Bojlery

Ohrievač vody, či už elektrický, plynový alebo kombinovaný, je spotrebičom, ktorý by mal vydržať niekoľko rokov, mal by byť kvalitný a spoľahlivý. Výber správneho bojlera je základom spokojnosti spotrebiteľa. Elektrický bojler dokáže vodu efektívne ohrievať pri nočnom prúde, kombinovaný bojler dokáže vodu ohrievať plynom, elektrinou, solárnym systémnom alebo tuhými palivami. Plynové ohrievače vody, ako to už ich názov napovedá, fungujú na plyn. Každý z týchto typov má svoje plusy aj mínusy. Aby sme vám s ich výberom pomohli čo najviac, pripravili sme návody, ako jednotlivé ohrievače vybrať, samozrejme, otestovali sme desiatky modelov, aby sme našli tie najlepšie bojlery na našom trhu.

Elektrické bojlery na vodu

Najlepšie elektrické bojlery na vodu 2024 + recenzie

Ak práve zvažujete kúpu bojlera, veríme, že náš test elektrických ohrievačov vody vám pomôže. Okrem víťaza testu, elektrického bojlera Stiebel Eltron PSH 120 Trend, sme...
Prietokové ohrievače vody

Najlepšie prietokové ohrievače vody 2024 + recenzie

Testmagazín pre vás pripravil kompletný návod, ako vybrať správny prietokový ohrievač vody a uskutočnil prieskum trhu. Posvietili sme si nielen na víťaza testu Clage M7 SMB.
Najčastejšie poruchy bojlera

Najčastejšie poruchy bojlera – kvapkanie vody, nízky tlak, príliš horúca alebo studená voda

Keďže bojlery sú prístroje s množstvom komponentov, sem-tam sa môže niečo pokaziť. Prinášame vám preto zoznam najčastejších porúch bojlerov, s ktorými sa môžete stretnúť.

Testované produkty