 21,5 cm ● Hmotnosť = 700 g ● Vodotesnosť = IPX3


Hodnotenie:
(81%)