Mobilné telefóny

Bez mobilu si už väčšina z nás nevie predstaviť život. Používame ho na telefonovanie, sledovanie videí, kontakty na sociálnych sieťach, fotenie a kamerovanie. Niekomu záleží na dizajne, niekomu na značke a niekomu predovšetkým na cene. Pripravili sme pre vás testy mobilov z rôznych cenových kategórií, aby sme vám s výberom pomohli. Vzhľadom na to, že mobilné telefóny sú spotrebnou elektronikou, ktorá rýchlo napreduje, testy pravidelne aktualizujeme, aby ste vždy mali predstavu o naj produktoch, ktoré trh ponúka.

Mobily do 200 eur

Najlepšie mobilné telefóny do 200 eur 2024 + recenzie

Desiatky hodín sme venovali porovnávaniu jednotlivých modelov z bohatej ponuky. Víťazom nášho testu sa stal mobil Xiaomi Redmi Note 12S
Mobily do 300 eur

Najlepšie mobilné telefóny do 300 eur 2024 + recenzie

Kategóriu mobilných telefónov do 300 eur ovládol Xiaomi Redmi Note 12 Pro, ktorý nepatrí medzi najdrahšie a svojimi parametrami zároveň ponúkne ideálny pomer...
Mobily do 500 eur

Najlepšie mobilné telefóny do 500 eur 2024 + recenzie

Test magazín vybral najlepší smartfón do 500 eur. V porovnávacom teste uspel Samsung Galaxy A54 s kvalitným AMOLED displejom a funkciou bezdrôtového nabíjania.
Prémiové mobilné telefóny

Najlepšie prémiové mobilné telefóny 2024 + recenzie

Na základe analýzy zahraničných odborných testov, výkonnostných benchmarkov a referencií zákazníkov sme vybrali víťaza. Samsung Galaxy S22 Ultra je v...
Najlepšie iPhony

Najlepší iPhone 2024. Najnovší má najlepší fotoaparát

V našom článku nájdete výber najlepších iPhonov, ku ktorým sme tiež spracovali krátke recenzie. Apple iPhone 15 Pro Max považujeme aktuálne za najlepší iPhone.
Ako na iPhone

Ako na iPhone – otázky a odpovede

Neviete, ako dať hudbu do iPhone, ako zálohovať kontakty či ako iPhone resetovať? Tieto a množstvo ďalších otázok vám zodpovieme v tomto článku.
Porovnanie mobilov

Porovnanie mobilov 2024 – najlepší fotomobil, výkon aj displej

Chcete vedieť, ktoré smartfóny sú svetových rebríčkov, rankingov a benchmarkov spotrebiteľských organizácií v jednotlivých oblastiach najlepšie? Tento článok je pre vás.
Mobilné telefóny Samsung

Najnovšie telefóny Samsung nie sú najlacnejšie. 10 TOP recenzií

V tomto porovnávacom teste je naším cieľom vybrať najlepšie smartfóny Samsung. Za víťaza testu sme určili telefón Samsung Galaxy S23.
Apple AirTag

Apple AirTag – Čo to je? Ako funguje? Aká je cena lokalizačného čipu?

Nemôžete nájsť kľúče od auta či domu, svoju tašku, či dokonca peňaženku? S lokalizačným čipom Apple AirTag vystopujete akúkoľvek stratenú vec, ku ktorej je lokalizátor pripnutý.

Testované produkty